Adıyaman Ciddi Erkek Arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Aralık 17, 2019
0
433

Merhaba. İsmim leyla. 32 yaşında adıyamanda yalnız yaşayan dul bir bayanım. Başımdan gerçekten kötü bir evlilik geçti. Bu yüzden de evliliğe karşı inanılmaz derecede tedirginim. Çok güzel giden daha doğrusu çok güzel gittiğini düşündüğüm bir ilişkim, evliliğim vardı. Ancak sonunda insanların gerçekten dürüst olmadıklarını fark ettim. Ben bir ilişki için ne kadar çok çabaladıysam karşımdaki insan Beni yıkacak o kadar çok şey yaptı. Sonunda ise başka bir ilişkisi olduğunu ve evimizin ortak parasını başka bir kadına harcadığını öğrendim.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu durum benim için gerçekten büyük bir yıkım oldum. Çünkü ben lisedeyken çıkmaya başladığım adam ile evlendim. Yani sizin anlayacağınız çocukluk aşkı gibi bir şeydik. Uzun yıllarımı verdiğim insan bile beni kandırıyor diye düşündüm. Bu nedenle de insanlara güvenim neredeyse hiç kalmadı. Üstüne üstük biz de çevremizdeki bir çok insanın bu durumdan haberdar olduğunu öğrendim. Benim yakın arkadaşım dediğim evime gelen, kahvemi içen, yemeğimi yiyen insanların benden böyle bir şey gizlemiş olmaları da beni daha da yıktı. İnsanlar yalan söylemeyi ya da üç maymunu oynamayı gerçekten bir huy, karakter haline getirmişler. Benim midem bu şekilde şeyleri hiçbir zaman almıyor. Ben her zaman dürüstlükten ve doğruluktan yanayım.

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar demişler. Ancak ben kesinlikle böyle bir insan değilim. Bu yüzden dürüstleye çok önem gösteriyorum. Ben kendi ayaklarının üzerinde duran maddi olarak hiçbir sıkıntısı olmayan biriyim. Benim arkamda kapı gibi ailem var. Bu nedenle de evim ve arabam var. Bunun yanı sıra çalışmasam da benim paraya ihtiyacım yok. Ancak ben yine de çalışmak istiyorum. Çünkü kafamı bir şeylerle meşgul etmem gerekiyor. Hayatıma alacağım insanla maddi Ma’nevi her yönden destek olan bir insanım. Ancak yeterki bana karşı dürüst olsun. Çünkü ben çok anlayışlı bir kadınım. Bütün problemleri, sorunları beraber konuşup çözebiliriz diye düşünüyorum.

Sonuçta kimse mükemmel değildir. Eminim ben de mükemmel değilim. Benim de hatalarım, problemlerim olabilir. Bu tarz durumlarda da en mantıklısının konuşulmak olduğunu düşünüyorum. Sonuçta karşınızdaki insanla alakalı bir sorunumuz ya da probleminiz varsa ona söylemezseniz bu problem nasıl çözülebilir ki?. Benim Işletmekte olduğum bir tane kafem var. Tek başıma gayet güzel bir şekilde işletiyorum. Ancak yine de bir hayat arkadaşına ihtiyacım var. Evliliği düşünmüyorum. Yalnızca benimle birlikte çalışacak, benimle birlikte yaşayacak bana dost, sevgili olacak birini istiyorum. Her şeyini karşılayabilirim. Bu konuda çok bonkör bir kadınım. Yeterki bana istediğimi versin. Ben çok pozitif ve enerji dolu bir insanım. Dolayısıyla karşındaki insanın da böyle olmasını İsterim. Eğer böyle biri varsa kesinlikle iletişime geçebilirler mi?

Adı: Leyla

Yaş: 32

Boy: 1.72

Kilo: 64

Şehir: Adıyaman

Aradığı: Sevgili ( Erkek Arkadaş )

Sigara Kullanımı: Evet

Alkol Kullanımı: Evet

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here