Ağrı Evlenecek Güvenilir Erkekler Yazsın

Merhaba. 23 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Elbette ki de aslen Ağrılıyım. Akrabalarım benim okumam pek çok istemedi. Bizim sülalemizde okuyan pek çok bayan bulamazsınız. Bu sebepten dolayı de beni de liseden sonrasında derhal evlendirmek istediler. Ben inatla okumak istedim. Bunun neticesinde ise İstanbul’da yaşayan teyzeme geldim. Fakat yaşım artık 23 olduğu için babam katiyen evleneceğim birini bulmazsam kendisinin beni zorla evlendireceğini söylüyor. Ben de tabii ki de kendi eşimi kendim seçmek isterim.

Elbette ki aileme de bu mevzuda güveniyorum fakat ben yakın çevremizden, aile dostlarımızdan kimselerle evlenmek istemiyorum. Sonuçta biz bu insanlarla abi kardeş, kuzen gibi büyüdük. Bu sebepten dolayı de onlara eş, sevgili gözüyle bakmak benim için akıl almaz derecede zor olacaktır. Bu sebepten dolayı de web üstünde kendime yeterli birini arıyorum. Benim öyleki fazla çok toplumsal yaşantım bulunmuyor. Evet üniversite okuyorum fakat bu demek değil ki her gece gezip tozuyorum veya bir bölgelere gidiyorum.

Bizim ailemizde, bizim yörelerimizde aslına bakarsanız bu durum fazla ters ters. Esasen ağrılı olan insanlar beni bu mevzuda fazla net bir halde anlayacaktır. Bu yüzden de benim yörelerime, anane ve göreneklerime aşina olan biriyle olmak isterim. Muntazam birini bulmak şimdiye kadar pek kısmet olmadı maalesef. Zatwn akrabalarım de illa Ağrılı biri olsun veya ona yakın olsun istiyorlar. Benim katiyen kısa süreli veya riskli ilişkilere ayıracak vaktim yok.

Bu şekilde bir insan olmadığımı söylememe gerek de yok sanırım. İstanbul’da yaşamak da benim için problem olmaz. Bu sebepten dolayı İstanbul’da yaşayan Ağrılı erkeklerle de görüşebilirim. Evlendikten sonrasında da İstanbul veya ağrı diye bir tercihim yok. Karşındaki erkek nereyi yeterli görür ise ben oraya gider yaşarım. Karşımda kuvvetli durabilecek, maço erkeklerden hoşlanıyorum. Bizim ailemizde de bu iş böyledir. Evimizde son sözü hep erkek söyler.

Adamın söylediği sözÜn üzerine hiçbir bayan söz söylemesi imkansız. Bu yüzden özgüveni yüksek, işini enerjisini oturtmuş aileme ve bana yakışan biri olması gerekiyor. Hareketlerinde ölçülü olması da koşul doğal olarak ki. Şundan dolayı etrafımdaki daha doğrusu okuldaki erkeklere görünen o ki bu şekilde birini değil koca, köpek diye kapımın önüne bağlamam. Erkek söylediğin erkek gibi olur. Benden yaşca ne kadar büyük olursa o denli iyidir. Yaşıtlarım olan erkekler katiyen bana bakılırsa değiller.

Ismi: Belin

Yaş: 23

Boy: 1.65

Kilo: 60

Kent: İstanbul/Ağrı

Aramış olduğu: Evlilik ( Ciddi İlişki )

Sigara Kullanımı: Evet

Alkol Kullanımı: Nadiren

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.