Ana Sayfa Ağrı Bayan Arkadaş Ağrı Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Ağrı Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Güncelleme : Haziran 10, 2019
924

İlan İçeriği >>

Ağrı dağın eteğinde uçan güvercin olsam türkü olsam dillerdee diyar diyar dolaşsaaam… diyerek Ağrının evlilik ilanlarına giriş yapıyoruz. Sitemizin bu kısmında ağrıdan evlilik ilanlarına yayınlıyoruz. Ağrı’da boşanma olayları halk açısından kötü karşılansa da maalesef ki bu tarz durumlar yaşanabiliyor.

Ancak arada hiçbir kadın uzun süre bu kalmıyoruz. Ya ailesi birini bulup evlendiriyor ya da kendisi hemen çabucak Şipşak birini bulup evleniyoruz. Çünkü Orta Doğu kadınlar hoş karşılanmıyor. Bu yüzden de aradan evlilik gerçekleştirmek isteyen bir çok dul kadını bulabilirsiniz.

Ağrı Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizde ağrı dan ve daha bir çok şehirden evlilik arayan bayanlarla sohbet etme şansınız vardır. Bu şansı da sitemizde değerlendirmeniz oldukça olası görünüyor.

Ağrı Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Diyadin
  • Doğubayazıt
  • Eleşkirt
  • Hamur
  • Patnos
  • Taşlıçay
  • Tutak

Ağrı Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Ağrı dan Sitemize gelen bay ve bayan evlilik ilanlarından birkaç tanesini siz değerli Ağrılı kardeşlerimiz için burada büyük bir keyifle beycan içerisinde paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

♥️ BERFİN

Selamünaleyküm arkadaşlar aradan Berfin ben geçen sene bir tane sevgilim oldu ancak şerefsizinteki çıktı. Bu sevgilimden sonra artık hayatıma hiçbir şekilde herhangi bir erkek almayacağıma dair kendime söz vermiştim. Ben Öksüz ve yetim bir kızım. Annemi ve babamı ne yazıkki vahim bir kazada kaybettim sobadan zehirlendiler hatta haberlere bile çıkmışlardı belki görmüşsünüzdür.

Siz annesizlik ve babasızlık nedir bilir misiniz bilmiyorum ama ben çok iyi biliyorum. Bu nedenle özellikle de küçük yaşta Öksüz kalmış olan bir kız çocuğu olarak, hayatımda bana sahip çıkabilecek bana anne baba olabilecek ister erkek olsun ister kız olsun farketmez bir insan arıyorum. Ancak erkek olması benim için çok daha mantıklı bir olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü erkekler kadınlarına nasıl sahip çıkacaklarını daha iyi biliyorlar özellikle de aradaki erkekler bu konuda son derece profesyoneller diyebilirim.

Umarım demek istediklerimi anlatabilmişimdir. Yani benimle birlikte olacak kişi benim sadece sevgilim ya da erkek arkadaşım olmayacak. Benim kocam, can eşim, bal eşim, hayatımın anlamı olacak. Çocuklarımın babası benim biricik kocam olacak. Sadece benimle cinsel ilişki olarak değil aynı zamanda benim hayatımdaki her noktada yer alması gerekecek.

Aklı fikri libidosunda olmayan düzgün, evine ve çocuklarına sahip çıkabilecek, kadınını koruyup kollayacak ve kıskanacak bir erkek için hayatımın her noktasında canımı seve seve verebileceğimi de söylemek istiyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here