6.4 C
Türkiye
Çarşamba, Mart 22, 2023

Buy now

spot_img

Bitlis Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Türkiye’de evlilik gerçekleştirmek isteyen her insanın girmiş olduğu bu siteye sizlerde sefalar getirdiniz. Ilk olarak ben bu yazı yazarken yaz aylarına girmiş bulunuyoruz. Bu da insanların hormonel dengelerinin tamamiyle bozulmuş olduğu tarih manasına geliyor. E doğal olarak yükselen libidolar İnternet üstünde karı kız arayışını arttırıyor.

Yaz mevsiminde çoğu zaman erkekler gelip geçici sevgilileri tercih ederler. Fakat artık gelip geçici Yaz aşklarından bıkmış olan ve olgunlaşmış olan erkekler ise evlenecekleri bir bayan aramaya başlarlar. Zira yaz aşklarının aslen fazla değersiz aşklar bulunduğunun bir noktada farkına varmaya başlarız. Mühim olan ileride yıllarımızı birlikte geçirebileceğimiz bayan aslen. Fakat bunun farkına varmamız uzun sürdüğünden ötürü kimi zaman bir bakıyoruz seneler yılı geçmiş ve hepimiz öyleki evlilik gerçekleştirebilecekmiz bir bayanı veya erkeği arıyoruz.

Bitlis Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizin Bitlis ciddi evlilik sitesi olarak geçmesinin bir nedeni de sitemizde de bir fazla bayan ve adamın sevgili olarak sonrasında ilişkilerini evlilik ile bağlanmış olmalarıdır. Birtakım siteler düzmece ilanlar kullanarak insanların duygularıyla oynayabiliyorlar. Fakat hepimiz bu biçim şeylere karşı olduğumuzdan ötürü dikkatli oluyoruz.

Bitlis Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Tatvan
  • Merkez
  • Güroymak
  • Ahlat
  • Hizan
  • Mutki
  • Adilceviz

Bitlis Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Biz insanlar olarak şayet hakikaten seçimlerimizi doğru olarak yaparsak ciddi anlamda mutlu ve rahat bir birlikteliği yakalayabiliriz. Evlilik doğru kişiyi bulduğunuz zaman muhteşem, doğru olmayan kişiyi bulduğunuz zaman ise tam bir kabusa dönen bir şeydir.

♥️ SULTAN

27 yaşındayım. Şu anda Diyarbakır’da teyzemlerle beraber yaşıyorum. Zira Bitlis’te ailemle ilgili ciddi anlamda büyük problemler yaşadım. Benim babam öz değil. Annemle babam seneler öncesinde ayrıldılar. Ben öz babamı küçüklüğümden beri görmedim veya duymadım. Kendisi tamamile bizi hayatından silip attı diyebilirim.

Sonrasında annemin babası da bayan kısmı dolu başına olmaz diyerek annemi kendi kuzeniyle evlendirdi. Fakat kuzeni doğrusu benim şu anki üvey babam o denli nalet bir insan ki size anlatamam. Devamlı olarak annemi aldatıyor veya alkol alıp alıp annemle kavga ediyor.

Fazla büyük bir sertlik uyguladığını şimdiye kadar görmedim fakat psikolojik olarak hakikaten ciddi anlamda sertlik uyguluyor diyebilirim. Ek olarak son zamanlarda duyduğuma bakılırsa annemin üstüne bir de kuma almış. Benim acayip anam hem ona hem de almış olduğu kumaya hizmet etmek mecburiyetinde kalıyormuş.

Annemin maddi olarak gücü fazla yerinde olmadığından ötürü şu anda el mahkûm o insanla beraber yaşamaya devam ediyoruz. Ek olarak bunun bununla beraber annemin babası da şayet bu seferde boşanır ise kendisini öldüreceğini ilgili bir fazla tehditte bulunmuş. Bu sebepten de annem hakikaten fazla korkuyor. Aynı biçimde ben de korkuyorum.

Ek olarak ve babam beni oldum ihtimaller içinde sevmedim. Bu sebepten de bana devamlı köpek muamelesi yapıyordu. Ben de dayanamayıp teyzemlere yerleştim. Bu zamanda annem bana fazla destek oldu. Annemin yapabileceği ve elinden gelen hiçbir şey olmadığından dolayı tek yapabildiği benim bu ortamdan uzaklaşmamı sağlamaktı.

Bir taraftan vicdan azabı hissetmiyorum desem yalan olur. Zira annemi O canavar insanla beraber bıraktım. Fakat benim elimden hiçbir şey gelmediğinden ötürü mecburdum. Ben evlendiğim insanın bana katiyen bu şekilde davranmamasını isterim. Sonuçta hepimizin duyguları var ve çoğumuz insanız diye düşünüyorum.

Ek olarak evleneceğim adamın yalnızca bana değil hem de benim güzel anneciğime de sahip çıkmasını ve koruyup kollamasını isterim. Kadıncağız devamlı olarak itilip katılıyor. Ve benim annemden daha farklı kimsem yok. Bu sebepten benimle evlenecek olan insanın anneme de sahip çıkmasını isterim.

Doğal olarak evlendikten sonrasında annemle beraber yaşamaktan bahsetmiyorum. Elbette ki ayrı evlerde olacağız. Fakat anneme bir zarar gelmesini veya annemin bu hayatta kendine yalnız başına ve zor durumda hissetmesini istemiyorum. Doğrusu anneme hem de bir olsun Ve benim annemden daha farklı kimsem yok.

Bu sebepten benimle evlenecek olan insanın anneme de sahip çıkmasını isterim. Doğal olarak evlendikten sonrasında annemle beraber yaşamaktan bahsetmiyorum. Elbette ki ayrı evlerde olacağız. Fakat anneme bir zarar gelmesini veya annemin bu hayatta kendine yalnız başına ve zor durumda hissetmesini istemiyorum.

Doğrusu anneme hem de bir oğul olsun isterim. Zira ben tek çocuğum ve annemin hiç erkek evladı olmadı. Bu sebepten benimle evlenecek olan şahıs onun hem de evladı da olacak.

Öncek iİçerik
Sonraki İçerik
Burcu
Burcu
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

Benzer İçerikler

1 Yorum Var

Konu Hakkında GÖRÜŞÜNÜZÜ Yazabilirsiniz

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Et

0BeğenenlerBeğen
3,743TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

En Son İçerikler