Ana Sayfa Arkadaşlık Adana Dürüst Sevgili Arıyorum

Adana Dürüst Sevgili Arıyorum

Güncelleme : Aralık 16, 2019
468
Adana Sevgili Arayan Bayanlar Sitesi 2020
Adana Sevgili Arayan Bayanlar Sitesi 2020

Merhaba. 26 yaşındayım. Adanada kız kardeşim ile beraber yaşıyorum. Ailemizi yaklaşık sekiz sene önce kaybettik. İki kız bir başımıza kaldık diyebilirim. Kardeşimi ben büyüttüm. Ben de zaten çok büyük sayılmazdım. Onunla birlikte ben de büyüdüm. Kimseden hiçbir yardım almadık. İnsanların ne kadar kötü yüzleri olduğunu, kötü tarafları olduğunu o dönemlerde çok acı bir şekilde öğrendim. Zamanında annemle babamı sofrasına oturan, sürekli olarak bize gelip giden insanların bir anda nasıl bizi silip attıklarını kendi gözlerimle gördüm.

Allah gerçekten kimsenin eline kimseyi düşürmesin. İnsanların bir tek kendilerine hayırları var. İşlerine geldiği gibi davranıyorlar. O günlerden sonra kimseye hiçbir güvenim kalmadı. Kız kardeşime de kendime de çok güzel bir şekilde sahip çıktım. Çok şükür ailem gayet iyi yetiştirdi beni. Çalışmaktan ve girmiş olduğum depresyondan dolayı ne bir erkek arkadaş bulayım ne de bir arkadaş çevrem olsun diye aklımın ucundan dahi geçmedi. Daha yeni yeni toparlandım diyebilirim.

Bir anda tüm dünyaınızın yıkılması gerçekten çok zor bir durum. Bunun yanında bir de yanınızda sizden yaşça küçük bir kız kardeşiniz varsa bu daha da zor bir durum haline geliyor. Şimdi kendisi de bir üniversite öğrencisi. Artık kendi ayaklarının üzerinde durabiliyor. Bu nedenle ben de artık kendi hayatıma bakmalıyım diye düşünüyorum. Zaten bu durumu kendisiyle konuştuğum zaman oda aynı şeyi söylüyor. Ben bütün hayatımı eve ve kardeşime odaklanmıştım.

Ancak artık kendisi de büyüklüğünden dolayı bu işlerin değişmesi gerektiği konusunda hemfikiriz. Benim de kendime ait bir Yuvam, ailem olması gerekiyor. Bu demek değil ki kardeşimi dışlayancağım. O yine benim kardeşim ve ben yine ona yakın bir şekilde olacağım. Sürekli olarak irtibatta kalacağım. Zaten beni isteyen, benimle evlenmeyi düşünen ya da sevgili olmayı düşünen kişi kardeşimi de kabul etmeli. Sonuçta oda kendi başına yaşayan bir kız.

Vicdan sahibi olan, insan olan herkes benimle aynı düşünür diye düşünüyorum. Ben gerçekten dürüst birini bulmak istiyorum. Dürüstlük benim için gerçekten çok büyük önem taşıyor. Yalanı, dolanı, kandırılmayı kaldıracak yapıya ve geçmişe sahip değilim. Hayatın bütün zorluğunu ve çilesini çektim. Artık güzel bir ilişki yaşamak istiyorum. Eminim ki benim gibi zorluklar yaşamış, zor dönemler geçirmiş anlayışlı birileri vardır.

Adana Sevgili Arayan Bayanlar Sitesi 2020
Adana Sevgili Arayan Bayanlar Sitesi 2020

Adı : Zehra

Yaş : 26

Şehir : Adana

Aradığı : Erkek Arkadaş , Sevgili , Eş Adayı

Sigara : Evet

Alkol : Hayır

Etnik Köken : Belirtilmemiş

Medeni Durumu : Bekar

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here