Ağrı Evlenecek Güvenilir Erkekler Yazsın

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 17, 2019
0
446

Merhaba. 23 yaşındayım ve İstanbul’da yaşıyorum. Tabii ki de aslen Ağrılıyım. Ailem benim okumam pek fazla istemedi. Bizim sülalemizde okuyan pek fazla kadın bulamazsınız. Bu yüzden de beni de liseden sonra hemen evlendirmek istediler. Ben inatla okumak istedim. Bunun sonucunda ise İstanbul’da yaşayan teyzeme geldim. Ancak yaşım artık 23 olduğundan dolayı babam kesinlikle evleneceğim birini bulmazsam kendisinin beni zorla evlendireceğini söylüyor. Ben de tabii ki de kendi eşimi kendim seçmek istiyorum.

Tabii ki aileme de bu konuda güveniyorum ancak ben yakın çevremizden, aile dostlarımızdan kimseyle evlenmek istemiyorum. Sonuçta biz bu insanlarla abi kardeş, kuzen gibi büyüdük. Bu yüzden de onlara eş, sevgili gözüyle bakmak benim için inanılmaz derecede zor olacaktır. Bu yüzden de internet üzerinde kendime uygun birini arıyorum. Benim öyle çok fazla sosyal yaşantım bulunmuyor. Evet üniversite okuyorum ancak bu demek değil ki her gece gezip tozuyorum ya da bir yerlere gidiyorum.

Bizim ailemizde, bizim yörelerimizde zaten bu durum çok ters ters. Zaten ağrılı olan insanlar beni bu konuda çok net bir şekilde anlayacaktır. Bu nedenle de benim yörelerime, gelenek ve göreneklerime aşina olan biriyle olmak istiyorum. Düzgün birini bulmak şimdiye kadar pek kısmet olmadı maalesef. Zatwn ailem de illa Ağrılı biri olsun ya da ona yakın olsun istiyorlar. Benim kesinlikle kısa süreli ya da riskli ilişkilere ayıracak vaktim yok.

Böyle bir insan olmadığımı söylememe gerek de yok sanırım. İstanbul’da yaşamak da benim için sorun olmaz. Bu yüzden İstanbul’da yaşayan Ağrılı erkeklerle de görüşebilirim. Evlendikten sonra da İstanbul ya da ağrı diye bir tercihim yok. Karşındaki erkek nereyi uygun görürse ben oraya gider yaşarım. Karşımda güçlü durabilecek, maço erkeklerden hoşlanıyorum. Bizim ailemizde de bu iş böyledir. Evde son sözü hep erkek söyler.

Erkeğin söylediği sözÜn üstüne hiçbir kadın söz söyleyemez. Bu nedenle özgüveni yüksek, işini gücünü oturtmuş aileme ve bana yakışan biri olması gerekiyor. Ağır başlı olması da şart tabi ki. Çünkü etrafımdaki daha doğrusu okuldaki erkeklere bakıyorum da böyle birini değil koca, köpek diye kapımın önüne bağlamam. Erkek dediğin erkek gibi olur. Benden yaşca ne kadar büyük olursa o kadar iyidir. Yaşıtlarım olan erkekler kesinlikle bana göre değiller.

Adı: Belin

Yaş: 23

Boy: 1.65

Kilo: 60

Şehir: İstanbul/Ağrı

Aradığı: Evlilik ( Ciddi İlişki )

Sigara Kullanımı: Evet

Alkol Kullanımı: Nadiren

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here