Sevgiliye Atılabilecek Etkileyici Günaydın Mesajları ve Sözleri

Sevmek ve sevilmek güzel şeydir dostlar. İster kız olsun ister erkek insanlar bir kişiyi sevdikleri vakit, günün neredeyse tüm saati zamanlarının onu düşünerek geçirirler. Bu düşüncelerin en kümülatif olduğu saatler genel anlamda gece vakitleridir. Gece yatağına uzandığınızda boş boş tavana bakarken sevginizi düşünür ve ona ileti atmak istersiniz. Fakat, sevgiliye etkisinde bırakan güzel bir ileti göndermek için artık düşünmenize gerek kalmadı. Sizler için sevgiliye göndere bileceğiniz iyi sabahlar mesajlarını bir araya getirdik ve sizlere sunduk.

Bu sayfanın alt bölümünden sevgilinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel en anlamlı, en duygusal ve en duygusal iyi sabahlar mesajlarını sıraladık. Aşağıda sizler için yazmış olduğumuz mesajlar arasından istediğinizi seçerek sevdiğiniz insanlara Feysbuk, Twitter, Instagram, WhatsApp ve SMS olarak resimli iyi sabahlar mesajı gönderebileceğiniz gibi bununla birlikte yazılı olarakta kopyalayıp gönderebilirsiniz.

Kız Arkadaşa ve Sevgiliye Atılabilecek Günaydın Mesajları 2023 2024

Gerek kız arkadaşınıza gerekirse sevgilinize gönderebileceğiniz 2019 yılının en klas ve en güzel mesajlarını burada bulabilirsiniz. Kız arkadaşlarımıza güzel sözler göndermek için 2020 senesinde süregelen mesajları sizler için güncel olarak yayınlamaya devam edeceğiz.

