Telefonda Sohbet Edecek Erkek Arkadaş Arıyorum

Virüs çıktıktan sonrasında evinizde fazla sıkılmaya başladım. Esasen yalnız yaşıyordum. Birde bu virüs yüzünden hepten yalnız kaldım. sıkıntıdan patlamak üzereyim. Erkek dostum yok nasıl olsa bigün olur diye düşünüyordum şimdi sokağa çıkamıyoruz. Kim bilir tekrar hiç çıkamayacağız Allahü teâlâ bilir. Herneyse bir erkek dost bulmak ve sevgili olmak için buradayım. 1.69 uzunlukta,51 kiloyum ve buğday tenliyim .!güzel giydirip güzel konuşurum, güzel yürürüm güzel bakarım güzel, gülerim. arkadaşları tarafınca fazla sevilen bir insanım, daima etrafındaki insanlara pozitif enerji saçarım güleryüzlü sempatik ve sevilen bir insanım. oturduğum apartmanda bir de yaşlısından gencine hepimiz beni fazla sever. genç yaşımda ailemden ayrılıp yalnız kaldım. Babam bana sertlik uyguluyordu naturel olarak Bende evi Terkettim : )

2 yıl öncesinde bir erkek dostum vardı fakat onunla da bir türlü kafalarımız uyuşmadı . Benim söylediğimi o anlamıyordu onun söylediğini de bir türlü Ben anlayamıyordum.! Hem kültür çakışması, hemde mantık çakışması yaşıyorduk. Birlikteyken güzel zaman geçiriyorduk fakat kafalar uyuşmadığı vakit olmuyor dostlar. Benim erkek arkadaşımın güleç yüzlü pozitif ve komiklik kabiliyeti yüksek olması gerekiyor. Esasen geçmişimde bir sürü sorun yaşadım ben daima gülmek isterim ve dünyayı rengarenk yaşamak isterim. bulunmuş olduğu mahallede bana aşık olan bir çocuk var. Fakat ondan hiç hoşlanmıyorum. hiç kafa dengim bir insan değil. Ben insanları ayrıştırmak. kürt türk çerkes laz diye kimseyi ayırmam .Benim için insan insandır.

Doğrusu senin anlayacağın hümanist bir yapıya sahibim. Erkek arkadaşımın sözünü dinlerim doğrusu maço erkekler benim için ideal erkeklerdir .netice olarak ilişkilerde hanımefendilerin adamların sözünü dinlemesi icap ettiğini düşünüyorum. iki tarafında birbirinin gereksinimlerini karşılayabilmesi için bunun gibi gereksinimlere ehemmiyet gösteriyorum. şimdilik yalnızca telefonda sohbet edebiliriz. Cep telefonu ve Whatsapptan sohbet numaramı verebilirim. Heralde yalnızca güvendiğim kişilere veririm. virüs belası başımızdan gittikten sonrasında yüzyüze de görüşebiliriz .

Birazcık öncede söylediğim gibi rengarenk bir kişiliğe sahibim. Doğrusu şayet benim sevgilim olursan yaşadım. Yaşam sana güzel anlama gelir. hiçbir vakit sevgilimi üzmem kırıcı bir insan değilim. insanların kalbini kırmadan, çözüme gitmesini bilen mantıklı düşünen ve yaşamı daima ciddiye almayan bir yapıya sahibim. netice olarak ne vakit nerede nasıl öleceğimiz hiç belli değil, haksız mıyım dostlar. Örneğin şuanda bir iş yüzünden en zengininden tutun da en fakirine kadar sokağa dahi çıkamıyoruz. Birbirimizi kırmaya gerek bulunmuyor. Birbirimize güzel davranalım .!Esasen yaşam daha farklı türlü çekilmez. gördüğünüz gibi benim öz babam dahi annem de anlaşamıyor ve aralarında pek çok sorun var. geçmişte babam anneme, ihanet etmiş annem de bunu bir türlü unutamıyor, bundan dolayı devamlı sorun yaşıyorlar. Bu nedenden ötürü sevgilimin bana ihanet etmesini kaldıramam . şayet benim sevgilim olacaksam gözün benden başkasını görmeyecek.

Telefonda Sohbet Etmek isteyen Kızlar ve Bayanlar Whatsapp ve Telefon Numaraları

Sitemiz içinde cep telefonu ve Whatsapp sohbet numaraları üstünden, erkeklerle sohbet etmek isteyen üniversiteli kızlar, türbanlı kızlar, kapalı kızlar, olgun ve dul bayanlar bulunuyor. özelliklede üniversiteli kızlar ve erkekler vatsap üstünde gruplar oluşturarak, dost çevresini genişletmek istiyor. istanbul Ankara İzmir gibi şehirler başta olmak suretiyle ülkemizin pek çok şehrinden köyünden ve nahiyesinden telefonda sohbet etmek isteyen bayanlarla, arkadaşlık yapabilirsiniz.

Hiçbir ücret ödemeden Tamamıyla parasız ve üyeliksiz bir halde sitemizi kullanabilirsiniz. Evlenmek isteyen ve ciddi evlilik düşünen bayanların cep telefonu numaraları, telefonda kızlarla sohbet etmek isterim diyenler ve kız ve kadın, cep telefon numaraları gibi pek çok kategoride web sitemizi parasız bir halde kullanabilirsiniz. Sitemiz bir arkadaşlık sitesidir .!Burada yalnızca dost olmuyorsunuz bununla beraber sevgili olmak, evlilik gerçekleştirmek de mümkündür. Bu yüzden web sitemizi kullanırken, bu yazının alt bölümünde olduğu gibi bütün yazıların altındaki ileti bölümünü kullanarak parasız bir halde tanışmak istediğiniz arkadaşlara ileti gönderebilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.