Ana Sayfa Arkadaşlık Whatsapp Bayan Arkadaş Bulma

Whatsapp Bayan Arkadaş Bulma

Güncelleme : Ağustos 3, 2019
615

Evet arkadaşlar hepinizin bildiği üzere WhatsApp uygulaması sayesinde karşılıklı olarak ilişkilerinizi çok daha farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. WhatsApp sayesinde karşınızdaki insanla kameralı ya da görüntülü olarak da konuşma fırsatını elde edebiliyorsunuz. Böylece karşınızdaki insandan her saniye, her dakika haber alma fırsatını yakalarsınız. Sonucunda ise karşınızdaki kişinin hayatıyla alakalı bir çok bilgiye ulaşırsınız. Böylece konuştunuz insanın nelerden hoşlandığını nasıl bir yaşam tarzı olduğunu ya da düşünceleri ile alakalı bir çok bilgiye ulaşırsınız.

Bu sayede bu sohbetlerinizi ve muhabbetlerinizin sonucunda bakarsınız sevgili olabilirsiniz. Sitemizde anlık olarak sohbet etme fırsatımız bulunmuyor. Çünkü insanlar bu siteye belirli aralıklarla giriş yapıyorlar. Böylece gördükleri yorumlara ya da ilanlara cevaplar yazıyorlar. Bu yüzden cevap yazdığınız bir insan bazen üç gün bazen ise bir hafta sonrasında gelerek size cevap verebiliyor. Bu da sitemizin internet sitesi olmasından kaynaklı kötü bir tarafıdır diyebiliriz. Ancak yine de karşınızdaki insanı bir nebze de olsa tanıma fırsatı elde ediyorsunuz. Böylece sitemiz sayesinde sabırlı olursanız ve ilişkinizi ilerletirseniz konuşmanızı cep telefon veya WhatsApp üzerine taşıyabilirsiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bayan Arkadaş Siteleri

Bizim sitemiz gibi bir çok bayan arkadaşlık sitesinde de kendinize arkadaşlar bulabilirsiniz. Sizler sitemiz sayesinde güzel ilişkilere sahip olduğunuz zaman inanın en az sizler kadar bizlerde mutlu oluyoruz. Sonuçta yalnızlık sadece Allah’a mahsus tur. Hiçbir insan uzun süre yalnız kalamaz ve kalmamalı da. Çünkü her zaman için hayatımızda başka bir insana sohbet edebileceğimiz dedikodu yapabileceğimiz ya da derdimizi paylaşabileceğimiz bir insana ihtiyaç duyarız. Ve kafa dengimizi bulana kadar hiçbir zaman durmayız. Bir arkadaşımız da bir kahve içmek ya da bir bira içmek gerçekten çok keyif verebilir.

Bu yüzden arkadaş bulma sitelerine bir çok insan giriyor. Günde on binlerce insanın giriş yaptığı bir sitede bulunuyorsunuz. Bir çok insan yorum yapmayarak sadece ilan gönderenlerin ya da yorum yapanların yazdıklarını inceliyorlar. Sonrasında uygun görürlerse cevap veriyorlar. Bunun haricinde yorum yapan ya da ilan gönderen de binlerce kullanıcımız bulunuyor. Hatta bizler bu ilanlara yetişemiyoruz. Bu yüzden belirli aralıklarla ilanları yayınlıyoruz. Yani bugün Gönderdiğiniz ilan ya da yorum hemen anında maalesef ki onaylanamıyor. Çünkü yazmış olduklarınız öncelikle editörlerimiz tarafından kontrol edilmek zorunda.

Çünkü bazı insanlar sizlerinde tahmin edebileceği üzere saygı çerçevesi içerisinde konuşmasını bilmiyorlar. Sitemizde kesinlikle argo kelimeleri ya da hakaret içerikli şeylere izin vermiyoruz. Bu yüzden de göndermiş olduğunuz yorumlar öncelikle bizim kontrolümüzden geçiyoruz. Eğer uygun görmez isek ya da ilanın ya da yorumun sahte olduğuna ya da dolandırıcılık içerdiğine inanırsak bu tarz yorumları direkt olarak siliyoruz.

Sitemizde bulunan ilanların ve yorumların neredeyse tamamı iyi bir şekilde incelendiğinden dolayı sahte profillere kesinlikle yer vermiyoruz. Ancak bizlerde insanız sonuçta. Bu yüzden de arada bir ili tane sahte profil tabii ki olabiliriz. Sonuçta biz de müneccim değiliz. Ancak elimizden geldiği kadar doğruluğundan emin olduktan sonra içimiz rahat bir şekilde olduktan sonra ilanları ve yorumları yayınlıyoruz. Ayrıca gönderilen resimlerin de internet üzerinde olmadığından emin oluyoruz. Çünkü insanların birbirlerini kandırmasına ya da birbirlerini duygularıyla oynamasını kesinlikle istemiyoruz.

Bayan Arkadaş Bul Bedava

Sitemizde gezinmeniz ya da ilan göndermeniz veya yorum yapmanız tamamen ücretsizdir. Bizler bu tarz şeylerden ücret almayı doğru bulmadığımızdan dolayı sitemizin hiçbir şeyini ücretli yapmadık. Diğer bir çok siteye nazaran dilediğiniz gibi rahat bir şekilde sitemizde gezinebilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum ki cep telefon ya da WhatsApp numaralarınızı yayınlamıyoruz. Çünkü insanların bu site sayesinde farklı insanları dolandırmasını ya da taciz etmesini kesinlikle istemeyiz. Bu tarz durumların yaşanmaması adına öncelikle sizler karşınızdaki kişiyle konuşarak sohbet ederek tanışmamız gerekiyor. Sonrasında eğer uygun görürseniz birbirinize cep telefonuyla WhatsApp numarası alışveriş yapabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here