Zengin Dul Bayan Arkadaş Arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Ocak 25, 2019
0
488

Zengin ve dul bayan arkadaş arıyorum diyenler oluşturmuş Olduğumuz bu bölümde tamamen ücretsiz bir şekilde Türkiye’nin her yerinden zengin erkek arkadaş arayan dul bayanlar ile tanışma fırsatı yakalayabilir ve Sizler de ücretsiz olarak sitemiz üzerinden ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Eylül’ün İlanı

Öncelikle Herkese iyi akşamlar sevgili arkadaşlar. İnternette dolaşırken Tesadüfen bu siteyi buldum. Bu sitede sohbet bölümüne bağlandığımda gerçek arkadaşlıkların var olduğunu gördüm. Bu nedenle site yönetiminden izin alarak burada kendi ilanımı yayınlama gereği duydum. Aslen İstanbullu bir bayanım. Son derece Bakımlı ve oturmasını kalkmasını bilen, güzel giyinen erkeğine kadınlık yapmasını çok iyi becerebilen dul bir bayanım.

Daha önce 2 kere evlendim Ama ikisinden de hiç keyif almadım. Bundan önce evlendiği insanlar tarafından her zaman eziyet gördüm ama artık zengin ve maddi durumu iyi olan bir bayan olarak, Gerçekten beni sevecek bir erkek arkadaşa ihtiyaç duyuyorum.

Yani asıl amacın zengin bir bayanla birlikte olmak isteyen erkeklerle olmak değildir. Beni param için değil beni ben olduğum için sevecek koruyacak kollayacak ve benimle birlikte yaşayabilecek, Ömrümün Geri kalanını huzur içerisinde geçirebileceğim her konuda bana yetecek, beni doyurabilecek bir erkek arkadaşa ihtiyacım var. Akşam yemeğini beraber yiyebileceğim, beraber tatile gidebileceğim, tatile gitmek için bayan arkadaş arıyorum diyen bir erkekle birlikte olmak istiyorum.

Türkiye’nin neresinden olursa olsun benim için hiç fark etmez. Siverek, Adıyaman, Adana, Urfa, Siirt, Muş, izmir-istanbul Gaziantep neresi olursa olsun benim için hiç önemi yok. Seyahat engelim olmadığından dolayı Türkiye’nin her yerine gidebilirim ya da siz bizzat benim evime gelebilirsiniz. şu anda Aydın’da yaşıyorum ve dediğim gibi seyahat engeli olmadığından dolayı Aydın’da yaşıyor olmamız hiçbir önemi yok.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here