Amasya Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Amasya evlilik ilanları sitemizin bu bölümde paylaşılıyor. Günümüzde artık boşanma sayıları fazla fazla arttığından dolayı yeniden evlilik yapmak isteyen dul bayanların da sayıları bir o denli fazladır. Ancak sitemizin bu bölümde yalnızca bekar kadınlarımızın evlilik ilanları paylaşıyoruz. Eğer dul bayanların evlilik ilanlarını görmek istiyorsanız ana sayfamızdan arama gerçekleştirebilirsiniz.

Çoğumuz hayatımızın bir noktasında illaki evlilik vakasını içimizden geçirmişizdir. Ancak bunun bununla birlikte inanırım ki hepimizin içinde de bir korku ve tereddütte vardır. Bu nedenle günümüzde etrafımıza baktığımız zaman insanların evliliklerinin hakikaten fazla kötü durumlarda olduğunu görüyoruz. Ancak doğru seçimler yaparak bu şekil evliliklerin yaşamasını engelleyebiliriz.

Amasya Ciddi Evlilik Sitesi

Amasyadan ciddi evlilik gerçekleştirmek istiyorsanız sitemizde ciddi evlilik sayfasında paylaştığımız ilanlara bakabilir ve kendinize uygun, kafanıza denk hayat eşinizi bulabilirsiniz. Amasya’nın haricinde da bütün illerimizden evlilik arayan bayanlarımızın ilanları vardır.

Amasya Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Merzifon
  • Suluova
  • Taşova
  • Gümüşhacıköy
  • Göynücek
  • Hamamözü

Amasya Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Bizim sitemize bir çok vakit bayanlar ilan gönderiyor ve erkek kullanıcılarımız ise genel olarak bu ilanların altına yorum yapıyorlar. Ancak ilan verme butonumuz hem bayan hem de baylar olmak suretiyle her insana açıktır.

♥️ MERVE NAZ

25 yaşlarında iki senelik üniv mezunuyum. Amasya’da ailemle birlikte yaşıyorum. Annemle babam seneler öncesinde ayrıldılar. Bu nedenden de ben annem ve erkek kardeşimle birlikte yaşıyorum. Burada böylece emek vererek annemin geçiminde de destek oluyorum. Erkek kardeşimin yaşı birazcık daha küçük olduğundan o liseye gidiyor. Ancak ben artık kendi ailemi yaratmak isterim.

Ben hakikaten kötü bir aile yaşantısının içinden gelmiş bir kadınım. Bu nedenden de bu mevzuda yaralıyım. Annemle babam küçükken hep şiddetli olarak kavga ederlerdi. Ben sürekli olarak annemin dövüldüğünü gördüm. Bu nedenden de aslen evlilikten fazla korkuyorum. Ben kesinlikle bu biçimde bir erkekle evlenmek istemiyorum. Aslına bakarsak insanoğlunun hep korkmuş olduğu başına gelir diyorlar.

Ancak ben bu mevzuda hakikaten baştan anlaşmak isterim. Aslında geçmişten yaram olduğundan bu mevzuda yaşayacağım en minik bir şey benim piskolojimi etkileyecektir. Ben aslına bakarsan senelerce psikolojik ilaçlar kullandım. Bu nedenle hakikaten bunalıma girdim ve ağır depresyonlar geçirdim dönemlerim oldu. Ben fazla uyusal relax ve rahat bir insanım.

Karşındaki insanoğlunun da bu halde olmasını isterim. Ben yakışıklılıktan, paradan fazla huzura önem veriyorum. Bu nedenden de karşımdaki insandan beklediğim tek şey rahat bir insan olmasın. Benim noksan kaldığım günümü tamamlamasını isterim.

♥️ ESİN

merhaba. 29 yaşındayım hiç evlilik yapmadım. Amasya’da evlilik gerçekleştirebileceğim erkek arkadaş arıyorum. Amasya’da Yalnız başıma yaşıyorum ve Yalnız başıma geçimimi sağlıyorum. Ailemle aramın pek iyi olduğunu söyleyemem. Onlar da Amasya’da yaşıyorlar ancak ben görüşmüyorum onlarla.

Bir tek kız kardeşim var onunla birlikte kimi vakit kafeye kahve içmeye falan çıkıyorum. Ancak gene de ailemle aramda hakikaten ciddi anlamda bir soğukluk söz mevzusu diyebilirim. Güzel bir aile yaşantım olmadı. Bu nedenden de evlilik mevzusunda fazla tereddütlü olduğundan 29 yaşına kadar hiç evliliği düşünmedim.

Ancak Yalnız başıma yaşadığım zaman, akşam eve gittiğim zaman derin düşüncelere dalıyorum. Evinizde daha değişik kimsenin olmaması beni hakikaten artık rahatsız etmeye başladı. Bu nedenle zaman su gibi akıp geçiyor. Ve ben ömrümün sonuna kadar yalnız kalacağım gibi hissediyorum. Bu nedenden de işime gücüme ara verip kendime zaman ayırmak isterim artık. Bu nedenden de kendime iyi bir eş bulup evlilik gerçekleştirmek isterim.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.