Ana Sayfa Arkadaşlık Facebook’ta Bayan Arkadaş Nasıl Bulunur ?

Facebook’ta Bayan Arkadaş Nasıl Bulunur ?

Güncelleme : Ağustos 4, 2019
1226

Evet sevgili arkadaşım demek sen de Facebook’ta kendine bayan arkadaş bulmak istiyorsun. Bu durum önceden çok kolay iken artık daha zor bir hale gelmiştir. Öncelikle Facebook ilk çıktığı zamanlarda inanılmaz derecede rağbet görmüş ve herkes tarafından kullanılan bir sosyal medya haline gelmiştir. Ancak zaman içerisinde popüleritesini kaybederek Facebook yerine Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarına bırakmıştır.

İnternet üzerinden arkadaş bulmak ya da arkadaşlık sevgililik ilişkilerine internet üzerine taşımak Facebook’tan sonra olmuştur. Facebook’tan sonra artık birbirini hiç görmeyen insanlar veyahut da günlük hayatlarında birbiriyle tanışma olasılığı olmayan insanlar tanışmaya arkadaş olmaya ve hatta sevgili olmayan hatta ve hatta evlenmeye başladılar.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ancak sonrasında insanlar zamanla kendilerine ait olmayan kişilerin fotoğraflarını ve resimlerini çalarak olmadıkları bir insanmış gibi göstermeye başladılar. Bu durum yayıldıkça ve çoğaldıkça insanların Facebook’a olan güvenleri ve burada tanıştıkları insanlara olan güveni kırılmaya ve azalmaya başladı. Bu yüzden insanlar Facebook’ta tanışarak arkadaş olmadan önce büyük bir güvensizlik ve tereddüt içerisinde olmaya başladılar.

Ancak yine de Facebook üzerinden arkadaş olma durumları sona ermemiştir. Bu nedenle kendinize Facebook üzerinden bayan arkadaş edinebilirsiniz. Bununla alakalı bazı yollardan bahsedeceğim sizlere.

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum Facebook

Facebook çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduğundan dolayı bekar, genc, olgun, yaşlı, orta yaşlı, Zengin, sarışın, kumral, esmer, dul bayan gibi birçok insan bulunuyor. Facebook üzerinde kendine erkek arkadaş arayan dul bayanlar, sevgili arayan dul bayanlar, ciddi İslami evlilik isteyen bayanlar, türbanlı bayanlar kapalı bayanlar, evlenmek isteyen dul bayanlar gibi birçok tercihe ve hayale sahip olan kadınla tanışıp arkadaş olabilirsiniz.

Ayrıca son zamanlarda artık Facebook üzerinden sesli ve görüntülü olarak da insanlarla konuşma fırsatına sahipsiniz. Böylece kameralı ve görüntülü olarak konuştuğunuz zaman karşınızdaki kişi ile aranızda bir Güven bağı oluşturmak çok daha kolaydır.çünkü yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi insanlar sahte profiller fake resimler kullandıklarından dolayı bu güvensizliği karşınızdaki insana kamera açarak gerçekten fotoğraftaki kişi olduğunuzu katlama fırsatınız bulunuyor.

Facebook Bayan Arkadaş Ekleme

Facebook’ta arkadaş ekleme konusunda çok aşırıya kaçmadığını zaman spama girmezseniz. Bu nedenle dilediğiniz insanı arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Bazı insanlar profil ayarlarından mesaj bölümünü açık bıraka biliyorlar. Bu da demek oluyor ki Facebook üzerinde birine eklemeden de kendisine mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Ancak bayanlara genelde taciz mesajları gittiğinden dolayı bayan arkadaşlarımız genelde bu mesaj gönderme olayının önüne set kurmuşlar. Bu yüzden eğer kendileri arkadaşlık isteğinizi kabul etmezlerse kendileri ile hiçbir şekilde iletişime geçemiyorsunuz.

Buna rağmen bazı insanların da profilleri tamamen bu tarz profillere girdiğiniz zaman dilediğiniz gibi kişinin profilindeki bilgilere ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Hatta bu fotoğrafları beğenebilir veya yorumlar yapabilirsiniz. Ancak bu tarz herkese açık profiller pek fazla kalmadı diyebiliriz. Ayrıca şu anda günümüzde Facebook yerine ınstagram’dan daha kolay bir şekilde arkadaş edinebilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here