Çanakkale Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 12, 2019
0
826

Çanakkalede evlilik istiyorsanız, hayatınızı çanakkaleli bir insanla birleştirecekseniz aradığınız kadını ya da erkeği burada bulabilirsiniz. Sayfamızın bu kısma tamamiyle Çanakkaleden evlilik isteyen bay ve bayanlar için ayrılmış durumdadır. Çanakkalede yaşayan güzel ve olgun genç kızlarımız, orta yaşta kadınlarımıZ evlilik istediği zaman internet sitelerine ilan veriyorlar.

Bizlerde bu ilanları sizlerle paylaşarak mutlu bir yuva kurmanıza vesile oluyoruz. Evliliğe hazır ve gerçekten isteyen bir çok kullanıcımız var. Evlilik isteyen kadınların yanı sıra sevgili arayan ya da dost arayan bir çok genç ve güzel bayan arkadaşımızda vardır. Bunların ilanlarını görmek için anasayfamızdan arama yapabilirsiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Çanakkale Ciddi Evlilik Sitesi

Eğer kendinizi ciddi ve uzun bir ilişkiye hazır hissediyorsanız sitemizin evlilik ilanları kategorileri tam size göre diyebiliriz. Eğer yaşınız geldiyse, belirli bir olgunluğa eriştirseniz ve ömürlük hayat arkadaşınızı arıyorsanız burada bulabilirsiniz.

Çanakkale Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Biga
  • Çan
  • Gelibolu
  • Ayvacık
  • Ezine
  • Yenice
  • Bayramiç
  • Lapseki

Çanakkale Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Çanakkalede yaşayan bay ve bayanların evlilik ilanlarını kontrolden geçirdikten sonra paylaşıyoruz. Sitemizde kesinlikle sahte ilanlara ya da dolandırıcılık amaçlı ilanlara yer vermediğimizi bilmenizi isteriz.

♥️ SEDA

Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben 26 yaşında evlilik arayan genç güzel ve bakımlı bir kadınım. Çanakkale’de yalnız başına yaşıyorum. Aynı zamanda burada yaşayarak da kendi geçimimi sağlıyorum. Dolayısıyla maddi olarak bir erkekten ya da kimseden beklentim yok. Bundan yıllar önce ailemle yaşamış olduğumuz problemlerden dolayı evleri ayırdık. Annemle babamın gerçekten mutsuz evlilikleri vardı

. Bu durumda çocuklarına da yansıyordu. Çünkü bir evde gerçekten anne ve babanın huzurlu olup olmadığı çok önemli bir durumdur. Ben evlilik gerçek değiştireceğim erkekte kesinlikle böyle bir huzursuzluk yaşamak istemiyorum. Bu yüzden de karşındaki erkeğin huzurlu, sakin, uysal bir yapıya sahip olmasını istiyorum.

Çünkü ben kendim böyle bir insanım. Ayrıca her sorunu konuşarak çözebileceğimize inanıyorum. Bu yüzden de direkt olarak kavga etmek ya da hiçbir şey konuşmadan trip atmak yerine konuşmayı tercih ederim. Sonuçta biz insanlar olarak konuşarak anlaşan insanları Bu yüzden de karşındaki erkeğin huzurlu, sakin, uysal bir yapıya sahip olmasını istiyorum.

Çünkü ben kendim böyle bir insanım. Ayrıca her sorunu konuşarak çözebileceğimize inanıyorum. Bu yüzden de direkt olarak kavga etmek ya da hiçbir şey konuşmadan trip atmak yerine konuşmayı tercih ederim. Sonuçta biz insanlar olarak konuşarak anlaşan varlıklarız. Ben ailem de görmüş oldum huzursuzluğu ve sorunları kesinlikle kendi kuracağım ailem de yaşamak istemiyorum.

Bu yüzden de evleneceğim kişiyi çok dikkatli bir şekilde seçmeyi düşünüyorum. Evlilik için acele etmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Bu yüzden de ilişkimizi zamana yaydıktan sonra birbirimizi iyice tanıdıktan sonra evlilik olayını düşünebiliriz.

♥️ EDA

Merhabalar, ben Eda 27 yaşındayım. 1.76 boyunda sarışın mavi gözlü bakımlı birisiyim. Çanakkale’de tek başıma yaşıyorum. Yalnızlıktan sıkıldığım için benimle evlenicek benimle bi hayatı paylaşacak birisini arıyorum. Maddi durumum iyi Çanakkale’de 2 tane evim Muğla’da bir yazlığım var. İyi bir işim var ama kafama uygun birisini bulamadığım için evlenmeye fırsatım olmadı.

Evleneceğim kişinin aileme değer vermesi onlara saygı göstermesi benim için önemli. Kalabalığı seven birisi olduğum için iki tarafında birbirine değer vermesi ailelere saygı göstermesi benim için önemli eşimden beklediğim en önemli şey saygı olacaktır.

Kocamla Çanakkale’ de yaşamayı düşünüyorum. Evlerimden birinde oturabiliriz. Benim yalnızlığımı paylaşması ve ihtiyaçlarımı karşılaması benim için yeterli eşim olacak kişiyi ihmal etmem ve el üstünde tutarım.

Sadakat benim için önemli daha önce nişanlım tarafından aldatıldığım için insanlara kolay güvenemiyorum fakat artık güvenip bu yalnızlığıma bir son vermek istiyorum.

Yanıma yakışacak, kalbi güzel, aile bağları kuvvetli, merhametli, kişisel bakımına önem veren birisini arıyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here