Burdur Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Burdur’da yaşayan genç ve güzel kızlarla tanışmak yada evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Hem de Burdurda yaşayan olgun ve güzel hanımefendilerle da tanışma fırsatını bu sitede edebilirsiniz. Sitemizin bu kısmı sadece evlilik ilanları için ayrılmış bir bölümdür.

Sitemizin bu kısmında tanışarak evlilik gerçekleştirebilirsiniz. Şundan ötürü burada bulunan bütün bayanlar ve baylar tamamile amaçları evliliktir. Diğeri amaçlara sahip olan kullanıcılarımız, sevgili arayanlar, erkek arkadaş arayanlar, kız arkadaşı arayanlar, arkadaş arayanlar sitemizin diğeri bölümlerinde kategoriler durumunda ilanları bulunmaktadır.

Burdur Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemiz hakkaten fazla ciddi bir evlilik sitesidir. Vallahi biz dahi şaşırdık. Şundan ötürü sitemizde hiç beklemediğimiz halde bu denli fazla evlilik gerçekleştiren kullanıcılarımız oldu ki biz dahi bu sayılara şaşırdık. Doğal olarak sevgili olarak yada evlilik olarak devam eden de pekçok kullanıcımız vardır.

Burdur Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Merkez
 • Nahiye
 • Gölhisar
 • Yeşilova
 • Çavdır
 • Tefenni
 • Ağlasun
 • Karamanlı
 • Altınyayla
 • Çeltikçi
 • Kemer

Burdur Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Web internet sitemizdeki bütün kullanıcılar ilan verme hakkına sahiptir. Hem de da yorum yapma hakkınız vardır. Bütün bu vakaları tamamiyle üyelik olmadan yada herhangi bir ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz tamamiyle parasız bir arkadaşlık ve de evlilik sitesidir.

♥️ AHU

Merhaba arkadaşlar ben 29 yaşlarında Yalnız başına yaşayan burdurlu bir bayanım. Akrabalarım de burada yaşıyor. Ancak ben kendileriyle iş güç, hayat mücadelesi derken ayda yılda bir görüşebiliyorum. Bu hayat mücadelesinde benimle mücadele edebilecek, yanında yer alabilecek bir erkek arkadaşa ihtiyacım var.

Ailemle pek fazla görüşmediğime bakmayın normalde benim akrabalarım fazla iyi ve fazla tatlı insanlardır. Ancak aramızdaki mesafe de birazcık fazla olduğundan ve ben iş yerinde fazla yorulduğundan dolayı pek fazla kendimi ziyaret edemiyorum. Ancak ben kalabalık bir aile olmayı fazla seviyorum.

Bu nedenden de evlendikten sonrasında ailemin daha yakında taşınmak isterim. Kim bilir ikimizin de aileleri birlikte mangala gitsinler, piknik yapsınlar, büyük devasa güzel bir aile olalım isterim.

O yüzden benim için sadece karşındaki erkek değil böylece onun ailesi de benim için fazla {{önemlidir}}. Ailesi ile anlaşmam da benim şartların içerisinde vardır. Şundan ötürü evleneceğim kişi benim aileme bir erkek evlat ben de evleneceğim insanın ailesine bir kız evlat olmak isterim.

♥️ FATMA

33 yaşlarında türbanlı ve yalnız yaşayan bir kadınım. Bazı aileyle ilgili sıkıntılarından dolayı uzun senelerdir Tek başıma yalnız olarak yaşıyorum. Ancak ben bir bayanın yalnız başına yaşamasını pek de tastik etmiyorum. Ancak kimi vakit koşullar o şekilde bir hale getiriyor ki insana yalnız başına da yaşatıyor. Ben Yalnız başıma hayat mücadelesi vermekten ve her şeyi Yalnız başıma yönetim etmekten oldukça yorulmus bir kadınım.

İnsanlarla aram fazla iyidir. Ben beraberce uyum içerisinde yaşayabilen bir insanım. Bu nedenden karşındaki insanoğlunun da uyumlu ve anlayışlı biri olmasını isterim. Sonuçta evlilik rahat bir şey değildir. Yapacağınız Yorumlarda kendinizden açık ve net bir halde bahsederseniz benim de sizlerle ilgili ufak da olsa bir fikrimin olması sizlere geri dönüş yapmam açısından daha iyi olacaktır.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

3 yorum

 1. Slm ahu hanım ismim Mehmet burdurda yaşamaktayım niyetim ciddi evlilik arıyorum sizinde niyetiniz evlilikse sizinle tanışmak isterim 5541229264numara bana ait arayabilirsiniz herzaman whatsapdanda yazabilirsiniz.

 2. Slm Fatma hanım ismim Mehmet burdurda yaşamaktayım burdurda kurumda güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım yaşım 42 sizde isterseniz tanisalim diyecektim ciddi evlilik için numara bana ait arayabilirsiniz herzaman whatsapdanda yazabilirsiniz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.