Aydın Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Eğer sizlerde Aydın’da yaşıyor iseniz yada Aydından evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız tam olarak bu sitede aradığınız aşkı bulmanız fazla ihtimaller içindedir. Sitemizde bir fazla dul bayan, bekar genç ve güzel kız, sevgili arayan yaşlı ve zengin bayanlar sürekli olarak ilan veriyorlar. Bu nedenden ötürü sitemizde aradığınız bütün kriterlere sahip bir bayanı bulma olasılığınız son aşama yüksektir.

Sitemizde yalnızlıktan bunalmış ve daralmış bir fazla bayan arkadaşımız vardır. Eğer bunlarla tanışmak istiyorsanız web internet sitemizdeki ilanlara atmanız yeterli olacaktır. Ek olarak sitemizde bulunan bayanlarla birebir olarak sohbet etmenizde mümkündür. Bu nedenle kendileri sitemize belirli aralıklarla girerek kendilerine yazmış olan erkeklere bakıp cevap veriyorlar.

Aydın Ciddi Evlilik Sitesi

Evlilik bir çoğumuzun sandığının bunun tam tersine fazla daha ciddi bir müessesedir. Bu nedenden ötürü de eğer hakkaten ciddi bir arkadaşlık aramıyorsanız yada bunu kaldırabilecek bir yapıya sahip değilseniz sitemizin bu kısmı size kafi değildir.

Aydın Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Efeler
 • Nazilli
 • Söke
 • Kuşadası
 • Didim
 • İncirliova
 • Çine
 • Germencik
 • Bozdoğan
 • Köşk
 • Kuyucak
 • Koçarlı

Aydın Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizde ilan paylaşmak isteyen tamamımız ilan gönderebilir. Sayfamızın bu kısmı Aydın bay ve bayan evlilik ilanları için ayrılmış durumdadır. Eğer siz kıymetli üyelerimizin de arayışlar Artvin’deyse bu sayfaya yada artvin de bu bayan kategorisine bakabilirsiniz.

♥️ MELİSA

27 yaşlarında bir kadınım. annemle babam fazla öncesinden boşandılar. Ben lise çağından beri Yalnız başıma yaşıyorum. Lisedeyken ailedeki huzursuzluktan dolayı yatılı bir okula gittim. Hemen sonra da tekrardan ailemle hayata devam etmenin fazla kötü bir şey Olduğunun farkına vardım. Bu nedenle ben liseyi bitirdiğim zaman annemle babam çoktan boşanmışlardı ve ikisi de daha değişik insanlarla evlenmişlerdi.

Ve iki tarafta beni pek istediği söylenemez. İkisinin de yeni buldukları eşler beni hakkaten istemediklerini açık ve net bir halde belli ediyorlardı bu nedenden ötürü de hiçbir yerde barınamazdım. Fazla huzursuz bir yaşantım oldu diyebilirim. Ancak bütün bunlara rağmen ben hala yaşama enerjimi kaybetmedim.

Bu nedenden ötürü de hala neşeli bir insanım. Sonuçta her kötü olay yada her kötü hayat edinim olarak hayatımızda yerini etmiyoruz. Bu nedenden ötürü de umutsuzluğa kapılmanın bir gereği yok diye düşünüyorum. Senelerdir kendi ayaklarımın üzerinde durabilen bir kadınım. Bu nedenden ötürü de artık yanıma bir arkadaş, eş arıyorum.

♥️ ZEHRA

Merhaba. Ben aydında yaşayan 34 yaşlarında bir kadınım. Aydın Türkiye’nin en güzel şehri arkadaşlar burada insanlar fazla güler yüzlü ve komşuluklar halen bitmedi. Şu demek oluyor ki doksanlı seneler buralarda devam ediyor. Ben mesela sokağa çıktığımda fazla rahat bir halde komşularımla selamlaşabiliyorum. Burada yaşayan insanların çoğunluğu emekli subaylardan yada hakim gibi güzide insanlardan oluştuğundan dolayı memleketimi fazla seviyorum.

Ancak, her bakımdan memleketim güzel olsada, burada insan yalnızlıktan sıkılabiliyor. Özellikle de yaz aylarında insan hakkaten yanında bir erkek arkadaşı, bir sevgilisi olsun istiyor.

Şimdiye kadar anlattıklarımdan anlamış olmalısınız ki; hiçbir şekilde maddi olarak desteği ihtiyacım yok. Ben sadece Ma’nevi olarak bir arkadaşlık bir sevgili bir arkadaş arayış içerisindeyim. Bu internet sitesini bana evimin yan tarafında bulunan bir markette çalışan kasiyer kız söylemiş oldu. O kızın buradan bulmuş olduğu erkek arkadaşı ile fazla mutlu olduğunu öğrendim. Küçük bir ihtimal ben de buradan kafa dengi bir erkek arkadaş bulabilirim diye, şansımı deneyim etmek istedim ve bu siteye ilan verme gereği duydum.

İnsanlar mutlu olabilmek için fazla türlü türlü yollar deniyorlar. Ancak ben hiçbir zaman bana sokakta çıkma teklif eden, evlilik teklif eden yakışıklı yada zengin bir erkekle arkadaşlık yaşamadım. Bu nedenle ben sürekli mutlu olmayı, Ma’nevi şeyleri daha çok düşündüm ve daha çok sevdim. Ek olarak tam bir doğa düşkünüm, ağaçları Denizi ve bu şekil şeyleri fazla severim. Dolaşmak kitap okumak ve son çıkan filmleri kovuşturmak gibi fazla güzel huyların var.

Güzide, Kültür seviyesi yüksek, üniversite mevzunu son aşama şık giyinen, güzel bir kız olduğumu da söylemeden geçmek istemiyorum. Lütfen bana mesaj gönderirken tıpkı benim şu anda yaptığım gibi sizlerde kendinizden uzun uzun bahsetmeyi dikkatsizlik etmeyin kıymetli dostlar. Bana Gönderdiğiniz bütün mesajları dikkatle okuyacağımı, ve hepsine tek tek cevap vereceğimi düşünüyorum. Ancak lütfen seviyenizi koruyun. Argo yada buna benzer cümleler kuran insanlara kesinlikle cevap vermeyeceğimi de bildirmek isterim. Şimdiden ilanımı dikkate alıp bana cevap veren bütün erkek arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. Umut ederim tamamımız mutlu olur ve aradığını bulur Allahü teâlâ’a emanet olun…

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.