Bursa Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 10, 2019
0
654

Bursa’da evlilik arayan ve sizlerin Evlik gerçekleştirebilecek birbirinden güzel genç, olgun kızlar ve kadınlar bulunuyoruz. Bizlerde bütün bu bayanların ilanları tek site üzerinden toplamaya çalışıyoruz. Sitemizde bulunan tüm ilanları dilediğiniz gibi yorumlar yaparak ilan gönderen kadınlarla tanışma fırsatını elde edebilirsiniz.

Sitemizde Kadınlarla tanışmak aslında çok kolaydır. Çünkü sitemize ilan veren bütün kadınlar erkek arayışları içindedir. Bu yüzden hepsini kapıları size açıktır. Ancak burada önemli olan tek şey sizlerin ilan veren kadınlara karşı olan davranışınız ve tutumunuzdur. Eğer karşınızdakini etkileyecek bir davranış sergilerseniz kesinlikle sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Bursa Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizde bulunan ve ciddi evlilik arayış içinde olan bütün bay ve bayanların ilanların sayfamızın bu kısmında yayınlıyoruz. Bu sayfa yalnızca Bursa’nın ciddi evlilikler sitesi olarak ayrılmıştır. Dilediğiniz diğer tüm arayışlarınızı da sitemizin diğer bölümlerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Osmangazi
 • Yıldırım
 • Nilüfer
 • İnegöl
 • Gemlik
 • Mustafakemalpaşa
 • Mudanya
 • Gürsu
 • Karacabey
 • Orhangazi
 • Kestel
 • Yenişehir
 • İznik
 • Orhaneli

Bursa Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizdeki tüm Bay ve bayan kullanıcıları açık olan bu evlilik ve arkadaşlık sitemizde dilerseniz sizlerin de ilanınız yayına alabilir ya da eğer isterseniz de yorum yaparak Sitemizde arayış gerçekleştirebilirsiniz.

♥️ BUĞKE

MERHABA. Ben Bursa’da üniversite okuyan genç bir kadınım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Ayrıca yaşımda 23. Burada bir kız arkadaşımla birlikte yaşıyorum. Ancak okulun bittikten sonra da ailemin yanına Denizliye dönmeyi düşünmüyorum. Çünkü buradaki burada rahat hayatımı bırakmak istemiyorum.

Çünkü benim bir de tam bir bela olan abim var. Kendisi benim sürekli olarak hayatıma karışıyor. Ancak burada üniversite okuduğum sırada onun kontrolü altında olmadığım için gerçekten mutluyum. Çünkü abim beni sürekli olarak huzursuz eden bir insan. Ve ben huzursuz olduğum bir evde yaşamakta gerçekten zorlanıyorum.

Ancak kendime gerçekten evlilik gerçekleştirebileceğim ve uygun olan birini bulursam gerçekten benim için harika bir durum olur. Çünkü ben hayatı gerçekten yaşamayı seven bir kadınım. Küçük butik kafelere gidip kitap okumayı ya da nostaljik bir otelde sevdiğim adam ile birlikte kahvemi ya da şarabımı yudumlamayı ya da sevdiğim kişiyle güzel doğa gezilerine gitmeyi gerçekten çok istiyorum.

Bu yüzden karşındaki erkeğin de hayat dolu ve neşeli bir insan olmasını istiyorum. Benim tek kriterim budur. Geri kalan her şeyi ikimiz elele vererek çözebileceğimizi ve yaşayabileceğimizi düşünüyorum.

♥️ MERAL

selam herkese. 34 yaşında bursada yalnız yaşayan bir kadınım. Daha önce evlenmedim. Ben bir anadolu lisesinde öğretmenlik yapıyorum. Hayatım boyunca sürekli olarak eğitim hayatına yöneldim. Yüksek Lisanslar, üniversiteler, özel sertifikalar derken bir bakmışım yaş olmuş yolun yarısı.

Bu benim için gerçekten büyük bir hata oldu. Çünkü geriye dönüp baktığım zaman yaşadığım tek şey kitaplar, kalemler, sınavlar. Doğru düzgün bir erkek arkadaşım dahi olmadı diyebilirim. Hep kısa süreli veya saçma sapan ilişkilerim oldu. Çünkü benim odak noktam hep eğitim oldu. Bu yüzden de hayatımdan bir çok şey kaçırdığımı fark ettim.

Ancak şu anda kafam yerine geldi diyebilirim. Bu yüzden de kaçırmış olduğum hayatı yeniden yaşamaya çalışacağım, yaşayabildiğim kadar tabi. İşte bu hayatı yaşarken bana eşlik edebilecek beni sevebilecek aynı şekilde benim de kendisini sevebileceğim bir erkek arıyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here