Ücretsiz Üyeliksiz Arkadaşlık Siteleri

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 5, 2019
2
1311

Bazı insanlar sitelere üye olmaktan hiç hoşlanmazlar. Çünkü üye olmak gerçekten büyük bir zaman kaybı olabiliyor. Giriyorsunuz, profil oluşturuyorsunuz, kendiniz hakkında bilgiler yazıyorsunuz sonrasında bayan arkadaşların profillerini gezmeye başlıyorsunuz. Bu durum aslında biraz da zaman kaybıdır diyebiliriz. Bizler bu tarz zaman kayıplarını engellemek adına, sitemizi şehirlere göre ayrı kategoriler oluşturduk.

Böylece hangi şehirden kendinize kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulmak istiyorsanız rahat bir şekilde ve kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra eğer dul bayan arkadaş arıyorsanız ya da dul erkek arkadaş arıyorsanız aynı şekilde sitemizde bulunan dul kategorisine girerek kendinize uygun arkadaşı orada arayabiliyorsunuz biliyorsunuz. Bizler, insanların sitemizde yapmış oldukları aramalara göre birçok ayrı kategori oluşturduk.

Bu da arayış içerisinde olan kullanıcılarımızın çok rahat etmesini sağlıyor. bize gelen maillere bakılacak olursa insanlar sitemizde zaman geçirmekten ve sitemizde tanıştıkları insanlardan gayet memnunlar. Bizler aynı zamanda ziyaretçilerimizin bize gönderdikleri mailleri atlamadan okuyoruz. Böylece insanların istek ve arzularına göre sitemizi daha çok geliştirme fırsatını elde ediyoruz.

Sanal Arkadaşlık

Son yıllarda özellikle Facebook’un kurulmasından sonra artık ilişkiler sanal ortamlara taşınmıştır. İnsanlar internet üzerinden sevgili oluyor hatta ilişkilerini de yalnızca internet üzerinde yaşıyorlar. Sadece sanal ortamda sevgili olan binlerce hatta yüz binlerce insan bulabiliriz. tabii bize soracak olursanız sadece sana aldı sevgili olmak gerçekten saçma bir şey. Birbirimizi tanıdıktan sonra ve iyi anlaştıktan sonra bizce insanlar ilişkilerine Reel hayata ve gerçekliğe dökmeliler. Ancak herkesin tercihi kendine aittir.

Bu yüzden bu konuda çok yorum yapmayı doğru bulmuyorum. Bizim sitemizde sanal ortam sayılıyor. Bu yüzden bu sanal ortamda sevgili olabilir, arkadaş olabilir ve sonrasında bu ilişkinizi gerçek hayata dökebilirsiniz. Bir insan ile yüz yüze sohbet etmek çok daha farklıdır. Mesajlaşarak ya da telefonla bir noktaya kadar samimi olabilirsiniz.

Online Arkadaşlık Siteleri

Bu sitede henüz online olarak bayanlarla chatleşme ya da sohbet etme fırsatınız bulunmuyor. Ancak ilerleyen süreçlerde sitemize yerleştireceğiniz WhatsApp sohbet butonu ile Türkiye’nin her yerinden insanların içerisinde bulunduğu bir sohbet paneline geçeceksiniz. Ancak bunun gerçekleşmesi için şu anda çalışmalar yapılmakta. Eğer herhangi bir aksilik olmaz ise yaklaşık olarak 2 ay sonrasında bu sistemimiz hayata geçmiş olacak.

böylece sitemize ilan gönderen ya da yorum yapan bayanlarla bu sohbet odasında canlı canlı mesajlaşabilir ve birbirinize sesli mesaj yollayabilirsiniz. bu durum ilişkilerimizi daha da güçlendirmek açısından ve birbirimizi daha iyi tanımanız açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Bizler de bunu bildiğiniz için bu çalışmayı başlatmış bulunuyoruz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

2 YORUMLAR

  1. Selam ben Fatih 38 yas İstanbuldayım yanlız yaşıyan biriyim İstanbul için olgun türbanlı yada açık farketmez bir bayanla tanısmak istiyorum beylikdüzünde yaşıyorum aşkta tutku ve sadakata önem veririm ve öyle biriyim yüzyüze görüşme engeli olmayan olgun bayanların aramasını bekliyorum 0546 8 5 8 4 6 2 5

  2. Selam ben emre bursadan yaş 42 dürüst ve güvenilir biriyim mutsuz bir evlilik sonucu boşanmış ve yalnız olduğunu düşünen ve hayatta yeni bir Umut ve mutluluk arayan ciddi bir bayanla tanışmak istiyorum bana uygun olan biri varsa uzak olmamak şartıyla bursadan 0.507.064.09.40 mesaj atabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here