Bitlis Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Türkiye’de evlilik gerçekleştirmek isteyen her insanın girmiş olduğu bu siteye sizlerde sefalar getirdiniz. Ilk önce ben bu yazı yazarken yaz aylarına girmiş bulunuyoruz. Bu da insanların hormonel dengelerinin tamamiyle bozulmuş olduğu tarih anlamına geliyor. E doğal olarak yükselen libidolar İnternet üzerinde bayan arkadaş ve kız arkadaş arayışını arttırıyor.

artık Yaz aşklarından bıkmış olan ve olgunlaşmış olan erkekler ise evlenecekleri bir bayan aramaya başlarlar. Zira yaz aşklarının aslen fazla değersiz aşklar bulunduğunun bir noktada farkına varmaya başlarız. Önemli olan ileride yıllarımızı beraber geçirebileceğimiz bayan aslen. Ancak bunun farkına varmamız uzun sürdüğünden dolayı kimi vakit bir bakıyoruz seneler yılı geçmiş ve tamamımız öyleki evlilik gerçekleştirebilecekmiz bir bayanı yada erkeği arıyoruz.

Bitlis Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizin Bitlis ciddi evlilik sitesi olarak geçmesinin bir sebebi de sitemizde de bir fazla bayan ve insanın sevgili olarak sonrasında ilişkilerini evlilik ile bağlanmış olmalarıdır. Bazı siteler sahte ilanlar kullanarak insanların duygularıyla oynayabiliyorlar. Ancak tamamımız bu şekil şeylere karşı olduğumuzdan dolayı dikkatli oluyoruz.

Bitlis Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Tatvan
  • Merkez
  • Güroymak
  • Ahlat
  • Hizan
  • Mutki
  • Adilceviz

Bitlis Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Biz insanlar olarak eğer hakikaten seçimlerimizi doğru olarak yaparsak ciddi anlamda rahat ve mutlu bir arkadaşlığı yakalayabiliriz. Evlilik doğru kişiyi bulduğunuz vakit görkemli, doğru olmayan kişiyi bulduğunuz vakit ise tam bir kabusa dönen bir şeydir.

♥️ SULTAN

27 yaşındayım. Şu anda Diyarbakır’da teyzemlerle birlikte yaşıyorum. Zira Bitlis’te ailemle ilgili ciddi anlamda büyük problemler yaşadım. Benim babam öz değil. Annemle babam seneler öncesinde ayrıldılar. Ben öz babamı küçüklüğümden beri görmedim yada duymadım. Kendisi tamamile bizi hayatından silip attı diyebilirim.

Daha sonra annemin babası da bayan kısmı dolu başına olmaz diyerek annemi kendi kuzeniyle evlendirdi. Ancak kuzeni doğrusu benim şu anki üvey babam o denli nalet bir insan ki size anlatamam. Sürekli olarak annemi aldatıyor yada alkol alıp alıp annemle kavga ediyor.

Ek olarak ve babam beni oldum ihtimaller içerisinde sevmedim. Ben de dayanamayıp teyzemlere yerleştim. Bu zamanda annem bana fazla destek oldu. Annemin yapabileceği ve elinden gelen hiçbir şey olmadığından ötürü tek yapabildiği benim bu ortamdan uzaklaşmamı sağlamaktı.

Bir taraftan vicdan azabı hissetmiyorum desem yalan olur. Zira annemi O canavar insanla birlikte bıraktım. Ancak benim elimden hiçbir şey gelmediğinden dolayı mecburdum. Ben evlendiğim insanın bana kesinlikle bu biçimde davranmamasını isterim. Sonuçta hepimizin duyguları var ve çoğumuz insanız diye düşünüyorum.

Ek olarak evleneceğim insanın sadece bana değil hem de benim güzel anneciğime de sahip çıkmasını ve koruyup kollamasını isterim. Kadıncağız sürekli olarak itilip katılıyor. Ve benim annemden daha değişik kimsem yok. Bu nedenden benimle evlenecek olan insanın anneme de sahip çıkmasını isterim.

Doğal olarak evlendikten sonrasında annemle birlikte yaşamaktan bahsetmiyorum. Normal olarak ki ayrı evlerde olacağız. Ancak anneme bir zarar gelmesini yada annemin bu hayatta kendine yalnız başına ve zor durumda hissetmesini istemiyorum. Doğrusu anneme hem de bir olsun Ve benim annemden daha değişik kimsem yok.

Bu nedenden benimle evlenecek olan insanın anneme de sahip çıkmasını isterim. Doğal olarak evlendikten sonrasında annemle birlikte yaşamaktan bahsetmiyorum. Normal olarak ki ayrı evlerde olacağız. Ancak anneme bir zarar gelmesini yada annemin bu hayatta kendine yalnız başına ve zor durumda hissetmesini istemiyorum.

Doğrusu anneme hem de bir oğul olsun isterim. Zira ben tek çocuğum ve annemin hiç erkek evladı olmadı. Bu nedenden benimle evlenecek olan kişi onun hem de evladı da olacak.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.