Afyon Evlilik İsteyen Erkekler Yazsın

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 17, 2019
0
510

Merhaba. 29 yaşındayım. 1.68 boyunda esmer, 54 kilo zayıf ve bakımlı bir kadınım. Nerede ne yapması gerektiğini bilen, nasıl davranmasını gerektiğini bilen bir kadınım. Her zaman yaşıtlarından daha olgun olmuşumdur. Bu yüzden de benimle olacak olan kişinin de olgun olması gerekiyor. Benden yaşça daha büyük olursa daha iyi olur. Ben her zaman hayatımda güçlü bir erkek olsun istedim. Yani sonuçta tamam kadınlarda ezilmemeli ancak yine de her zaman için erkekler daha baskın karakterlere sahip olmalılar diye düşünüyorum.

Zaten kadınların geneline baktığınız zaman herkesin bu tarz istekleri oluyor. Ben de bu tarz kadınlardan farksızım. Güçlü, sahiplenen, net ve kararlı, özgüven sahibi bir erkek arkadaş istiyorum. Niyetim tabii ki de evlenmek yönünde. Çünkü artık yaşımın da geldiğini düşünüyorum. Tabii ki her ilişki olacak diye bir kural yok. Evlenmek için yazmamın sebebi ciddi düşünen, uzun süreli ilişki arayan erkekler için değil. Çünkü erkeklerin birçoğu artık kısa süreli ilişkileri tercih ediyorlar.

Çünkü günümüzde kadınlar artık o kadar çok basitleştiler ki erkekler için durum elini sallasan 50’si oldu. Bundan dolayı da uzun süreli ilişkilere gelemiyorlar. Sonuçta uzun süreli bir ilişkiye sahip olduğunuz zaman üzerinizde bir sorumluluk oluyor. Ancak kısa sürede ilişkilerde ise durum tam tersi. Hiçbir şey düşünmenize hatta karşınızdaki insanı tanımanıza bile gerek kalmıyor. Sonuçta zaten kısa süreyle, en sonra bitecek olan bir ilişki. Ben kesinlikle böyle bir kadın değilim. Asla da olamam. Ben düzgün, güvenilir dürüst erkeklerle düzgün bir ilişki sahibi olmak istiyorum.

Ben ailemden böyle gördüm. Bunların yanı sıra bir ilişkide asla saygı bitmemeli diye düşünüyorum. Saygısı biten bir ilişki ölmeye bir gün bitmeye mahkûmdur. Benim annemle babam kaç yaşına gelirlerse gelsinler birbirlerine karşı saygıları hiçbir şekilde azalmıyor. Sevgi azalsa da bir noktaya kadar ilişki devam edebiliriz. Ancak saygısı bitmiş bir ilişki ölür. Bunu bilen, bilinçli ve aklıbaşında bir sevgili arıyorum

Adı: Afra

Yaş: 29

Boy:  1.68

Kilo: 54

Şehir: Afyon

Aradığı: Ciddi İlişki ( Evlilik )

Sigara Kullanımı: Evet

Alkol Kullanımı: Evet

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here