Antalya Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 10, 2019
0
1025

Şu anda bu makaleyi tam olarak yaz ayında yazıyorum. Antalya’da tam bir yaz şehridir. Burada kendinizi bulabileceğiniz bir çok turistte ziyaret etmektedir. Antalya, Bodrum, Fethiye gibi yerlerde aslında yaz aşkları meşhurdur. Ancak yaz aşkları da bir yere kadardır diye düşünüyorum ben. Sonuçta bir de bunun kışı var. Bunu da unutmamak gerekir.

Yaz aşkı da gelip geçici olduğundan dolayı evlilik gerçekleştirebileceğiniz bir yaz aşkı bulma ihtimaliniz düşüktür. Çünkü zaten insanların yazın bütün hormonlarımız Zıplıyor diyebiliriz. Eğer sizlerde yaz Aşklarından sıkıldıysanız ve kendinizi yaz kış yanınızda olabilecek bir eş, bir dost arıyorsanız bunun için evlilik sitesinde zaman geçirmeniz en mantıklısı. Çünkü siteler artık arkadaş bulma konusunda ve eş bulma konusunda birebirlerdir.

Antalya Ciddi Evlilik Sitesi

Şahsen ben ciddi olarak evliliğe hazır olmayan ve ciddi bir şekilde ilişki istemeyen insanların evlilik gerçekleştirmesine çok karşıyım. Bu tarz durumlardan dolayı günümüzde artık boşanma olayları o kadar çok arttı ki yemin ediyorum mutlu ve huzurlu bir evlilik bulmak gerçekten çok zor.

Antalya Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Kepez
 • Muratpaşa
 • Alanya
 • Manavgat
 • Konyaaltı
 • Serik
 • Aksu
 • Kumluca
 • Döşemealtı
 • Kaş
 • Korkuteli
 • Gazipaşa
 • Finike
 • Kemer
 • Elmalı
 • Demre

Antalya Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizde bir çok bayan ve bay ilan bulunmaktadır. Bunların hepsi evlilik ilanı değildir tabi. Bir kısmı sevgili ya da erkek arkadaş ya da kız arkadaş arıyor. Ancak sitemizin bu kısmında Antalya’dan bay ve bayanların evlilik ilanlarını paylaşıyoruz.

♥️ ANDAÇ

Merhaba. 25 yaşındayım. Antalya’da teyzemle birlikte yaşıyorum. Ben babamı hiç tanımadım. Ben iki yaşındayken annemle babam ayrılmış. Ben Antalya’da annemle birlikte yaşıyordum. Ancak annem maddi sıkıntılardan dolayı İstanbul’a çalışmaya gitti. Sonrasında birkaç sene sonra ben de onun yanına gittim.

Ancak annem sürekli kendini erkek arkadaş ya da sevgili bulduğu için ben o evde kalamadım. Ben daha 17 yaşındayken sürekli olarak eve annemin manitaları gelip gidiyordu. Ve tek bir kişide de sabit kalmadığı için ben artık çok fazla rahatsız olmaya başlamıştım. Ayrıca da Bu adamlardan korkuyordum. Bu yüzden çok fazla zaman kaybetmeden tekrardan Antalyaya teyzemin yanına geri döndüm.

Teyzemin bir tane de kızı var. Onunla birlikte iki kardeş gibi büyüdük. O yüzden onlarla aynı evde yaşamak bana pek fazla zor gelmedi. Şu anda da hala onlarla birlikte yaşıyorum. Aynı zamanda da çalışıyorum. Bu sırada teyzem de kocasından boşandı. Yani biz üç kadın olarak kaldık. Çevremdeki bu kadar berbat olan ilişkileri gördükçe bana gerçekten bir tiksinme geldi.

İyi bir insan bulma, iyi bir evlilik yapmaya dair umutlarım gerçekten tükenmeye yakın oldu diyebilirim. Ancak evlilik gerçekleştirmiş olan birkaç tane arkadaşımın da benimle konuşmalarıyla gerçekten iyi bir insan ve iyi bir eş bulabileceğimi birazda olsa inanmaya başladım. Ancak benim evlilik için çok fazla bir aceleye ihtiyacım yok. Olabildiğince zamana yayarak birbirimizi iyice tanıdıktan sonra evlilik olayı düşünebiliriz.

Benim evlilik durumum tamamiyle karşındakinin bana vereceği güvenle alakalıdır. Çünkü yukarıda birazcık bahsettiğim gibi ben gerçekten çok kötü bir aile yaşantısı geçirdim. Hatta bunu tam olarak bir aile yaşantısı bile diyemiyorum. Parçalanmış bir ailede oradan oraya savrulmuş bir kız çocuğu gibi hissediyorum kendimi. Karşımdaki insan eğer bana yeterince güven verirse ve bana kendimi iyi hissettirirse ki inşallah böyle birini bulabilirim kesinlikle ben de evlenmek isterim.

♥️ İLAYDA

Merhaba. 30yaşındayım hiç evlenmedim. Antalyaya çalışmak için yıllar Önce geldim sonrasında da buraya çok fazla alıştığını fark ettim ve bu yüzden burada yaşamaya devam ettim. Kariyerimi tamamile Antalya’da ilerletme kararı aldım. Sonrasında burada kendimi işime gücüme çok fazla kaptırdığımdan dolayı hayatımın bir anda akıp geçtiğinin farkına varamadım.

Bu yüzden de biraz geç kaldığımı düşünüyorum. Ancak artık bazı şeylerin farkına vardığımdan dolayı işime gücüme ara verip kendi hayatıma birazcık daha alan vermem gerektiğini fark ettim. Bu yüzden de şu anda bu sitede kendime bir hayat arkadaşı, bir eş arama gerçekleştiriyorum.

Antalya toplumsal yapı olarak birazcık daha rahat olduğundan dolayı burada tek başına yaşayan bir kadın olarak hiçbir şekilde rahatsızlık duymadım. Gayet rahat bir yaşantıya sahip. Ancak yine de artık bir ailem olsun istiyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here