Adıyaman Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 10, 2019
0
732

Adıyamanda yalnız başına yaşayan ve evlenmemiş kimseyi bırakmamayı gaye edindik. Eğer sizlerde Ülkemizin Adıyaman ilinde yaşıyorsanız ve kendinize evlilik gerçekleştirebileceğinize bir kadın ya da erkek arıyorsanız aradığınız kişiye sitemizden bulabilirsiniz. Burada önemli olan tek şey sizlerin evliliği ne kadar isteyip istemediğiniztir. Çünkü sayfamızın bu kısmında evliliğe hazır ve evlilik isteyen bayanların ilanlarını paylaşıyoruz.

Eğer evlilik amacınız yok ise ya da kendinizi daha henüz hazır hissetmiyorsanız sayfamızda sevgili arayan ya da dost, erkek arkadaş arayan bayanların ilanlarına göz atmanız sizler için daha hayırlı olacaktır. Kimsenin ahını almaya gerek yok. Alma mazlumun ahını çıkar ah Estee ah Estee diye boşuna dememişler.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Adıyaman Ciddi Evlilik Sitesi

Şu anda cips yediğim yerde Adıyamandan ciddi olarak evlenmek isteyen bayanların ilanlarını paylaşıyorum. Bana afiyet olsun bu arada. Eğer sizlerde gerçekten evli hazırsanız aradığınız aşkı bulmanıza pek de bir şey kalmadı. Sitemizde kalmaya ve gezmeye devam edin.

Adıyaman Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Patnos
  • Doğubayazıt
  • Diyadin
  • Eleşkirt
  • Tutak
  • Taşlıçay
  • Hamur

Adıyaman Bay ve Bayan Evlilik İlanlar

Sitemizde kesinlikle cinsiyet ayrımı yapılmıyor. Bu yüzden de bay bayan demeden herkesin ilanını ya da yorumla onaylıyoruz. Burada önemli olan tek şey yazmış olduğunuz Yorumlarda ya da ilanlarda argo, kötü söz, küfür içeriği olmaması.

♥️ ARİFE

Merhaba. 24 yaşında Adıyamanda ailesiyle birlikte yaşayan bir kadınım. İstanbul’da iki yıllık bir üniversite okudum. Sonrasında tekrardan Adıyaman’a ailemin yanına geldim. Yaklaşık bir buçuk sene oluyor. İstanbul’da tek başıma yaşıyordum. O yüzden Adıyaman ailemin yanına geri döndüm zaman gerçekten büyük bir zorluk çektim.

Her evden çıktığımda annemle babama söylemek, akşamları eve giriş saatimin olması vs bunlar bana artık tuhaf gelmeye başladı. Çünkü iki sene boyunca tek başıma kimseye bir şey söylemeden ya da sormadan dışarı çıkıp geze biliyordum. Ayrıca üniversiteden de kendime uygun bir eş bulamadığım için artık zaman çok fazla geç olmadan evlilik gerçekleştirmek istiyorum.

♥️ DİLARA

SELAM. 27 yaşında hiç evlenmedim. Adıyamanda ailesiyle yaşayan kadının. Burada yalnız yaşayan bir kadın olmak zor olduğundan dolayı ailemin yanında kendimi daha güvende hissediyorum. İnsanlar bekarım diye sürekli bana yürüyolar. Bu tarz şeylerde hiç hoşuma gitmiyor.

Bundan dolayı artık hayatıma bana sahip çıkacak bir erkek lazım. Çünkü ben güzel ve alımlı bir kadınım. Girdiğim her ortamda fazlasıyla ilgi çekiyorum. Güzel bir eş için bu sayfaya ilan veriyorum. Aradığım, hayalimdeki insanı umarım bulurum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here