En Güvenilir Arkadaşlık Sitesi

En güvenilir ve dürüst arkadaşlık sitesi olarak nam salmış bir sitede bulunuyorsunuz. Zaten güvenilir olmamamız için hiçbir sebep bulunmuyor. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, sitemizde sahte ya da fake hiçbir ilanı ya da profile izin vermemeye çalışıyoruz. Bizlere göndermiş olduğunuz yazıları veya resimleri defalarca kontrol ediyoruz. Böylece eğer internette herhangi bir yerden çalıntı Bir resim kullanıyorsanız ya da çalıntı bir hikaye yazmışsınız bunu tespit ederek yayınlamıyoruz.

Bunun gibi birçok önlem almış durumdayız. Ayrıca sitemizde sizlerden hiçbir şey için herhangi bir ücret ya da para talep etmiyoruz. Bunun yanı sıra sizlere herhangi bir vaatte de bulunmuyoruz. yani demek istediğim bazı siteler gibi sizlerden üyelik için ya da ilan göndermeniz için belirli bir miktar para alıp, sizlere iki gün içerisinde ya da 1 hafta içerisinde kendinize kız arkadaş bulacaksınız gibi hiçbir şey söylemiyoruz.

Biz insanları kandırmak taraftarı değiliz. Kendinize kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulmanız tamamen şans ve kısmet işidir. Sitemizde ne zaman kendinize uygun bir insanı bulacağınız konusunda biz herhangi bir şey söyleyemeyiz. Sitemize her gün on binlerce bay ve bayan giriş yapıyor. Bu girişlerin sonucunda insanlar birbirlerinin yorumlarını ya da ilanlarını okuyarak uygun gördükleri zaman tanışıp arkadaş oluyorlar. Bizler bu konuya etki edemiyoruz.

Sitemizden tamamen ücretsiz ve bedava olarak yararlanabilirsiniz. sitemize göndermiş olduğunuz ilanları ya da yorumları sizi sevebilecek ya da sizi uygun görecek olan kadın ne zaman görür ya da sizinle ne zaman iletişime geçer hiçbir fikrimiz yok. Zaten bunlardan herhangi bir ücret talep etmediğimiz için sitemize yorum yapmanız ya da ilan göndermeniz sizin için bir kayıp olmaz.

Yeni Arkadaşlık Siteleri Ücretsiz, Bedava

Evet evet arkadaşlar yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi sitemiz tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulmuştur. Bizler herhangi bir üyelik satışı ya da ücretli ilan göndermek gibi şeyler yapmıyoruz. İsteyen herkes bizlere ilan gönderebilir ya da yorum yapabilirler. Ancak bazı arkadaşlarımız yorum yaptıktan sonra bizlere sitem mailleri atıyorlar. Bize karşı hırçın ulaşmanızı ya da sinirlenmenizi gerektirecek hiçbir durum yoktur. Bizler sizlere hiçbir şeyin sözünü vermiyoruz. Ve sizden herhangi bir şey için de para almıyoruz.

burada birini bulmak sevgili olmak ya da evlenmek tamamen şans işi. Sitemizde tanışarak evlenen birçok ziyaretçimiz de bulunuyor. Ancak siz kendinize uygun olan kişi ne zaman bulursunuz ya da nasıl bulursunuz bilemeyiz. Bizlere isyan eden kullanıcılarımıza baktığımız zaman yorumları onaylanır onaylanmaz hemen sanki bütün kadınlar onların yorumunu bekliyormuş gibi davranıyorlar.

Sitemizde anlık mesajlaşma durumu da söz konusu olmadığından dolayı, sizin cevap verdiğiniz kadın belki 1 hafta sonra belki 10 gün sonra belki de bir gün sonra sitemize girerek yorumlara bakacaktır. Biz kimsenin boğazını sıkarak yorumları kontrol etmesini ya da siteye tekrardan gelmesini söyleyemeyiz. Bu konuda biraz sabırlı olursanız emin olun ki sitemiz çok çok giriş alıyor ve bu sebepten dolayı, kendinize elbet bir gün uygun bir kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulacaksınız.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.