Ücretsiz Üyeliksiz Arkadaşlık Siteleri

Birtakım insanlar sitelere üye olmaktan hiç hoşlanmazlar. Zira üye olmak gerçekten büyük bir zaman kaybı olabiliyor. Giriyorsunuz, profil oluşturuyorsunuz, kendiniz hakkında bilgiler yazıyorsunuz sonrasında bayan arkadaşların profillerini gezmeye başlıyorsunuz. Bu durum aslına bakarsak birazcık da zaman kaybıdır diyebiliriz. Biz bu biçim zaman kayıplarını engellemek adına, sitemizi şehirlere gore ayrı kategoriler oluşturduk.

Böylelikle hangi şehirden kendinize kız arkadaş veya erkek arkadaş bulmak istiyorsanız rahat bir şekilde ve basit bir şekilde bulabiliyorsunuz. Bunun aynı zamanda şayet dul bayan arkadaş arıyorsanız veya dul erkek arkadaş arıyorsanız aynı biçimde sitemizde bulunan dul kategorisine girerek kendinize uygun arkadaşı orada arayabiliyorsunuz bildiğiniz gibi. Biz, insanların sitemizde yapmış oldukları aramalara gore pek çok ayrı kategori oluşturduk.

Bu da arayış içinde olan kullanıcılarımızın çok rahat etmesini sağlıyor. bizlere gelen maillere bakılacak olursa insanlar sitemizde zaman geçirmekten ve sitemizde tanıştıkları insanlardan oldukça memnunlar. Biz bunun yanı sıra ziyaretçilerimizin bizlere gönderdikleri mailleri atlamadan okuyoruz. Böylelikle insanların talep ve isteklerine gore sitemizi daha çok geliştirme fırsatını elde ediyoruz.

Sanal Arkadaşlık

Son dönemlerde özellikle Feysbuk’un kurulmasından sonrasında artık arkadaşlıklar sanal ortamlara taşınmıştır. İnsanlar internet üzerinden sevgili oluyor belkide arkadaşlıklarını de sadece internet üstünde yaşıyorlar. Yalnızca sanal ortamda sevgili olan binlerce belkide yüz binlerce insan bulabiliriz. tabii bizlere sormuş olacaktır olursanız yalnızca sana aldı sevgili olmak gerçekten saçma bir şey. Birbirimizi tanıdıktan sonrasında ve iyi anlaştıktan sonrasında bizce insanlar arkadaşlılarını Gerçek hayata ve gerçekliğe dökmeliler. Fakat her insanın seçimi kendine aittir.

Bu sebepten bu konuda çok yorum yapmayı doğru bulmuyorum. Bizim sitemizde sanal ortam sayılıyor. Bu sebepten bu sanal ortamda sevgili olabilir, arkadaş olabilir ve sonrasında bu arkadaşlığınızı gerçek hayata dökebilirsiniz. Bir insan ile karşı karşıya sohbet etmek çok daha farklıdır. Mesajlaşarak veya telefonla bir noktaya kadar samimi olabilirsiniz.

Online Arkadaşlık Siteleri

Bu sitede hemen hemen online olarak bayanlarla sohbet etme fırsatınız bulunmuyor. Fakat ilerleyen süreçlerde sitemize yerleştireceğiniz WhatsApp sohbet butonu ile Türkiye’nin her yerinden insanların içinde bulunmuş olduğu bir sohbet paneline geçeceksiniz. Fakat bunun gerçekleşmesi için şu anda çalışmalar yapılmakta. Şayet herhangi bir aksilik olmaz ise ortalama olarak 2 ay sonrasında bu sistemimiz hayata geçmiş olacak.

böylelikle sitemize ilan gönderen veya yorum icra eden bayanlarla mesajlaşabilir ve birbirinize sesli mesaj yollayabilirsiniz. bu durum arkadaşlıklarımızı daha da kuvvetlendirmek bakımından ve birbirimizi daha iyi tanımanız bakımından çok büyük bir öneme sahiptir. Biz de bunu bildiğiniz için bu emek harcamayı başlatmış bulunuyoruz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

2 yorum

  1. Selam ben Fatih 38 yas İstanbuldayım yanlız yaşıyan biriyim İstanbul için olgun türbanlı yada açık farketmez bir bayanla tanısmak istiyorum beylikdüzünde yaşıyorum aşkta tutku ve sadakata önem veririm ve öyle biriyim yüzyüze görüşme engeli olmayan olgun bayanların aramasını bekliyorum 0546 8 5 8 4 6 2 5

  2. Selam ben emre bursadan yaş 42 dürüst ve güvenilir biriyim mutsuz bir evlilik sonucu boşanmış ve yalnız olduğunu düşünen ve hayatta yeni bir Umut ve mutluluk arayan ciddi bir bayanla tanışmak istiyorum bana uygun olan biri varsa uzak olmamak şartıyla bursadan 0.507.064.09.40 mesaj atabilir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.