6.4 C
Türkiye
Çarşamba, Mart 22, 2023

Buy now

spot_img

Whatsapp Bayan Arkadaş Bulma

Evet dostlar hepinizin bilmiş olduğu suretiyle WhatsApp uygulaması yardımıyla karşılıklı olarak ilişkilerinizi fazla daha değişik boyutlara taşıyabilirsiniz. WhatsApp yardımıyla karşınızdaki insanla kameralı veya görüntülü olarak da konuşma fırsatını elde edebiliyorsunuz. Böylelikle karşınızdaki insandan her saniye, her dakika haber alma fırsatını yakalarsınız. Neticesinde ise karşınızdaki insanın hayatı ile ilgili bir fazla bilgiye ulaşırsınız. Böylelikle konuştunuz insanoğlunun nelerden hoşlandığını nasıl bir hayat seçimi olduğunu veya düşünceleri ile ilgili bir fazla bilgiye ulaşırsınız.

Bu şekilde bu sohbetlerinizi ve muhabbetlerinizin neticesinde bakarsınız sevgili olabilirsiniz. Sitemizde anlık olarak sohbet etme fırsatımız bulunmuyor. Şu sebeple insanlar bu siteye belirli aralıklarla giriş yapıyorlar. Böylelikle gördükleri yorumlara veya ilanlara cevaplar yazıyorlar. Bu sebepten dolayı yanıt yazdığınız bir insan kimi zaman üç gün kimi zaman ise yedi gün sonrasında gelmiş olarak size yanıt verebiliyor. Bu da sitemizin web sitesi olmasından kaynaklı kötü bir tarafıdır diyebiliriz. Fakat gene de karşınızdaki insanı bir nebze de olsa tanıma fırsatı elde ediyorsunuz. Böylelikle sitemiz yardımıyla sabırlı olursanız ve ilişkinizi ilerletirseniz konuşmanızı cep telefon yada WhatsApp üstüne taşıyabilirsiniz.

Bayan Arkadaş Siteleri

Bizim sitemiz gibi bir fazla kadın arkadaşlık sitesinde de kendinize dostlar bulabilirsiniz. Sizler sitemiz yardımıyla güzel ilişkilere sahip olduğunuz vakit emin olun minimum sizler kadar bizlerde mutlu oluyoruz. Sonuçta yalnızlık yalnızca Allahü teâlâ’a mahsus tur. Hiçbir insan haddinden fazla uzun süre yalnız kalamaz ve kalmamalı da. Şu sebeple daima için hayatımızda daha farklı bir insana sohbet edebileceğimiz dedikodu yapabileceğimiz veya derdimizi paylaşabileceğimiz bir insana gereksinim duyarız. Ve kafa dengimizi bulana kadar hiçbir vakit durmayız. Bir arkadaşımız da bir kahve içmek veya bir bira içmek hakikaten fazla keyif verebilir.

Bu sebepten dolayı dost bulma sitelerine bir fazla insan giriyor. Günde on binlerce insanoğlunun giriş yapmış olduğu bir sitede bulunuyorsunuz. Bir fazla insan yorum yapmayarak yalnızca duyuru gönderenlerin veya yorum yapanların yazdıklarını inceliyorlar. Daha sonra yeterli görürlerse yanıt veriyorlar. Bunun haricinde yorum icra eden veya duyuru gönderen de binlerce kullanıcımız bulunuyor. Belkide biz bu ilanlara yetişemiyoruz. Bu sebepten dolayı belirli aralıklarla ilanları yayınlıyoruz. Doğrusu bugün Gönderdiğiniz duyuru veya yorum derhal anında maalesef ki onaylanamıyor. Şu sebeple yazmış olduklarınız ilk olarak editörlerimiz tarafınca kontrol edilmek mecburiyetinde.

Şu sebeple birtakım insanlar sizlerinde tahmin edebileceği suretiyle saygı çerçevesi içinde konuşmasını bilmiyorlar. Sitemizde katiyen argo kelimeleri veya hakaret içerikli şeylere izin vermiyoruz. Bu sebepten dolayı de göndermiş olduğunuz yorumlar ilk olarak bizim kontrolümüzden geçiyoruz. Şayet yeterli görmez isek veya ilanın veya yorumun düzmece olduğuna veya dolandırıcılık içerdiğine inanırsak bu biçim yorumları doğrudan olarak siliyoruz.

Sitemizde bulunan ilanların ve yorumların neredeyse tamamı iyi bir halde incelendiğinden ötürü düzmece profillere katiyen yer vermiyoruz. Fakat bizlerde insanız sonuçta. Bu sebepten dolayı de arada bir ili tane düzmece profil tabii ki olabiliriz. Sonuçta ikimiz de müneccim değiliz. Fakat elimizden geldiği kadar doğruluğundan güvenli olduktan sonrasında içimiz rahat bir halde olduktan sonrasında ilanları ve yorumları yayınlıyoruz. Ek olarak gönderilen resimlerin de web üstünde olmadığından güvenli oluyoruz. Şu sebeple insanların birbirlerini kandırmasına veya birbirlerini duygularıyla oynamasını katiyen istemiyoruz.

Kadın Dost Bul Parasız

Sitemizde gezinmeniz veya duyuru göndermeniz yada yorum yapmanız Tamamıyla parasızdır. Biz bu biçim şeylerden ücret almayı doğru bulmadığımızdan ötürü sitemizin hiçbir şeyini ücretli yapmadık. Öteki bir fazla siteye nazaran istediğiniz gibi rahat bir halde sitemizde gezinebilirsiniz. Ek olarak şunu da belirtmek isterim ki cep telefon veya WhatsApp numaralarınızı yayınlamıyoruz. Şu sebeple insanların bu site yardımıyla değişik insanları dolandırmasını veya rahatsızlık etmesini katiyen istemeyiz. Bu biçim durumların yaşanmaması adına ilk olarak sizler karşınızdaki kişiyle konuşarak sohbet ederek tanışmamız gerekiyor. Daha sonra şayet yeterli görürseniz birbirinize cep telefonuyla WhatsApp numarası alışveriş yapabilirsiniz.

Burcu
Burcu
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

Benzer İçerikler

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,743TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler