Afyon Evlilik İsteyen Erkekler Yazsın

Merhaba. 29 yaşındayım. 1.68 uzunluğunda esmer, 54 kilo zayıf ve bakımlı bir kadınım. Nerede ne yapması icap ettiğini bilen, nasıl davranmasını icap ettiğini bilen bir kadınım. Daima yaşıtlarından daha olgun olmuşumdur. Bu sebepten de benimle olacak olan insanın de olgun olması gerekiyor. Benden yaşça daha büyük olursa daha iyi olur. Ben daima hayatımda kuvvetli bir erkek olsun istedim. Şu demek oluyor ki sonuçta tamam bayanlarda ezilmemeli fakat gene de daima için erkekler daha baskın karakterlere sahip olmalılar diye düşünüyorum.

Esasen hanımefendilerin geneline baktığınız vakit her insanın bu biçim istekleri oluyor. Ben de bu biçim bayanlardan farksızım. Kuvvetli, sahiplenen, net ve emin, özgüven sahibi bir erkek dost isterim. Niyetim tabii ki de evlenmek yönünde. Bu sebeple artık yaşımın da geldiğini düşünüyorum. Elbette ki her ilişki olacak diye bir kaide yok. Evlenmek için yazmamın nedeni ciddi düşünen, uzun soluklu ilişki arayan erkekler için değil. Bu sebeple adamların birçoğu artık kısa süreli ilişkileri tercih ediyorlar.

Bu sebeple günümüzde bayanlar artık o denli fazla basitleştiler ki erkekler için durum elini sallasan 50’si oldu. Bu sebepten ötürü da uzun soluklu ilişkilere gelemiyorlar. Sonuçta uzun soluklu bir ilişkiye sahip olduğunuz vakit üzerinizde bir mesuliyet oluyor. Fakat kısa süre içerisinde ilişkilerde ise durum tam zıttı. Hiçbir şey düşünmenize belkide karşınızdaki insanı tanımanıza dahi gerek kalmıyor. Sonuçta esasen kısa süreyle, en sonrasında bitecek olan bir ilişki. Ben katiyen bu şekilde bir bayan değilim. Katiyen da olamam. Ben muntazam, güvenilir dürüst erkeklerle muntazam bir ilişki sahibi olmak isterim.

Ben ailemden bu şekilde gördüm. Bunların bununla beraber bir ilişkide katiyen saygı bitmemeli diye düşünüyorum. Saygısı biten bir ilişki ölmeye bigün bitmeye mahkûmdur. Benim annemle babam kaç yaşına gelirlerse gelsinler birbirlerine karşı saygıları hiçbir biçimde azalmıyor. Sevgi azalsa da bir noktaya kadar ilişki devam edebiliriz. Fakat saygısı bitmiş bir ilişki ölür. Bunu bilen, bilgili ve aklıbaşında bir sevgili arıyorum

Ismi: Afra

Yaş: 29

Boy:  1.68

Kilo: 54

Kent: Afyon

Aramış olduğu: Ciddi İlişki ( Evlilik )

Sigara Kullanımı: Evet

Alkol Kullanımı: Evet

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.