Ana Sayfa Arkadaşlık Cezayirli Bayan Arkadaş

Cezayirli Bayan Arkadaş

Güncelleme : Ağustos 4, 2019
1210
cezayirli bayanlarla evlilik
cezayirli bayanlarla evlilik

Cezayir gerçekten harika bir yerdir. Ancak bizden çok farklı yaşam biçimi ve kültüre sahip bir toplumdur. tarihin eski dönemlerinden beri Deniz limanı olarak kullanılan Cezayir gerçekten politik açıdan da önem taşıyan bir yerdir. Ayrıca sahil bölgeleri gerçekten çok farklı bir güzelliğe sahiptir. Ayrıca biz Türklerin ve Türkiye’nin aksine kendileri tarihi kalıntılarına oldukça önem gösteriyorlar. Ayrıca cezayir’de birçok cami ve türkevleri de bulunuyor.

Bize sorarsanız gerçekten gidilip görülmesi gereken bir yer diyebiliriz. Hele ki oradan kendinize bayan arkadaş edinirseniz ya da evlenirseniz sizin için çok daha büyük bir avantaj olur. Ayrıca ceza ile gittiğiniz zaman ülkenin 5’te 1’inin Sahra çölü ile kaplı olduğunu göreceksiniz. Hatta Sahra çölünde bulunan timimoun atlı bir kasaba bulunuyor. Emin olun ki bu kasaba hepimizin hayal edebileceği ve yaşamak isteyebileceği bir kasabadır. Cezayirli bayanlar genelde Arapça bilmektedirler.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu yüzden Cezayirli bir bayanla arkadaşlık yaşamak istiyorsanız ya da sevgili olmak istiyorsanız kesinlikle Arapça bilmeniz gerekiyor.çünkü Cezayir de İngilizce dilini bilenlerin sayısı çok azdır. Ancak bizim ülkemizde de çok fazla Arapça bilen insan bulunuyor.aynı dili konuşamadık daha sonra karşınızdaki insanın anlaşmanın mümkünatı yoktur. ayrıca Cezayirli bir bayanla evlenmek istiyorsanız da kesinlikle onların kültürünü öğrenmeniz ve bilmeniz gerekiyor.

Cezayirli Bayanla Evlenmek

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi bizden çok farklı bir kültüre sahiptirler. Bu yüzden kendilerine uyum sağlayabilmeniz gerekiyor. ancak şu konuda emin olabilirsiniz ki cezayir’de yabancı insanlar gayet hoş karşılanıyorlar. Cezayir halkı ırk olarak biraz karışıktır. Birçok ırktan insanların torunları Cezayir de yaşamlarını sürdürüyor.cezayir’de safkan bir insan bulmanız oldukça zordur ve düşük ihtimaldedir. Bu yüzden evlenerek cezayir’e yerleşmeniz sizin için hiç zor olmayacaktır.

Cezayir’de bulunan insanlar sıcakkanlı nazik ve misafirperver insanlardır. Bundan dolayı oraya alışmak da hiçbir şekilde zorluk çekmeyeceksiniz. Kendinize cezayir’den birçok arkadaş edinebilirsiniz. ayrıca kendileri tanıdık tanımadık ya da yabancı demeden herkese yardım ederler. Cezayir’in ekonomisi oldukça iyi durumdadır. Bunun sebebi petrol ve gaz satışıdır. Böyle olduğundan dolayı ve aynı zamanda da nüfus yoğunluğu az olduğundan dolayı genç yeni evlenen çiftlere konut ücretsiz olarak da verilmektedir. Tabii bunun bazı şartları var. ancak bu konu bizim ilgi alanımıza girmediğinden dolayı pek fazla ayrıntıya girmeyeceğiz.

Ayrıca cezayir’de bilmeniz gereken başka bir durum daha var. Bildiğiniz üzere bizler ya da diğer Avrupa ülkelerinde çocuk yetiştirme olayı tamamı ile anne baba ve okul öğretmenlerine kalmış bir durumdur.sokaktan geçen herhangi biri hiç tanımadığımız bir insan kalkıp da Bizim çocuğumuza yaptığı bir davranış yüzünden öğüt vermez. Bizler bu tarz durumları ters karşılaya biliyoruz. Ancak cezayir’deki çocukların eğitimi herkese aittir diyebiliriz. Yani sadece anne babaya da öğretmenden değil sokaktan geçen hiç tanımadığı birinden bile öğüt ya da akıl alabiliyorlar.

Eğer çocuğunuzun yanlış bir şey yaptığını gören olurlarsa yoldan geçen herhangi biri çocuğunuzu karşısına alıp konuşabilir ona durumla alakalı açıklamalarda bulunabilir.bu yetiştirme tarzı birçok insana tuhaf gelse de cezayir’de bu durum bu şekilde işlemektedir. Ayrıca bizler de olduğu gibi yeni yıl kutlaması Cezayir de ocak ayında olmuyor. Ayrıca onların yeni yıl kutlamaları da bizim ya da Avrupa ülkelerinin kutlama tarzlarından biraz daha farklıdır.

Sizlerinde bildiği üzere Müslüman ülkeler genelde ay takvimini kullanırlar. Cezayir de bunlardan biridir. Bu nedenle ay takvimine göre Müslümanların yeni yıl girişi 4 kasım tarihine denk geliyor. Ayrıca bu yeni yıl sosyal bir aktivite olarak değil dini bir tarih olarak kutlanıyor.

Cezayir Bayan Numarası

cezayir’de bulunan bayanların cep telefon ya da WhatsApp numaralarını almak istediğinizi biliyoruz.ancak şunu belirtmek isteriz ki cezayir’de bulunan bayanlar İngilizce ya da Türkçe bilseler bile cep telefon numaralarını kesinlikle internet hesapları üzerinde paylaşmıyor.

Kendilerinden numaralarını almak için öncelikle kendileri ile arkadaş olmanız ve bu sayede karşınızdaki kadının size güvenmesini sağlamalısınız. ancak bu şekilde Cezayirli kadınların cep telefon ya da WhatsApp numaralarını ulaşabilirsiniz. Şunu da belirtmek isterim ki sitemizdeki Cezayirli bayanların sayısı çok fazla değildir.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here