Bolu Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Ahh ahh güzel ülkemin güzel şehri Bolu 😍 bir türlü kısmet olamadı Boluya gelip ziyaret etmek. Ancak en kısa süre içinde Bolu Yedigöllere giderek oranında havasını alacağıma vallahi billahi. Doğal olarak eğer sitemizde sevgili olup evlenen boludan bir çift çıkar ise bizim için fazla fazla daha iyi olur.

Şimdiye kadar hep bekledim ki boludan birilerini evlendirelim. Ancak bir türlü nasip olmadı. Diğeri bir fazla şehirden evlilikler veya sevgililik olayları gerçekleşti ancak buldu bir türlü olmadı. Kim bilir şuan bunu okuyan kişi olurda buradan evlilik meydana getirirse kesinlikle bir davetiye isterim. Sonuçta biz sizleri sitemizde konuk ediyoruz. Inanırım ki sizlerde bizi Bolu’da dolaştırma mevzusunda bir mesele yaşamazsınız. Yoksa darılırız.

Bolu Ciddi Evlilik Sitesi

Yukarıda da dediğimiz gibi koca sitemizde  boludan birilerini evlendirmeyi beceremedik. Ancak bu mevzuda akıl almaz derecede hırslıyım. Bundan dolayı boludan kimi bulursam bu siteye davet ediyorum. Bu hayalimi gerçekleştirecek olan Çifte de vallahi düğününde çeyrek altını bizzat gelip ben takacağım.

Bolu Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Gerede
  • Mudurnu
  • Göynük
  • Mengen
  • Yeniağaç

Bolu Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Eğer sizlerde bolu bay ve bayan evlilik ilanlarını görmek istiyorsanız, hayatınıza bir eş, arkadaş, yoldaş, ev arkadaşı arıyorsanız kesinlikle sitemizde bayan yada erkek fark etmeksizin bulabilirsiniz.

♥️ ELİF

Bolu Türkiye’nin en güzel şehri neden diye sormuş olacaktır olursanız, burada Yedigöller isminde görkemli bir yer var. Küçük bir ihtimal yedi gölleri aramızda bilmeyenler vardır. Yedigöllere gittiğiniz zaman hayatınızda alabileceğiniz engüzel rahatlık alırsınız. Nefesinizi içinize çektiğiniz de görkemli bir oksijen deposu olduğunu anlarsınız. Bu sebepten ötürü, kendimden birazcık sizlere anlatmak isterim.

Ben kibirli insanları sevmem, aslında Allahta sevmez. Allahü teâlâ’ın sevmedigi bir şeyi kulunu yapması bana gore fazla yanlıştır. Ancak bunun kızları fazla güzel olur. Bu sebepten ötürü ben de kendimi fazla güzel olduğunu düşünüyorum.

Şimdiden bana mesaj gönderen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. Mesajlarınızı dikkatle okuyup geri dönüş yapacağım. Lütfen argo rencide edecek cümleler kurmayın, bu gibi şeylere kesinlikle cevap vermeyecegim. Şansınız ve bahtınız bol miktarda olsun. Mutluluklar sizinle olsun.

♥️ RÜMEYSA

merhabalar 33 yaşlarında daha öncesinde bir evlilik gerçekleştirmiş iki çocuk anası türbanlı tesettürlü gel başı kapalı bir bayanım. Bu zamana kadar hiç hiç hiç kimseye en minik bir yanlışım olmamıştır. Ancak ne yazıkki kocam tarafınca aldatıldım ve ayrılmak mecburiyetinde kaldım. İş yerinden benim de dostum olan fazla yakın aile dostumuz bir hanımla beni aldatarak yurtdışına kaçtılar.

Özetlemek gerekirse bu biçim şeyleri size anlattığında küçük bir ihtimal benim fazla çirkin, yada anlayışsız bir bayan olduğumu düşünebilirsiniz. Ancak ben öyleki bir insan değilim. Benimle real hayatta görüşüp bir bardak kahve içtiğinizde benim ne kadar muntazam güvenilir ve ahlaklı bir bayan olduğunu görmüş olacaksınız.

Kocam okadının albenisine kapılarak ne yazıkki beni ve çocuklarını bırakarak yurtdışına kaçmayı tercih etti. Artık on insana kocam dahi demek istemiyorum şundan ötürü beni aldattı. Ben artık beni aldatmayacak, manevi ve maddi olarak yanımda olacak.

Aklı başlangıcında bir beyefendi ile ömrümün geri kalanını tamamlamak çocuklarımın anası erkeğimin da bir tanecik karısı olmak isterim. Bana mesaj göndermekten lütfen çekinmeyin. Mesajlarınızı dikkate alacağım, ve en geç bigün içerisinde geri dönüş yapacağım, şundan ötürü sürekli siteye giremiyorum. Siteye girdiğim zamanlarda mesajları kontrol edip tekrardan çıkmak mecburiyetinde kalıyorum. Bu nedenle çalışıyorum arkadaşlar. Allahü teâlâ’a emanet olun. Mutlu olun.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.