Burdur Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 10, 2019
0
813

Burdur’da yaşayan genç ve güzel kızlarla tanışmak ya da evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Aynı zamanda Burdurda yaşayan olgun ve güzel kadınlarla da tanışma fırsatını bu sitede edebilirsiniz. Sitemizin bu kısmı sadece evlilik ilanları için ayrılmış bir bölümdür.

Sitemizin bu kısmında tanışarak evlilik gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü burada bulunan bütün bayanlar ve baylar tamamile amaçları evliliktir. Diğer amaçlara sahip olan kullanıcılarımız, sevgili arayanlar, erkek arkadaş arayanlar, kız arkadaşı arayanlar, dost arayanlar sitemizin diğer bölümlerinde kategoriler halinde ilanları bulunmaktadır.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Burdur Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemiz harbiden çok ciddi bir evlilik sitesidir. Vallahi biz bile şaşırdık. Çünkü sitemizde hiç beklemediğimiz şekilde bu kadar çok evlilik gerçekleştiren kullanıcılarımız oldu ki biz bile bu sayılara şaşırdık. Tabi sevgili olarak ya da flört olarak devam eden de sayısız kullanıcımız vardır.

Burdur Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Merkez
 • Bucak
 • Gölhisar
 • Yeşilova
 • Çavdır
 • Tefenni
 • Ağlasun
 • Karamanlı
 • Altınyayla
 • Çeltikçi
 • Kemer

Burdur Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizdeki bütün kullanıcılar ilan verme hakkına sahiptir. Aynı zamanda da yorum yapma hakkınız vardır. Bütün bu olayları tamamiyle üyelik olmadan ya da herhangi bir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz tamamiyle bedava bir evlilik ve arkadaşlık sitesidir.

♥️ AHU

Merhaba arkadaşlar ben 29 yaşında tek başına yaşayan burdurlu bir bayanım. Ailem de burada yaşıyor. Ancak ben kendileriyle iş güç, hayat mücadelesi derken ayda yılda bir görüşebiliyorum. Bu hayat mücadelesinde benimle birlikte mücadele edebilecek, yanında yer alabilecek bir erkeğe ihtiyacım var.

Ailemle pek fazla görüşmediğime bakmayın normalde benim ailem çok iyi ve çok tatlı insanlardır. Ancak aramızdaki mesafe de biraz fazla olduğundan dolayı ve ben iş yerinde fazla yorulduğundan dolayı pek fazla kendimi ziyaret edemiyorum. Ancak ben kalabalık bir aile olmayı çok seviyorum.

Bu yüzden de evlendikten sonra ailemin daha yakında taşınmak istiyorum. Aynı zamanda evlenmiş olduğum erkeğin de ailesiyle birlikte sıcak ilişkiler içerisinde olmak isterim. Hatta ikimizin de aileleri birlikte mangala gitsinler, piknik yapsınlar, büyük kocaman güzel bir aile olalım istiyorum.

O yüzden benim için sadece karşındaki erkek değil aynı zamanda onun ailesi de benim için çok önemlidir. Ailesi ile anlaşmam da benim şartların arasında vardır. Çünkü evleneceğim kişi benim aileme bir erkek evlat ben de evleneceğim kişinin ailesine bir kız evlat olmak istiyorum.

♥️ FATMA

33 yaşında türbanlı ve yalnız yaşayan bir kadınım. Bazı ailevi sıkıntılarından dolayı uzun yıllardır yalnız başıma yaşıyorum. Ancak ben bir kadının yalnız başına yaşamasını pek de tastik etmiyorum. Ancak bazen şartlar öyle bir hale getiriyor ki insana yalnız başına da yaşatıyor. Ben tek başıma hayat mücadelesi vermekten ve her şeyi tek başıma idare etmekten oldukça yorulmus bir kadınım.

İnsanlarla aram çok iyidir. Ben herkesle uyum içerisinde yaşayabilen bir insanım. Bu yüzden karşındaki insanın da uyumlu ve anlayışlı biri olmasını isterim. Sonuçta evlilik kolay bir şey değildir. Yapacağınız Yorumlarda kendinizden açık ve net bir şekilde bahsederseniz benim de sizlerle ilgili fuck da olsa bir fikrimin olması sizlere geri dönüş yapmam açısından daha iyi olacaktır.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here