Bitlis Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 10, 2019
1
583

Türkiye’de evlilik gerçekleştirmek isteyen herkesin girdiği bu siteye sizlerde hoşgeldiniz. Öncelikle ben bu makale yazarken yaz aylarına girmiş bulunuyoruz. Bu da insanların hormonel dengelerinin tamamiyle bozulduğu tarih anlamına geliyor. E tabi yükselen libidolar İnternet üzerinde karı kız arayışını arttırıyor.

Yaz aylarında genellikle erkekler gelip geçici sevgilileri tercih ederler. Ancak artık gelip geçici Yaz aşklarından bıkmış olan ve olgunlaşmış olan erkekler ise evlenecekleri bir kadın aramaya başlarlar. Çünkü yaz aşklarının aslında çok değersiz aşklar olduğunun bir noktada farkına varmaya başlarız. Önemli olan ileride yıllarımızı beraber geçirebileceğimiz kadın aslında. Ancak bunun farkına varmamız uzun sürdüğünden dolayı bazen bir bakıyoruz yıllar yılı geçmiş ve bizler öyle evlilik gerçekleştirebilecekmiz bir kadını ya da erkeği arıyoruz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bitlis Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizin Bitlis ciddi evlilik sitesi olarak geçmesinin bir sebebi de sitemizde de bir çok kadın ve erkeğin sevgili olarak sonrasında ilişkilerini evlilik ile bağlanmış olmalarıdır. Bazı siteler sahte ilanlar kullanarak insanların duygularıyla oynayabiliyorlar. Ancak bizler bu tarz şeylere karşı olduğumuzdan dolayı dikkatli oluyoruz.

Bitlis Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Tatvan
  • Merkez
  • Güroymak
  • Ahlat
  • Hizan
  • Mutki
  • Adilceviz

Bitlis Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Biz insanlar olarak eğer gerçekten seçimlerimizi doğru olarak yaparsak ciddi anlamda mutlu ve huzurlu bir evliliği yakalayabiliriz. Evlilik doğru kişiyi bulduğunuzda mükemmel, yanlış kişiyi bulduğunuzda ise tam bir kabusa dönen bir şeydir.

♥️ SULTAN

27 yaşındayım. Şu anda Diyarbakır’da teyzemlerle birlikte yaşıyorum. Çünkü Bitlis’te ailemle alakalı ciddi anlamda büyük problemler yaşadım. Benim babam öz değil. Annemle babam yıllar önce ayrıldılar. Ben öz babamı küçüklüğümden beri görmedim ya da duymadım. Kendisi tamamile bizi hayatından silip attı diyebilirim.

Sonra annemin babası da kadın kısmı dolu başına olmaz diyerek annemi kendi kuzeniyle evlendirdi. Ancak kuzeni yani benim şu anki üvey babam o kadar lanet bir insan ki size anlatamam. Sürekli olarak annemi aldatıyor ya da alkol alıp alıp annemle kavga ediyor.

Çok büyük bir şiddet uyguladığını şimdiye kadar görmedim ancak psikolojik olarak gerçekten ciddi anlamda şiddet uyguluyor diyebilirim. Ayrıca son zamanlarda duyduğuma göre annemin üzerine bir de kuma almış. Benim garip anam hem ona hem de almış olduğu kumaya hizmet etmek zorunda kalıyormuş.

Annemin maddi olarak gücü çok yerinde olmadığından dolayı şu anda el mahkûm o adamla birlikte yaşamaya devam ediyoruz. Ayrıca bunun yanı sıra annemin babası da eğer bu seferde boşanır ise kendisini öldüreceğini alakalı bir çok tehditte bulunmuş. Bu yüzden de annem gerçekten çok korkuyor. Aynı şekilde ben de korkuyorum.

Ayrıca ve babam beni oldum olası sevmedim. Bu yüzden de bana sürekli köpek muamelesi yapıyordu. Ben de dayanamayıp teyzemlere yerleştim. Bu süreçte annem bana çok destek oldu. Annemin yapabileceği ve elinden gelen hiçbir şey olmadığı için tek yapabildiği benim bu ortamdan uzaklaşmamı sağlamaktı.

Bir yandan vicdan azabı hissetmiyorum desem yalan olur. Çünkü annemi O canavar adamla birlikte bıraktım. Ancak benim elimden hiçbir şey gelmediğinden dolayı mecburdum. Ben evlendiğim adamın bana kesinlikle böyle davranmamasını istiyorum. Sonuçta hepimizin duyguları var ve hepimiz insanız diye düşünüyorum.

Ayrıca evleneceğim erkeğin sadece bana değil aynı zamanda benim güzel anneciğime de sahip çıkmasını ve koruyup kollamasını istiyorum. Kadıncağız sürekli olarak itilip katılıyor. Ve benim annemden başka kimsem yok. Bu yüzden benimle evlenecek olan kişinin anneme de sahip çıkmasını istiyorum.

Tabi evlendikten sonra annemle birlikte yaşamaktan bahsetmiyorum. Tabii ki ayrı evlerde olacağız. Ancak anneme bir zarar gelmesini ya da annemin bu hayatta kendine yalnız başına ve zor durumda hissetmesini istemiyorum. Yani anneme aynı zamanda bir olsun Ve benim annemden başka kimsem yok.

Bu yüzden benimle evlenecek olan kişinin anneme de sahip çıkmasını istiyorum. Tabi evlendikten sonra annemle birlikte yaşamaktan bahsetmiyorum. Tabii ki ayrı evlerde olacağız. Ancak anneme bir zarar gelmesini ya da annemin bu hayatta kendine yalnız başına ve zor durumda hissetmesini istemiyorum.

Yani anneme aynı zamanda bir oğul olsun istiyorum. Çünkü ben tek çocuğum ve annemin hiç erkek çocuğu olmadı. Bu yüzden benimle evlenecek olan kişi onun aynı zamanda evladı da olacak.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here