Artvin Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 10, 2019
0
414

Artvin’de evlilik yapmak isteyen herkesin bu sitede toplandığı doğrudur. Siz güzel kullanıcılarımız eğer Artvinden evlilik ilanlarına bakmak istiyorsanız sitemizde paylaşacağımız bayanların evlilik ilanlarına dilediğiniz gibi göz atabilirsiniz. Gönderilen ilanlar öncelikle bizlerin kontrolünden geçtikten sonra siz değerli kullanıcılarımızla buluşuyor.

Sitemizde herhangi bir sahtecilik ya da dolandırıcılık olmaması adına göndermiş olduğunuz ilanlar, yorumlar her şey bizler tarafından tekrar tekrar kontrol edildikten sonra yayınlanıyor. Bu yüzden de sitemizde sahte ilan bulma olasılığınız çok düşüktür. Düşüktür diyorum çünkü bizlerde insanız sonuçta. Gözümüzden bir şey kaçmış olabilir. Ancak %99 başarılıyız diyebiliriz.

Artvin Ciddi Evlilik Sitesi

Artvin ciddi evlilik sitesi olmamızın sebebi; Artvinden ciddi bir ilişki arayan, ciddi evlilik gerçekleştirmek isteyen herkesin ilanı bu sayfada yayınlanıyor. Ayrıca sitemiz sadece bu sayfadan da ibaret değildir. Eğer dilerseniz diğer illerimizin ilanlarına da bakabilirsiniz.

Artvin Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Hopa
  • Borçka
  • Arhavi
  • Yusufeli
  • Şavşat
  • Ardanuç

Artvin Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Artvin bay bayan bütün herkesin evlilik ilanlarına göndermiş olduğu bir sayfada bulunuyorsunuz. Ancak eğer dilerseniz Artvinden evlilik arayış gerçekleştiren dullarla tanışmak için de ana sayfamızdan Artvin dul bayanlarla evli kategorisine girebilirsiniz.

♥️ SEMA

merhaba. Ben 27 yaşında hiç evlilik yapmamış bir kadınım. Artvin’de kız kuzenim ile birlikte yaşıyoruz. Benim ailem biraz dağılmış bir aile yapısına sahip olduğundan dolayı ben kuzenimle birlikte yaşıyorum. Ailemle alakalı pek çok konudan canım yanmış durumda. Ancak ailemle alakalı gerekli ayrıntıyı tanıştığım erkeği özel olarak vermeyi tercih ediyorum.

Çünkü ne olursa olsun bunlar benim ailem ve ailevi durumlarımı burada herkese anlatmak istemiyorum. Kuzenimle birlikte aynı iş yerinde çalışıyoruz bu arada. İkimiz birlikte güzel bir hayat kurduk diyebilirim. Ancak bu hayatta gerçekten bize sadık kalacak eşlerimiz eksik diyebilirim. Kuzenim şu anda biriyle flört ediyor.

Ancak benim hayatımda şu anda kimse bulunmuyor. Bu yüzden de artık kendi hayatımı kurmak istiyorum. İnsanların güzel evliliklerini ve mutlu huzurlu yuvalarını gördükçe bunlara özeniyorum. Bu yüzden de aynı şeylere sahip olmak istiyorum.

♥️ NAZLI

Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben türbanlı bir kadınım.33 yaşında Artvin’de yalnız başına yaşıyorum. Kendi geçimini kendim sağlıyorum ben yıllardır kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Ailem de geçmişte yaşamış olduğumuz bazı problemlerden dolayı yıllardır görüşmüyoruz ve konuşmuyoruz.

Yani sizin anlayacağınız ben uzun bir süredir tek başıma bu hayatta kendi ayaklarımın üzerinde hayat ile mücadele ediyorum. Bu yüzden benim hiçbir şeye ihtiyacım yok. Yalnızca bir hayat arkadaşına bir dosta ihtiyacım var diyebilirim. Erkek olması aslında benim için farketmez ancak malum bütün ihtiyaçlarımı karşılaması için bir erkeğe ihtiyacım var.

Kızlarla belli bir yere kadar dost olabiliriz arkadaş kurabiliriz. Ancak erkekle öyle değil erkekle evlilik gerçekleştirerek bütün mü bütün ihtiyaçlarımızı karşılayabiliriz. Bu yüzden de tercihim erkeklerden yana olduğundan dolayı benim artık evli gerçekleştirebilecek bir erkeği ihtiyacım var.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here