Facebook’ta Bayan Arkadaş Nasıl Bulunur ?

Evet sevgili arkadaşım demek sen de Feysbuk’ta kendine kadın arkadaş bulmak istiyorsun. Bu durum öncesinden çok basit iken artık daha zor bir hale gelmiştir. Ilk olarak Feysbuk ilk çıkmış olduğu zamanlarda akıl almaz derecede rağbet görmüş ve hepimiz tarafınca kullanılan bir sosyal medya haline gelmiştir. Fakat zaman içinde popüleritesini kaybederek Feysbuk yerine Instagram ve Twitter gibi sosyal medya hesaplarına bırakmıştır.

İnternet üstünden arkadaş bulmak veya arkadaşlık sevgililik arkadaşlıklarına internet üstüne taşımak Feysbuk’tan sonrasında olmuştur. Feysbuk’tan sonrasında artık birbirini hiç görmeyen insanlar veyahut da günlük yaşamlarında birbiri ile tanışma ihtimali olmayan insanlar tanışmaya arkadaş olmaya ve belkide sevgili olmayan belkide ve belkide evlenmeye başladılar.

Fakat sonrasında insanlar zaman içinde kendilerine uygun olmayan kişilerin fotoğraflarını ve resimlerini çalarak olmadıkları bir insanmış gibi göstermeye başladılar. Bu durum yayıldıkça ve çoğaldıkça insanların Feysbuk’a olan güvenleri ve burada tanıştıkları insanlara olan itimatı kırılmaya ve azalmaya başladı. Bu sebepten insanlar Feysbuk’ta tanışarak arkadaş olmadan öncesinde büyük bir güvensizlik ve endişe içinde olmaya başladılar.

Fakat gene de Feysbuk üstünden arkadaş olma durumları sona ermemiştir. Bundan dolayı kendinize Feysbuk üstünden kadın arkadaş edinebilirsiniz. Bununla ilgili birtakım yollardan bahsedeceğim sizlere.

Dul Bayan Arkadaş Arıyorum Facebook

Feysbuk çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu için bekar, genc, olgun, yaşlı, orta yaşlı, Zengin, sarı saçlı, kumral, esmer, dul kadın gibi pek çok insan bulunuyor. Feysbuk üstünde kendine erkek arkadaş arayan dul bayanlar, sevgili arayan dul bayanlar, ciddi İslami evlilik isteyen bayanlar, türbanlı bayanlar kapalı bayanlar, evlenmek isteyen dul bayanlar gibi pek çok tercihe ve hayale sahip olan bayanla ( kadınla ) tanışıp arkadaş olabilirsiniz.

Ek olarak son zamanlarda artık Feysbuk üstünden bedava  ve üye olmadan ücretsiz olarak da insanlarla konuşma fırsatına sahipsiniz. Böylelikle direkt olarak olarak konuştuğunuz zaman karşınızdaki kişi ile aranızda bir Itimat bağları yaratmak çok daha basittir.

Feysbuk Kadın Arkadaş Ekleme

Feysbuk’ta arkadaş ekleme konusunda çok aşırıya kaçmadığını zaman spama girmezseniz. Bundan dolayı dilediğiniz insanı arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Birtakım insanlar profil ayarlarından mesaj bölümünü açık bıraka biliyorlar. Bu da demek oluyor ki Feysbuk üstünde birine eklemeden de kendisine mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz. Fakat bayanlara genel anlamda rahatsızlık mesajları gittiğinden ötürü kadın arkadaşlarımız genel anlamda bu mesaj gönderme vakasının önüne set kurmuşlar. Bu sebepten şayet kendileri arkadaşlık talebinizi kabul etmezlerse kendileri ile hiçbir biçimde iletişime geçemiyorsunuz.

Buna karşın birtakım insanların da profilleri Tamamıyla bu biçim profillere girdiğiniz zaman dilediğiniz gibi insanın profilindeki bilgilere ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Belkide bu fotoğrafları beğenebilir yada yorumlar yapabilirsiniz. Fakat bu biçim herkese açık profiller pek çok kalmadı diyebiliriz. Ek olarak şu anda günümüzde Feysbuk yerine ınstagram’dan daha basit bir şekilde arkadaş edinebilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.