Adana Dürüst Sevgili Arıyorum

Adana Sevgili Arayan Bayanlar Sitesi 2020
Adana Sevgili Arayan Bayanlar Sitesi 2020

Merhaba. 26 yaşındayım. Adanada kız kardeşim ile yaşıyorum. Ailemizi ortalama sekiz yıl öncesinde kaybettik. İki kız bir başımıza kaldık diyebilirim. Kardeşimi ben büyüttüm. Ben de aslına bakarsanız fazla büyük sayılmazdım. Onunla ben de büyüdüm. Kimseden hiçbir yardım almadık. İnsanların ne kadar kötü yüzleri olduğunu, kötü tarafları olduğunu o dönemlerde fazla acı bir şekilde öğrendim. Vaktinde annemle babamı sofrasına oturan, devamlı olarak bizlere gelip giden insanların aniden nasıl bizi silip attıklarını kendi gözlerimle gördüm.

Allah gerçekten kimsenin eline kimseyi düşürmesin. İnsanların bir tek kendilerine hayırları var. İşlerine geldiği gibi davranıyorlar. O günlerden sonrasında hiç kimseye hiçbir güvenim kalmadı. Kız kardeşime de kendime de fazla güzel bir şekilde sahip çıktım. Fazla şükür akrabalarım oldukça iyi yetiştirdi beni. Çalışmaktan ve girmiş olduğum depresyondan ötürü ne bir erkek arkadaş bulayım ne de bir arkadaş çevrem olsun diye aklımın ucundan dahi geçmedi. Daha yeni yeni toparlandım diyebilirim.

Aniden bütün dünyaınızın yıkılması gerçekten fazla zor bir durum. Bunun yanı sıra bir de yanınızda sizden yaşça ufak bir kız kardeşiniz var ise bu daha da zor bir durum haline geliyor. Şimdi kendisi de bir evlenmek isteyen bu nedenle sevgili arayan genç ve güzel. Artık kendi ayaklarının üstünde durabiliyor. Bundan dolayı ben de artık kendi hayatıma bakmalıyım diye düşünüyorum. Aslında bu durumu kendisi ile konuştuğum zaman oda aynı şeyi söylüyor. Ben tüm hayatımı eve ve kardeşime odaklanmıştım.

Fakat artık kendisi de büyüklüğünden ötürü bu işlerin değişmesi gerektiği konusunda hem fikiriz. Benim de kendime ilişkin bir Yuvam, akrabalarım olması gerekiyor. Bu demek değil ki kardeşimi dışlayancağım. O gene benim kardeşim ve ben gene ona yakın bir şekilde olacağım. Devamlı olarak irtibatta kalacağım. Aslında beni isteyen, benimle evlenmeyi düşünen veya sevgili olmayı düşünen kişi kardeşimi de kabul etmeli. Sonuçta oda kendi başına yaşayan bir kız.

Vicdan sahibi olan, insan olan hepimiz benimle aynı düşünür diye düşünüyorum. Ben gerçekten dürüst birini bulmak istiyorum. Dürüstlük benim için gerçekten fazla büyük ehemmiyet taşıyor. Yalanı, dolanı, kandırılmayı kaldıracak yapıya ve geçmişe sahip değilim. Yaşamın tüm zorluğunu ve çilesini çektim. Artık güzel bir arkadaşlık yaşamak isterim. Eminim ki benim gibi zorluklar yaşamış, zor dönemler geçirmiş anlayışlı birileri vardır.

Adana Sevgili Arayan Bayanlar Sitesi 2020
Adana Sevgili Arayan Bayanlar Sitesi 2023 ve 2024

Ismi : Zehra

Yaş : 26

Kent : Adana

Aramış olduğu : Erkek Arkadaş , Sevgili , Eş Talibi

Sigara : Evet

Alkol : Hayır

Etnik Köken : Belirtilmemiş

Uygar Durumu : Bekar

iLayda Bilge hakkında 19 makale
Selamlar Ben İlayda : ) Seslihit.Com Sitemizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizdeki içeriklere yorum yaparak aklınıza takılanları bana sorabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bir iletişim numarası bırakmanız kafi olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.