 • Seni sevmek tıpkı güneşe dokunmak gibi sevgilim. Sana baktığım vakit içimdeki tüm buz kütleleri eriyor. Her günüm seninle adım atar, seninle yaşanır ve fakat hayatımda sen olduğun süre boyunca mutluluklar benimle olur. Iyi sabahlar aşkım.
 • Uyanır uyanmaz aklıma gelen ilk şey sensin. Bir güneşe bakarım bir de odamdaki fotoğrafına. Benim için en güzel gün seninle uyandığım günler olacak. Iyi sabahlar sevgilim.
 • Sen benim gökyüzünde parlayan en parlak yıldızımsın, tıpkı güneşim olduğum gibi. Sen benim bitmeyen günlerimsin, tıpkı her gün olduğu gibi. Iyi sabahlar sevgilim, iyi sabahlar benim en güzel günüm.
 • Benim gördüğüm en kötü kabuslarımın ve en güzel rüyalarımın tek sahibi sensin. Uykumdan uyanır uyanmazz adın yankılanıyor odamda. Sabah güneşi usul usul doğarken, bu mesajı yolluyorum sana. Iyi sabahlar hayatımın anlamı biricik sevgilim.
 • Her günümde bir anlam gizli saklı tıpkı senin bakışların gibi, her günümde heyecanlar gizli saklı tıpkı sana baktığımda kalbimin pıtpıt atışı gibi, günlerimde hep sen varsın ey sevgili. Günaydınlar olsun bir tane cik aşkıma.
 • Her gece başını yastığıa koyarken Allahü teâlâ’tan rüyamda seni görmeyi arzuluyorum. Ve bu gecenin sabahında seni gördüm rüyamda, şükürler olsun Rabbime. Günaydınlar olsun sana bir tanecik sevgilim.
 • Her gün güneş odama sensiz de olsa dahi, biliyorum ki kalbimiz devamlı bir olacak biz ayrı olsak dahi. Şimdi yanında olmasam da, güneşe bak sevgilim gülümsüyorum sana usulca. Seviyorum seni iyi sabahlar sevgilim.
 • Ellerimiz uzak olsa dahi birbirinden, bizim gönüllerimiz bir sevgilim. Şu an gözlerine bakamıyor olsam dahi, güneşin ışığı beni avutup sensizliğimde. Iyi sabahlar biriciğim.
 • Sen hayatıma girdikten sonrasında benim için tüm günler seninle başlıyor. Her sabah uyandığımda ve gözlerimi açtığımda, yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu en derinden hissederimle yaşıyorum. Benim canım sevgilim iyi sabahlar.
 • Her günüme senin adını altın harflerle yazdım. Güneşim de sensin, yıldızım da. Iyi sabahlar sevgilim.
 • Seni sevmek tıpkı güneşe dokunmak gibi sevgilim. Sana bakınca içimdeki tüm buz kütleleri eriyor. Her günüm seninle adım atar, seninle yaşanır yalnızca bu yaşam. Iyi sabahlar aşkım.
 • Iyi sabahlar yüreğime yağmur gibi yağan, gecemi yıldız yıldız benzeyen, karanlığı mı dolunay gibi aydınlatan bir tanecik sevgilim, hayatımın aşkı, her şeyim iyi sabahlar…
 • Sen benim yenidoğan masum en tatlı güneşimsin. Sen benim kırçiçeğimsin. Sen benim Gönlümü feteden bir tane cık Sevgilimsin. Iyi sabahlar sevgilim, iyi sabahlar kırçiçeğim, iyi sabahlar güneşim…
 • Her sabah uyandığımda gözlerimi ne vakit açsam, senin o masumane güzelliğin bir türlü aklımdan çıkmıyor sevgilim. Hadi, aç gözlerini uyan aşkım. Sana en fazla sevdiğin aşkından iyi sabahlar aşkım.
 • Hani gecenin karanlığında yollukunu kaybetmişlere yol gösteren Kutupyıldızı vardır ya; işte benim için sen olsun. Seher vakti yapılan ve kabul olunan dualar vardır ya , İşte benim için sen olsun. Iyi sabahlar kutup yıldızım, iyi sabahlar kabul olunan duam iyi sabahlar…
 • Iyi sabahlar; benim viran gönlümün sultanı, iyi sabahlar; dost babamın gonca gülü, iyi sabahlar; Süreyya yıldızım, iyi sabahlar; güzel yüzlüm, ay yüzlüm, iyi sabahlar; canımın en içi, iyi sabahlar; canımın Cananı, iyi sabahlar…
 • Yaşadığımız tüm karanlık geçmiş artık ömrümüzden silindi ve gitti sevgilim. Artık geleceği ışıkla bakıyoruz. Iyi sabahlar benim bir tanecik sevgilim.
 • Her bakımdan şimdi yanında olamasam dahi, her gün adınla başlıyorum yeni hayatıma. Yüzünü göremiyor olsam dahi, hayalinle yaşıyorum. Ve senin hayalinle gülüyorum adını yazdığım sokaklarda, iyi sabahlar sevgilim…
 • Benim güneşim, sen bana iyi sabahlar mesajı gönderdiğinde doğuyor canım sevgilim.
 • Senin güzelliğin tıpkı bir rüya gibi, gözlerin ise bir rüyanın en görkemli eseri. Bugün seninle rüyalarımı fazla güzel süsledim, teşekkür ederim. Seninle güne merhaba demek kadar güzel bir şey daha olması imkansız iyi sabahlar sevgilim…
 • Günlerin aydınlık, dönemin rahat, kalbin sevgiyle dolsun. Günün aydın olsun iyi sabahlar sana bir tanem…
 • Günlerimde anlamlar gizli saklı tıpkı senin bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli saklı sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın bir tanem, günaydınlar olsun sana canım aşkım..
 • Fazla mutluyum. Şu sebeple, seninle yaşam rüya gibi; seninle her şey güzel, seninle siyahın anlamı var; seninle beyazın saflığı var..! Senin de bu günün güneşi var; iyi sabahlar her şeyim..
 • Gözlerimi bugün de senin içtim bu acınası hayata, yarın da bu gözler senin için açılacak bunu sakın unutma iyi sabahlar prensesim…
 • Her sabah uyandığımda yaşamaktan öncesinde sen geliyorsun aklıma sevgilim iyi sabahlar bir tanem.
 • Sensiz tüm günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes haram, sensiz aldığım nefes yarın, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, iyi sabahlar can Özüm günün aydın olsun.!
 • Bir günüm değil Ömrüm ol, bugünüm değil yarınlarım ol. Gülü bigün seni her gün, gülü soluncaya seni ölünceye dek seveceyim iyi sabahlar bir tanem…
 • Günler günleri kovaladıkca, ben her defasında senin isminle uyanacağım bu hayatta, seviyorum seni sakın unutma! Iyi sabahlar…

Sizlerde bildiğiniz iyi sabahlar mesajlarını sitemizin yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz iyi sabahlar mesajları yöneticilerimiz tarafınca onaylanacak ve bu sayfada yayınlanacaktır. Şimdiden destek olan her insana sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sevmekten ve sevilmekten hiçbir vakit vazgeçmeyin. Tüm mutluluklar hayatınız süresince sizinle olsun.

Bu sayfada sizlere sevgiliye iyi sabahlar mesajı, sevgili iyi sabahlar şiiri, sevgiliye iyi sabahlar sözleri uzun, sevgiliye iyi sabahlar mektubu, sevgiliye iyi sabahlar mesajları resimli, sevgiliye iyi sabahlar sözleri kısa, sevgiliye iyi sabahlar mesajı tumblr, sevgiliye iyi sabahlar mesajı gülünç, sevgiliye iyi sabahlar mesajı uzun erkek, sevgiliye iyi sabahlar mesajı WhatsApp, sevgiliye iyi sabahlar mesajı uzun duygusal tumblr, sevgiliye iyi sabahlar mesajı kopyala, sevgiliye iyi sabahlar aşk mesajı mevzularında elimizden geldiği kadar geniş kapsamlı bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde hakkınızda bulunan iyi sabahlar sözlerini ve sevgilinize, kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza göndermek istediğiniz mesajları bizlerle paylaşırsanız fazla mutlu oluruz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.