Afyon Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Afyon’dan Evlik gerçekleştirmeye hazır yada evlilik gerçekleştirmek isteyen her insana bir arada, bu sitede topladık. Eğer sizlerde kendinizi bu gruptan hissediyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sitemiz hem bayan arkadaşlık hem de da evlilik sitesi olarak hizmet veriyoruz. Sitemizde zengininden fakirine gencinden yaşlısına, dulundan bekarına kadar her bayanın ilanı vardır.

Sitemizde tanışarak bir fazla bayan ve erkek sevgili olduğu yada evlilik gerçekleştirmiş oldu. Doğal olarak bu şekil durumlar bizleri de minimum sizler kadar mutlu ediyor diyebiliriz. Ek olarak sizlerinde web internet sitemizden sevgili bulup yada evlilik gerçekleştireceksiniz bir eşi bulup evlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Dilediğiniz ettiğiniz kadar insan çeşidi sitemizde vardır.

Afyon Ciddi Evlilik Sitesi

Şahsen çoğumuz sosyal hayatımızda pek ciddi insanlar olmasakta Afyon ciddi evlilik sitesi olarak web üstünden hizmet vermekteyiz. Allahü teâlâ’tan sosyal dünyadaki ciddiyetsizliğimizi sitemizin bu kısmına yansıtmıyoruz.

Afyon Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Merkez
 • Sandıklı
 • Dinar
 • Bolvadin
 • Sinanpaşa
 • Emirdağ
 • Şuhut
 • Çay
 • İhsaniye
 • İscehisar
 • Çobanlar
 • Dazkırı
 • Başmakçı
 • Hocalar

Afyon Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizde din dil ırk gözetmeksizin her insanın ilanları paylaşıyoruz. Sitemizde Afyon’dan bir fazla dul bayan yada bekar bayanlar İslami evlilik gerçekleştirebilecekleri bir erkek arıyorlar.

♥️ ARMAĞAN

Merhaba. 24 yaşındayım. Ailemle beraber yaşıyorum ve baş belası bir abim var. Pek rahat bir evinizde yaşadığım söylenemez. Bundan dolayı de artık kendim evlenip ayrı eve çıkmak isterim diyebilirim. Sürekli olarak evin içerisinde bir baskı altındayım. Aslına bakarsan babam ve abim öz değiller. Annem sonradan bu adam ile evliliğe ilk adımını attı. Bundan dolayı de veya abim ile aramda sürekli olarak SORUNLAR yaşıyorum.

Ancak annem de sesini çıkartamıyoruz. Ben bu aile yaşantısından akıl almaz derecede sıkıldım. Öz babam da bana sahip çıkmadığından dolayı burada bu insanları çekmek zorundayım. Ben ailelerin boşanma mevzularında bir defa canım yandığından dolayı ben de annemle babam gibi olmak istemiyorum. Yada benim çocuğum benim gibi bir yaşantıya sahip olsun istemiyorum. Bundan dolayı de hakikaten seçimi doğru yapmış olup güzel bir evlilik gerçekleştirmek isterim.

♥️ MELİSA

29 yaşlarında Afyonda yaşıyorum. Akrabalarım İstanbul’da yaşıyor. Normalde akrabalarım de Afyonda yaşıyordu ancak erkek kardeşim İstanbul’a üniversite okumaya gittiği zaman sürekli olarak kardeşim karakollara falan düştüğünden dolayı akrabalarım onu kontrol altında tutmak için İstanbul’a yerleştği. Bundan dolayı de ben burada tek kaldım. Ancak şunu düşünüyorum akrabalarım gittikten sonrasında bazı şeyler kafama dank etmeye başladı. Annemle babam sonuçta fazla genç insanlar değiller.

Bundan dolayı de belli bir noktada vefat edecekler. O saatten sonrasında ben burada yapayalnız kalacağım. Şu anda fazla şükür hayattalar. Ancak daha değişik şehirde dahi olmaları beni hakikaten yalnız hissettiriyor. Normalde bir telefonumla yanıma geliyorlar ancak yarın bigün telefon edip ulaşamayacağım yada yine hiç göremeyeceğim de biliyorum. Bundan dolayı de evlilik için daha fazla beklemenin bir anlamı yok diye düşünüyorum.

♥️ FATMA

34 yaşlarında amasyada yalnız yaşayan bir kadınım. Türbanlı bir bayanım. Annemle babam fazla küçük yaşta ayrıldıktan sonrasında erkek kardeşim ve beni yalnız başımıza bıraktılar. Bundan dolayı de ben senelerce erkek kardeşime bakmak mecburiyetinde kaldım. Ancak şu anda onunda yaşı büyümüş olduğundan kendine daha değişik bir şehirde bir hayat kurdu.

Bundan dolayı de ben artık kardeşimin sorumlulu üstümde olmadığından dolayı evlenebileceğim bir erkek arıyorum. Yaşamı birazcık geç kaldığımı düşünüyorum. Fazla küçük yaşta, genç yaşta hakikaten fazla sorumluluğun altına girdim. Bundan dolayı de bana destek olacak, iyi hissettirebilecek bir koca arıyorum.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.