Adıyaman Ciddi Erkek Arıyorum

Merhaba. İsmim leyla. 32 yaşlarında adıyamanda yalnız yaşayan dul bir bayanım. Başımdan hakkaten kötü bir evlilik geçti. Bu sebepten dolayı de evliliğe karşı akıl almaz derecede tedirginim. Fazla güzel giden daha doğrusu fazla güzel gittiğini düşündüğüm bir ilişkim, evliliğim vardı. Fakat sonunda insanların hakkaten dürüst olmadıklarını fark ettim. Ben bir ilişki için ne kadar fazla çabaladıysam karşımdaki insan Beni yıkacak o denli fazla şey yapmış oldu. Sonunda ise daha farklı bir ilişkisi olduğunu ve evimizin ortak parasını daha farklı bir hanıma harcadığını öğrendim.

Bu durum benim için hakkaten büyük bir yıkım oldum. Zira ben lisedeyken çıkmaya başladığım adam ile evlendim. Şu demek oluyor ki sizin anlayacağınız çocukluk aşkı gibi bir şeydik. Uzun yıllarımı verdiğim insan dahi beni kandırıyor diye düşündüm. Bundan dolayı de insanlara güvenim neredeyse hiç kalmadı. Üzerine üstük ikimiz de çevremizdeki bir fazla insanoğlunun bu durumdan haberdar olduğunu öğrendim. Benim yakın dostum söylediğim evime gelen, kahvemi içen, yemeğimi yiyen insanların benden böyle bir durum gizlemiş olmaları da beni daha da yıktı. İnsanlar yalan söylemeyi veya üç maymunu oynamayı hakkaten bir davranış, karakter haline getirmişler. Benim midem bu biçimde şeyleri hiçbir vakit almıyor. Ben devamlı dürüstlükten ve doğruluktan yanayım.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar demişler. Fakat ben katiyen bu şekilde bir insan değilim. Bu sebepten dolayı dürüstleye fazla ehemmiyet gösteriyorum. Ben kendi ayaklarının üstünde duran maddi olarak hiçbir sıkıntısı olmayan biriyim. Benim arkamda kapı gibi akrabalarım var. Bundan dolayı de evim ve arabam var. Bunun aynı zamanda çalışmasam da benim paraya ihtiyacım yok. Fakat ben gene de çalışmak isterim. Zira kafamı bir şeylerle meşgul etmem gerekiyor. Hayatıma alacağım insanla maddi Ma’nevi her yönden destek olan bir insanım. Fakat yeterki bana karşı dürüst olsun. Zira ben fazla anlayışlı bir kadınım. Tüm sorunları, problemleri birlikte konuşup çözebiliriz diye düşünüyorum.

Sonuçta kimse muhteşem değildir. Inanırım ben de muhteşem değilim. Benim de hatalarım, problemlerim olabilir. Bu biçim durumlarda da en mantıklısının konuşulmak olduğunu düşünüyorum. Sonuçta karşınızdaki insanla ilgili bir sorunumuz veya probleminiz var ise ona söylemezseniz bu sorun nasıl çözülebilir ki?. Benim Işletmekte olduğum bir tane kafem var. Tek başıma oldukça güzel bir halde işletiyorum. Fakat gene de bir yaşam arkadaşına ihtiyacım var. Eşiyle olan evliliği düşünmüyorum. Sadece benimle beraber çalışacak, benimle beraber yaşayacak bana dost, sevgili olacak birini isterim. Her şeyini karşılayabilirim. Bu mevzuda fazla cömert bir kadınım. Yeterki bana istediğimi versin. Ben fazla pozitif ve enerji dolu bir insanım. Hal böyle olunca karşındaki insanoğlunun da bu şekilde olmasını İsterim. Şayet bu şekilde biri var ise katiyen iletişime geçebilirler mi?

Ismi: Leyla

Yaş: 32

Boy: 1.72

Kilo: 64

Kent: Adıyaman

Aramış olduğu: Sevgili ( Erkek Dost )

Sigara Kullanımı: Evet

Alkol Kullanımı: Evet

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.