Antalya Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Şu anda bu makaleyi tam olarak yaz ayında yazıyorum. Antalya’da tam bir yaz şehridir. Burada kendinizi bulabileceğiniz bir fazla turistte ziyaret etmektedir. Antalya, Bodrum, Fethiye gibi yerlerde aslen yaz aşkları meşhurdur. Ancak yaz aşkları da bir yere kadardır diye düşünüyorum ben. Sonuçta bir de bunun kışı var. Bunu da aklınızdan çıkarmamak gerekmektedir.

Eğer sizlerde yaz Aşklarından sıkıldıysanız ve kendinizi yaz kış yanınızda olabilecek bir eş, bir arkadaş arıyorsanız bunun için evlilik sitesinde zaman geçirmeniz en mantıklısı. Bu nedenle siteler artık arkadaş bulma mevzusunda ve eş bulma mevzusunda birebirlerdir.

Antalya Ciddi Evlilik Sitesi

Şahsen ben ciddi olarak evliliğe hazır olmayan ve ciddi bir halde arkadaşlık istemeyen insanların evlilik gerçekleştirmesine fazla karşıyım. Bu şekil durumlardan dolayı günümüzde artık boşanma vakaları o denli fazla arttı ki yemin ediyorum rahat ve mutlu bir evlilik bulmak hakkaten fazla zor.

Antalya Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Kepez
 • Muratpaşa
 • Alanya
 • Manavgat
 • Konyaaltı
 • Serik
 • Aksu
 • Kumluca
 • Döşemealtı
 • Kaş
 • Korkuteli
 • Gazipaşa
 • Finike
 • Kemer
 • Elmalı
 • Demre

Antalya Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizde bir fazla bayan ve bay ilan bulunmaktadır. Bunların hepsi evlilik ilanı değildir doğal olarak. Bir kısmı sevgili yada erkek arkadaş yada kız arkadaş arıyor. Ancak sitemizin bu kısmında Antalya’dan bay ve bayanların evlilik ilanlarını paylaşıyoruz.

♥️ ANDAÇ

Merhaba. 25 yaşındayım. Antalya’da teyzemle birlikte yaşıyorum. Ben babamı hiç tanımadım. Ben iki yaşlarındayken annemle babam ayrılmış. Ben Antalya’da annemle birlikte yaşıyordum. Ancak annem maddi sıkıntılardan dolayı İstanbul’a çalışmaya gitti. Ondan sonra bikaç sene sonrasında ben de onun yanına gittim.

Ancak annem sürekli kendini erkek arkadaş yada sevgili bulmuş olduğundan ben o evimizde kalamadım. Ben daha 17 yaşlarındayken sürekli olarak eve annemin arkadaşları gelip gidiyordu. Bu nedenden ötürü fazla fazla zaman kaybetmeden tekrardan Antalyaya teyzemin yanına geri döndüm.

Teyzemin bir tane de kızı var. Onunla birlikte iki kardeş gibi büyüdük. O yüzden onlarla aynı evimizde yaşamak bana pek fazla zor gelmedi. Şu anda da hala onlarla birlikte yaşıyorum. Hem de da çalışıyorum. Bu sırada teyzem de kocasından boşandı. Doğrusu biz üç bayan olarak kaldık. Çevremdeki bu denli fazla kötü olan ilişkileri gördükçe bana hakkaten bir tiksinme geldi.

İyi bir insan bulma, iyi bir evlilik gerçekleştirmeye dair umutlarım hakkaten tükenmeye yakın oldu diyebilirim. Ancak evlilik gerçekleştirmiş olan bikaç tane arkadaşımın da benimle konuşmalarıyla hakkaten iyi bir insan ve iyi bir eş bulabileceğimi birazda olsa inanmaya başladım. Ancak benim evlilik için fazla fazla bir aceleye ihtiyacım yok. Mümkün olduğu kadar zamana yayarak birbirimizi iyice tanıdıktan sonrasında evlilik vakası düşünebiliriz.

Benim evlilik durumum tamamiyle karşındakinin bana vereceği itimat içinde alakalıdır. Bu nedenle yukarıda birazcık bahsettiğim gibi ben hakkaten fazla kötü bir aile yaşantısı geçirdim. Kim bilir bunu tam olarak bir aile yaşantısı dahi diyemiyorum. Parçalanmış bir ailede oradan oraya savrulmuş bir kız evladı gibi hissediyorum kendimi. Karşımdaki insan eğer bana kafi kadar güven verirse ve bana kendimi iyi hissettirirse ki inşallah bu biçimde birini bulabilirim kesinlikle ben de evlenmek isterim.

♥️ İLAYDA

Merhaba. 30yaşındayım hiç evlenmedim. Antalyaya çalışmak için seneler Öncesinde geldim sonrasında da buraya fazla fazla alıştığını fark ettim ve bu nedenden burada yaşamaya devam ettim. Kariyerimi tamamile Antalya’da ilerletme sonucunda aldım. Ondan sonra burada kendimi işime gücüme fazla fazla kaptırdığımdan dolayı hayatımın ansızın akıp geçtiğinin farkına varamadım.

Bu nedenden ötürü de birazcık geç kaldığımı düşünüyorum. Ancak artık bazı şeylerin farkına vardığımdan dolayı işime gücüme ara verip kendi hayatıma birazcık daha alan vermem gerektirme ettiğini fark ettim. Bu nedenden ötürü de şu anda bu sitede kendime bir hayat arkadaşı, bir eş arama gerçekleştiriyorum.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.