Afyon Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 10, 2019
0
676

Afyon’dan Evlik gerçekleştirmeye hazır ya da evi gerçekleştirmek isteyen herkese bir arada, bu sitede topladık. Eğer sizlerde kendinizi bu gruptan hissediyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Sitemiz hem bayan arkadaşlık aynı zamanda da evlilik sitesi olarak hizmet veriyoruz. Sitemizde zengininden fakirine gencinden yaşlısına, dulundan bekarına kadar her bayanın ilanı vardır.

Sitemizde tanışarak bir çok kadın ve erkek sevgili olduğu ya da evlilik gerçekleştirdi. Tabi bu tarz durumlar bizleri de en az sizler kadar mutlu ediyor diyebiliriz. Ayrıca sizlerinde sitemizden sevgili bulup ya da evli gerçekleştireceksiniz bir eşi bulup evlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Dilediğiniz kadar insan çeşidi sitemizde vardır.

Afyon Ciddi Evlilik Sitesi

Şahsen bizler sosyal hayatımızda pek ciddi insanlar olmasakta Afyon ciddi evlilik sitesi olarak internet üzerinden hizmet vermekteyiz. Allah’tan sosyal hayattaki ciddiyetsizliğimizi sitemizin bu kısmına yansıtmıyoruz.

Afyon Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Merkez
 • Sandıklı
 • Dinar
 • Bolvadin
 • Sinanpaşa
 • Emirdağ
 • Şuhut
 • Çay
 • İhsaniye
 • İscehisar
 • Çobanlar
 • Dazkırı
 • Başmakçı
 • Hocalar

Afyon Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Sitemizde din dil ırk gözetmeksizin herkesin ilanları paylaşıyoruz. Sitemizde Afyon’dan bir çok dul bayan ya da bekar bayanlar İslami evlilik gerçekleştirebilecekleri bir erkek arıyorlar.

♥️ ARMAĞAN

Merhaba. 24 yaşındayım. Ailemle beraber yaşıyorum ve baş belası bir abim var. Pek huzurlu bir evde yaşadığım söylenemez. Bu yüzden de artık kendim evlenip ayrı eve çıkmak istiyorum diyebilirim. Sürekli olarak evin içerisinde bir baskı altındayım. Zaten babam ve abim öz değiller. Annem sonradan bu adam ile evlendi. Bu yüzden de veya abim ile aramda sürekli olarak SORUNLAR yaşıyorum.

Ancak annem de sesini çıkartamıyoruz. Ben bu aile yaşantısından inanılmaz derecede sıkıldım. Öz babam da bana sahip çıkmadığından dolayı burada bu insanları çekmek zorundayım. Ben ailelerin boşanma konularında bir kere canım yandığından dolayı ben de annemle babam gibi olmak istemiyorum. Ya da benim çocuğum benim gibi bir yaşantıya sahip olsun istemiyorum. Bu yüzden de gerçekten seçimi doğru yapıp güzel bir evlilik gerçekleştirmek istiyorum.

♥️ MELİSA

29 yaşında Afyonda yaşıyorum. Ailem İstanbul’da yaşıyor. Normalde ailem de Afyonda yaşıyordu ancak erkek kardeşim İstanbul’a üniversite okumaya gittiği zaman sürekli olarak kardeşim karakollara falan düştüğünden dolayı ailem onu kontrol altında tutmak için İstanbul’a yerleştği. Bu yüzden de ben burada tek kaldım. Ancak şunu düşünüyorum ailem gittikten sonra bazı şeyler kafama dank etmeye başladı. Annemle babam sonuçta çok genç insanlar değiller.

Bu yüzden de belli bir noktada vefat edecekler. O saatten sonra ben burada yapayalnız kalacağım. Şu anda çok şükür hayattalar. Ancak başka şehirde bile olmaları beni gerçekten yalnız hissettiriyor. Normalde bir telefonumla yanıma geliyorlar ama yarın bir gün telefon edip ulaşamayacağım ya da bir daha hiç göremeyeceğim de biliyorum. Bu yüzden de evlilik için daha fazla beklemenin bir anlamı yok diye düşünüyorum.

♥️ FATMA

34 yaşında amasyada yalnız yaşayan bir kadınım. Türbanlı bir bayanım. Annemle babam çok küçük yaşta ayrıldıktan sonra erkek kardeşim ve beni yalnız başımıza bıraktılar. Bu yüzden de ben yıllarca erkek kardeşime bakmak zorunda kaldım. Ancak şu anda onunda yaşı büyüdüğü için kendine başka bir şehirde bir hayat kurdu.

Bu yüzden de ben artık kardeşimin sorumlulu üstümde olmadığından dolayı evlenebileceğim bir erkek arıyorum. Hayatı biraz geç kaldığımı düşünüyorum. Çok küçük yaşta, genç yaşta gerçekten fazla sorumluluğun altına girdim. Bu yüzden de bana destek olacak, iyi hissettirebilecek bir koca arıyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here