Ana Sayfa Arkadaşlık Sahip Çıkacak Bir Sevgili Arıyorum.!

Sahip Çıkacak Bir Sevgili Arıyorum.!

Güncelleme : Temmuz 13, 2020
1194

İlan İçeriği >>

Benim amacım böyle saçma sapan bir ilişki kurmak ve saçma sapan insanlarla uğraşmak değil. gerçekten bana gerçek aşkı yaşatabilecek ve sevginin ne olduğunu gösterecek ve anlatabilecek bir sevgili arıyorum. nasıl anlatsam bilemiyorum ki. Mesela birlikte çok güzel zaman geçirelim istiyorum. Kendimi öyle büyük bir boşlukta hissediyorum ki anlatamam. Allah kimseyi böyle bir duruma düşürmesin. Normalde erkeklerin ilgi odağı olan ve erkekler tarafından çok sevilen ve parmakla gösterilen bir kızım. Herhangi bir kafeteryaya gittiğimde bile yan masadakilerin bana baktığını görebiliyorum. çünkü güzel giyiniyorum güzel konuşuyorum ve her zaman makyaj yapıyorum yani uzun lafın kısası çok bakımlıyım .! Ama eksik olan bir şey var. Oda gerçek aşk ve gerçek sevginin tadına bakmak. Kadın ile erkek arasında birazcıkta sevgi aşk romantik olmak gerekiyor. açık konuşmak gerekirse ben artık bunu arıyorum. gerçekten romantik olan ve sabahları uyandığımda beni iyi hissettirecek sevgili istiyorum. yaş takıntım yoktur. Benden on- on beş yaş büyük erkekler olabilir. Ama kendimden küçük erkekler istemiyorum. Sizlere birazcık kendimden bahsedeyim 🙂

1.67 boyunda 51 kilo buğday tenli bakımlı bir kızım. şuanda üniversite okuyorum. 23 yaşındayım. Genel olarak olgun erkekler daha çok ilgimi çekiyor. Olgun erkekten kastım şudur. kişiliği oturmuş ,ukala olmayan cıvık cıvık konuşmayan, erkeklerden bahsediyorum. Yalan söyleyen insanları sevmem bende kolay kolay yalan söyleme eğer yalan söylüyorsam o pembe bir yalandır. karşımdaki kişiye zarar gelecekse, yalan söylerim. Bunun haricinde kesinlikle yalan söylemeyi doğru bulmuyorum. özelliklede ilişkilerde yalan söylenmemesi gerekiyor. çünkü bir ilişkide en önemli olan şey karşılıklı olarak birbirimize güvenmektir eğer güven bittiyse ilişki bitmiş demektir. Yani en azından ben böyle düşünüyorum bilmiyorum sizin düşünceniz nedir? aşağıdaki mesaj bölümünden bana mesaj gönderirken, lütfen kendinizi uzun uzun anlatın. Mesela hangi şehirde yaşıyorsunuz. kaç yaşındasınız Nelerden hoşlanıyorsunuz ? Ne iş yapıyorsunuz. ? Hobileriniz neler? hayvanları seviyor musunuz? Daha önce evlendiniz mi? hiç aldatıldınız mı?  kıskanç mısınız? lütfen bunları bana yazsın çünkü karşımdaki insanı tanımak istiyorum. doğal olarak ciddi bir ilişkide, bunların bilinmesi gerekiyor.

Şimdilik cep telefon numaramı yada whatsapp numaramı vermek istemiyorum. öncesinde, seni tanımam gerekiyor. Daha sonra zaten facebook twitter instagram üzerinden ya da cep telefonu üzerinden WhatsApp’ta rahat bir şekilde konuşabiliriz. virüs, muhabbeti bittikten sonrada evime gelebilirsin istanbulda yalnız başıma yaşıyorum. üniversiteli bir kızım. Burada kendime bir daire kiraladım yuvarlanıp gidiyorum, çok şükür. Kimseye maddi olarak ya da ekonomik olarak ihtiyacım yok. Maddi destek arayan üniversiteli kızlar gibi değilim. Erkek arkadaşımın cebine ve cüzdanına değil, karakterine kişiliğine saflığına ve kalbinin temizliğine daha çok önem gösteririm.

Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Üniversiteli Kızlar , Ev Arkadaşı Arayan Üniversiteli Bayanlar.!

Sitemiz içerisinde erkek arkadaşı ve  sevgili arayan ya da ev arkadaşı arayan üniversiteli kızlar, İstanbul’u İzmir Ankara Bursa Konya Adana, Diyarbakır, Gaziantep gibi şehirlerden çok fazla giriş sağlıyor. internet sitemiz, normalde bir arkadaşlık sitesi Fakat sitemiz içerisinde kendinize bir ev arkadaşı da bulabilirsiniz. amacına uygun bir şekilde kullandığınız takdirde bizim için herhangi bir problem yoktur arkadaşlar. Benim ismim, Burcu Gündoğan, bu sitenin sahibiyim. Sitemiz ile görüş ve önerilerinizi bana mail aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Ev arkadaşı arayan üniversiteli kızlar sevgili arayan üniversiteli kızlar, erkek arayan, evlenmek isteyen, telefonda sohbet etmek isteyen türbanlı tesettürlü kapalı kızları ile sitemiz içerisinde aşağıdaki mesajlaşma bölümünü kullanarak iletişim sağlayabilirsiniz. Bayan numarası arıyorum, telefonda sohbet edecek kız numarası arıyorum, sevgili olmak için üniversiteli kız arıyorum, erkek arayan üniversiteli kızlarla tanışma ve mesajlaşma siteleri gibi birçok konuda sevgiliol.com isimli sitemiz size sınırsız bir şekilde bedava olarak hizmet sağlamaktadır.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here