Artvin Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Artvin’de evlilik yapmak isteyen her insanın bu sitede toplandığı doğrudur. Siz güzel kullanıcılarımız eğer Artvinden evlilik ilanlarına bakmak istiyorsanız sitemizde paylaşacağımız bayanların evlilik ilanlarına dilediğiniz gibi göz atabilirsiniz. Gönderilen ilanlar ilk önce bizlerin kontrolünden geçtikten sonrasında siz kıymetli kullanıcılarımızla buluşuyor.

Sitemizde herhangi bir sahtecilik yada dolandırıcılık olmaması adına göndermiş olduğunuz ilanlar, yorumlar her şey biz tarafınca tekrardan tekrardan kontrol edildikten sonrasında yayınlanıyor. Bu nedenden ötürü de sitemizde feyk ilan bulma olasılığınız fazla düşüktür. Düşüktür diyorum bundan ötürü bizlerde insanız sonuçta. Gözümüzden bir şey firar etmiş olabilir. Ancak %99 başarılıyız diyebiliriz.

Artvin Ciddi Evlilik Sitesi

Artvin ciddi evlilik sitesi olmamızın sebebi; Artvinden ciddi bir arkadaşlık arayan, ciddi evlilik gerçekleştirmek isteyen her insanın ilanı bu sayfada yayınlanıyor. Ek olarak sitemiz sadece bu sayfadan da ibaret değildir. Eğer isterseniz diğeri illerimizin ilanlarına da bakabilirsiniz.

Artvin Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Hopa
  • Borçka
  • Arhavi
  • Yusufeli
  • Şavşat
  • Ardanuç

Artvin Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Artvin bay bayan bütün her insanın evlilik ilanlarına göndermiş olduğu bir sayfada bulunuyorsunuz. Ancak eğer isterseniz Artvinden evlilik arayış gerçekleştiren dullarla tanışmak için de ana sayfamızdan Artvin dul bayanlarla evlilik kategorisine girebilirsiniz.

♥️ SEMA

merhaba. Ben 27 yaşlarında hiç evlilik yapmamış bir kadınım. Artvin’de kız kuzenim ile birlikte yaşıyoruz. Benim akrabalarım birazcık dağılmış bir aile yapısına sahip olduğundan ben kuzenimle birlikte yaşıyorum. Ailemle ilgili pek fazla mevzudan canım yanmış durumda. Ancak ailemle ilgili lüzumlu ayrıntıyı tanıştığım kişiye özel olarak anlatmayı yeğliyorum.

Zira ne olursa olsun bunlar benim akrabalarım ve aileyle ilgili durumlarımı burada her insana anlatmak istemiyorum. Kuzenimle birlikte aynı iş yerinde çalışıyoruz ek olarak. İkimiz birlikte güzel bir hayat kurduk diyebilirim. Ancak bu hayatta hakkaten bizlere güvenilir duracak eşlerimiz tamamlanmamış diyebilirim. Kuzenim şu anda Birisiyle konuşuyor.

Ancak benim hayatımda şu anda kimse bulunmuyor. Bu nedenden ötürü de artık kendi hayatımı kurmak isterim. İnsanların güzel evliliklerini ve mutlu rahat yuvalarını gördükçe bunlara özeniyorum. Bu nedenden ötürü de aynı şeylere sahip olmak isterim.

♥️ NAZLI

Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben türbanlı bir kadınım.33 yaşlarında Artvin’de yalnız başına yaşıyorum. Kendi geçimini kendim sağlıyorum ben senelerdir kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Akrabalarım de geçmişte yaşamış olduğumuz bazı problemlerden dolayı senelerdir görüşmüyoruz ve konuşmuyoruz.

Şu demek oluyor ki sizin anlayacağınız ben uzun bir süredir Yalnız başıma bu hayatta kendi ayaklarımın üzerinde hayat ile mücadele ediyorum. Bu nedenden ötürü benim hiçbir şeye ihtiyacım yok. Bir tek bir hayat arkadaşına bir dosta ihtiyacım var diyebilirim.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.