Ağrı Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Ağrı dağın eteğinde uçan güvercin olsam türkü olsam dillerdee diyar diyar dolaşsaaam… diyerek Ağrının evlilik ilanlarına giriş yapıyoruz. Sitemizin bu kısmında ağrıdan evlilik ilanlarına yayınlıyoruz. Ağrı’da boşanma vakaları halk açısından kötü karşılansa da maalesef ki bu şekil durumlar yaşanabiliyor.

Ancak arada hiçbir bayan haddinden fazla haddinden fazla uzun süre bu kalmıyoruz. Ya ailesi birini bulup evlendiriyor yada kendisi derhal fazla çabucak bir halde Şipşak birini bulup evleniyoruz. Zira Orta Doğu bayanlar hoş karşılanmıyor. Bu nedenden ötürü de aradan evlilik gerçekleştirmek isteyen bir fazla dul bayanı bulabilirsiniz.

Ağrı Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizde ağrı dan ve daha bir fazla şehirden evlilik arayan bayanlarla sohbet etme şansınız vardır. Bu şansı da sitemizde değerlendirmeniz son aşama ihtimaller içerisinde görünüyor.

Ağrı Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Diyadin
  • Doğubayazıt
  • Eleşkirt
  • Hamur harcı harcı
  • Patnos
  • Taşlıçay
  • Tutak

Ağrı Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Ağrı dan Sitemize gelen bay ve bayan evlilik ilanlarından bikaç tanesini siz kıymetli Ağrılı kardeşlerimiz için burada büyük bir keyifle beycan içerisinde paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

♥️ BERFİN

Selamünaleyküm arkadaşlar aradan Berfin ben geçen sene bir tane sevgilim oldu ancak şerefsizinteki çıktı. Bu sevgilimden sonrasında artık hayatıma hiçbir şekilde herhangi bir erkek almayacağıma dair kendime söz vermiştim. Ben Öksüz ve yetim bir kızım. Annemi ve babamı ne yazıkki vahim bir kazada kaybettim sobadan zehirlendiler kim bilir haberlere dahi çıkmışlardı küçük bir ihtimal görmüşsünüzdür.

Siz annesizlik ve babasızlık nedir bilir misiniz bilmiyorum ancak ben fazla iyi biliyorum. Bu sebepten dolayı bilhassa de küçük yaşta Öksüz kalmış olan bir kız evladı olarak, hayatımda bana sahip çıkabilecek bana anne baba olabilecek ister erkek olsun ister kız olsun farketmez bir insan arıyorum. Ancak erkek olması benim için fazla daha mantıklı bir olacaktır diye düşünüyorum. Zira erkekler hanımlarına nasıl sahip çıkacaklarını daha iyi biliyorlar bilhassa de aradaki erkekler bu mevzuda son aşama profesyoneller diyebilirim.

Umut ederim demek istediklerimi anlatabilmişimdir. Doğrusu benimle arkadaş olacak kişi benim bir tek sevgilim yada erkek arkadaşım olmayacak. Benim kocam, can eşim, bal eşim, hayatımın anlamı olacak. Çocuklarımın babası benim biricik kocam olacak. benim hayatımdaki her noktada yer alması gerekecek. evine ve çocuklarına sahip çıkabilecek, hanımını koruyup kollayacak ve kıskanacak bir erkek için hayatımın her noktasında canımı seve seve verebileceğimi de söylemek isterim.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.