Ana Sayfa Arkadaşlık Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arkadaş Arıyorum

Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arkadaş Arıyorum

Güncelleme : Haziran 5, 2020
1363

İlan İçeriği >>

Virüs çıktıktan sonra evde çok sıkılmaya başladım. Zaten yalnız yaşıyordum. Birde bu virüs yüzünden hepten yalnız kaldım. sıkıntıdan patlamak üzereyim. Erkek arkadaşım yok nasıl olsa bir gün olur diye düşünüyordum şimdi sokağa çıkamıyoruz. Belkide bir daha hiç çıkamayacağız Allah bilir. Herneyse bir erkek arkadaş bulmak ve sevgili olmak için buradayım. 1.69 boyunda,51 kiloyum ve buğday tenliyim .!güzel giydirip güzel konuşurum, güzel yürürüm güzel bakarım güzel, gülerim. arkadaşları tarafından çok sevilen bir insanım, her zaman etrafındaki insanlara pozitif enerji saçarım güleryüzlü sempatik ve sevilen bir insanım. oturduğum apartmanda bir de yaşlısından gencine herkes beni çok sever. genç yaşımda ailemden ayrılıp yalnız kaldım. Babam bana şiddet uyguluyordu doğal olarak Bende evi Terkettim : )

2 sene önce bir erkek arkadaşım vardı ama onunla da bir türlü kafalarımız uyuşmadı . Benim söylediğimi o anlamıyordu onun söylediğini de bir türlü Ben anlayamıyordum.! Hem kültür çakışması, hemde mantık çakışması yaşıyorduk. Birlikteyken güzel vakit geçiriyorduk ama kafalar uyuşmadığı zaman olmuyor arkadaşlar. Benim erkek arkadaşımın güleç yüzlü pozitif ve espri kabiliyeti yüksek olması gerekiyor. Zaten geçmişimde bir sürü sıkıntı yaşadım ben her zaman gülmek istiyorum ve dünyayı rengarenk yaşamak istiyorum. bulunduğu mahallede bana aşık olan bir çocuk var. Ama ondan hiç hoşlanmıyorum. hiç kafa dengim bir insan değil. Ben insanları ayrıştırmak. kürt türk çerkes laz diye kimseyi ayırmam .Benim için insan insandır.

Yani senin anlayacağın hümanist bir yapıya sahibim. Erkek arkadaşımın sözünü dinlerim yani maço erkekler benim için ideal erkeklerdir .sonuç olarak ilişkilerde kadınların erkeklerin sözünü dinlemesi gerektiğini düşünüyorum. iki tarafında birbirinin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için bunun gibi gereksinimlere önem gösteriyorum. şimdilik sadece telefonda sohbet edebiliriz. Cep telefonu ve Whatsapptan sohbet numaramı verebilirim. Tabiki sadece güvendiğim kişilere veririm. virüs belası başımızdan gittikten sonra yüzyüze de görüşebiliriz .

Biraz öncede söylediğim gibi rengarenk bir kişiliğe sahibim. Yani eğer benim sevgilim olursan yaşadım. Hayat sana güzel demektir. hiçbir zaman sevgilimi üzmem kırıcı bir insan değilim. insanların kalbini kırmadan, çözüme gitmesini bilen mantıklı düşünen ve hayatı her zaman ciddiye almayan bir yapıya sahibim. sonuç olarak ne zaman nerede nasıl öleceğimiz hiç belli değil, haksız mıyım arkadaşlar. Mesela şuanda bir iş yüzünden en zengininden tutun da en fakirine kadar sokağa bile çıkamıyoruz. Birbirimizi kırmaya gerek yok. Birbirimize güzel davranalım .!Zaten hayat başka türlü çekilmez. gördüğünüz gibi benim öz babam bile annem de anlaşamıyor ve aralarında birçok problem var. geçmişte babam anneme, ihanet etmiş annem de bunu bir türlü unutamıyor, bu nedenle sürekli problem yaşıyorlar. Bu sebepten dolayı sevgilimin bana ihanet etmesini kaldıramam . eğer benim sevgilim olacaksam gözün benden başkasını görmeyecek.

Telefonda Sohbet Etmek isteyen Kızlar ve Bayanlar Whatsapp ve Telefon Numaraları

Sitemiz içerisinde cep telefonu ve Whatsapp sohbet numaraları üzerinden, erkeklerle sohbet etmek isteyen üniversiteli kızlar, türbanlı kızlar, kapalı kızlar, olgun ve dul bayanlar bulunuyor. özelliklede üniversiteli kızlar ve erkekler vatsap üzerinde gruplar oluşturarak, arkadaş çevresini genişletmek istiyor. istanbul Ankara İzmir gibi şehirler başta olmak üzere ülkemizin birçok şehrinden köyünden ve kasabasından telefonda sohbet etmek isteyen bayanlarla, arkadaşlık yapabilirsiniz.

Hiçbir ücret ödemeden tamamen ücretsiz ve üyeliksiz bir şekilde sitemizi kullanabilirsiniz. Evlenmek isteyen ve ciddi evlilik düşünen bayanların cep telefonu numaraları, telefonda kızlarla sohbet etmek istiyorum diyenler ve kız ve bayan, cep telefon numaraları gibi birçok kategoride internet sitemizi bedava bir şekilde kullanabilirsiniz. Sitemiz bir arkadaşlık sitesidir .!Burada sadece arkadaş olmuyorsunuz aynı zamanda sevgili olmak, evlilik gerçekleştirmek de mümkündür. Bu nedenle internet sitemizi kullanırken, bu yazının alt bölümünde olduğu gibi tüm yazıların altındaki mesaj bölümünü kullanarak bedava bir şekilde tanışmak istediğiniz arkadaşlara mesaj gönderebilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here