Bolu Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 10, 2019
0
568

Ahh ahh güzel ülkemin güzel şehri Bolu 😍 bir türlü kısmet olamadı Boluya gelip ziyaret etmek. Ancak en kısa zamanda Bolu Yedigöllere giderek oranında havasını alacağıma yemin ederim. Tabi eğer sitemizde sevgili olup evlenen boludan bir çift çıkarsa bizim için çok çok daha iyi olur.

Şimdiye kadar hep bekledim ki boludan birilerini evlendirelim. Ancak bir türlü nasip olmadı. Diğer bir çok şehirden evlilikler veya sevgililik olayları gerçekleşti ancak buldu bir türlü olmadı. Belki de şuan bunu okuyan kişi olurda buradan evlilik gerçekleştirirse kesinlikle bir davetiye isterim. Sonuçta bizler sizleri sitemizde misafir ediyoruz. Eminim ki sizlerde bizi Bolu’da gezdirme konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Yoksa darılırız.

Bolu Ciddi Evlilik Sitesi

Yukarıda da dediğimiz gibi koca sitemizde  boludan birilerini evlendirmeyi beceremedik. Ancak bu konuda inanılmaz derecede hırslıyım. Bu yüzden boludan kimi bulursam bu siteye davet ediyorum. Bu hayalimi gerçekleştirecek olan Çifte de vallahi düğününde çeyrek altını bizzat gelip ben takacağım.

Bolu Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Gerede
  • Mudurnu
  • Göynük
  • Mengen
  • Yeniağaç

Bolu Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Eğer sizlerde bolu bay ve bayan evlilik ilanlarını görmek istiyorsanız, hayatınıza bir eş, arkadaş, yoldaş, ev arkadaşı arıyorsanız kesinlikle sitemizde bayan ya da erkek fark etmeksizin bulabilirsiniz.

♥️ ELİF

Bolu Türkiye’nin en güzel şehri neden diye soracak olursanız, burada Yedigöller adında muhteşem bir yer var. Belki yedi gölleri aramızda bilmeyenler vardır. Yedigöllere gittiğinizde hayatınızda alabileceğiniz engüzel huzur alırsınız. Nefesinizi içinize çektiğiniz de muhteşem bir oksijen deposu olduğunu anlarsınız. Bu nedenle, kendimden biraz sizlere bahsetmek istiyorum.

Ben kibirli insanları sevmem, zaten Allahta sevmez. Allah’ın sevmedigi bir şeyi kulunu yapması bana göre çok yanlıştır. Ama bunun kızları çok güzel olur. Bu nedenle ben de kendimi çok güzel olduğunu düşünüyorum. Benim gibi güzel bir bayanla güzel bir birliktelik yaşamak isteyen, gecesini ve gündüzünü birlikte geçirip sinemaya gitmek, denize girmek, kitap okumak, şömine başında iki kadeh şarap içmek ya da buna benzer duygusal ve romantik anlar yaşamak isteyenler bana mesaj göndersinler.

Şimdiden bana mesaj gönderen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum. Mesajlarınızı dikkatle okuyup geri dönüş yapacağım. Lütfen argo rencide edecek cümleler kurmayın, bu gibi şeylere kesinlikle cevap vermeyecegim. Şansınız ve bahtınız bol olsun. Mutluluklar sizinle olsun.

♥️ RÜMEYSA

selamlar 33 yaşında daha önce bir evlilik gerçekleştirmiş iki çocuk annesi türbanlı tesettürlü gel başı kapalı bir bayanım. Bu zamana kadar hiç kimseye en ufak bir yanlışım olmamıştır. Ancak ne yazıkki kocam tarafından aldatıldım ve ayrılmak zorunda kaldım. İş yerinden benim de arkadaşım olan çok yakın aile dostumuz bir kadınla beni aldatarak yurtdışına kaçtılar.

Yani bunları size anlattığında belki benim çok çirkin, ya da anlayışsız bir kadın olduğumu düşünebilirsiniz. Ancak ben öyle bir insan değilim. Benimle gerçek hayatta görüşüp bir bardak kahve içtiğinizde benim ne kadar düzgün güvenilir ve ahlaklı bir kadın olduğunu göreceksiniz.

Kocam okadının cazibesine kapılarak ne yazıkki beni ve çocuklarını bırakarak yurtdışına kaçmayı tercih etti. Artık on insana kocam bile demek istemiyorum çünkü beni aldattı. Ben artık beni aldatmayacak, manevi ve maddi olarak yanımda olacak.

Aklı başında bir beyefendi ile ömrümün geri kalanını tamamlamak çocuklarımın annesi kocamın da bir tanecik karısı olmak istiyorum. Bana mesaj göndermekten lütfen çekinmeyin. Mesajlarınızı dikkate alacağım, ve en geç bir gün içerisinde geri dönüş yapacağım, çünkü sürekli siteye giremiyorum. Siteye girdiğim zamanlarda mesajları kontrol edip tekrar çıkmak zorunda kalıyorum. Çünkü çalışıyorum arkadaşlar. Hoşçakalın. Mutlu olun.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here