Ana Sayfa Sözler Ve Mesajlar Sevgiliye Atılabilecek Etkileyici Günaydın Mesajları ve Sözleri

Sevgiliye Atılabilecek Etkileyici Günaydın Mesajları ve Sözleri

Güncelleme : Temmuz 15, 2019
783

Sevmek ve sevilmek güzel şeydir arkadaşlar. İster kız olsun ister erkek insanlar bir kişiyi sevdikleri zaman, günün neredeyse bütün saati zamanlarının onu düşünerek geçirirler. Bu düşüncelerin en yoğun olduğu saatler genelde gece vakitleridir. Gece yatağına uzandığınızda boş boş tavana bakarken sevginizi düşünür ve ona mesaj atmak istersiniz. Ancak, sevgiliye etkileyici güzel bir mesaj göndermek için artık düşünmenize gerek kalmadı. Sizler için sevgiliye göndere bileceğiniz günaydın mesajlarını derledik ve sizlere sunduk.

Bu sayfanın alt bölümünden sevgilinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel en anlamlı, en romantik ve en duygusal günaydın mesajlarını sıraladık. Aşağıda sizler için yazmış olduğumuz mesajlar arasından istediğinizi seçerek sevdiğiniz insanlara Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp ve SMS olarak resimli günaydın mesajı gönderebileceğiniz gibi aynı zamanda yazılı olarakta kopyalayıp gönderebilirsiniz.

Kız Arkadaşa ve Sevgiliye Atılabilecek Günaydın Mesajları 2019 2020

Gerek kız arkadaşınıza gerekirse sevgilinize gönderebileceğiniz 2019 yılının en klas ve en güzel mesajlarını burada bulabilirsiniz. Kız arkadaşlarımıza güzel sözler göndermek için 2020 yılında süregelen mesajları sizler için güncel olarak yayınlamaya devam edeceğiz.

 • Seni sevmek tıpkı güneşe dokunmak gibi sevgilim. Sana baktığım zaman içimdeki bütün buz kütleleri eriyor. Her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ve ancak hayatımda sen olduğun sürece mutluluklar benimle olur. Günaydın aşkım.
 • Uyanır uyanmaz aklıma gelen ilk şey sensin. Bir güneşe bakarım bir de odamdaki fotoğrafına. Benim için en güzel gün seninle uyandığım günler olacak. Günaydın sevgilim.
 • Sen benim gökyüzünde parlayan en parlak yıldızımsın, tıpkı güneşim olduğum gibi. Sen benim bitmeyen günlerimsin, tıpkı her gün olduğu gibi. Günaydın sevgilim, günaydın benim en güzel günüm.
 • Benim gördüğüm en kötü kabuslarımın ve en güzel rüyalarımın tek sahibi sensin. Uykumdan uyanır uyanmazz adın yankılanıyor odamda. Sabah güneşi usul usul doğarken, bu mesajı yolluyorum sana. Günaydın hayatımın anlamı biricik sevgilim.
 • Her günümde bir anlam gizli tıpkı senin bakışların gibi, her günümde heyecanlar gizli tıpkı sana baktığımda kalbimin pıtpıt atışı gibi, günlerimde hep sen varsın ey sevgili. Günaydınlar olsun bir tane cik aşkıma.
 • Her gece başını yastığıa koyarken Allah’tan rüyamda seni görmeyi diliyorum. Ve bu gecenin sabahında seni gördüm rüyamda, şükürler olsun Rabbime. Günaydınlar olsun sana bir tanecik sevgilim.
 • Her gün güneş odama sensiz de olsa bile, biliyorum ki kalbimiz her zaman bir olacak biz ayrı olsak bile. Şimdi yanında olmasam da, güneşe bak sevgilim gülümsüyorum sana usulca. Seviyorum seni günaydın sevgilim.
 • Ellerimiz uzak olsa bile birbirinden, bizim gönüllerimiz bir sevgilim. Şu an gözlerine bakamıyor olsam bile, güneşin ışığı beni avutup sensizliğimde. Günaydın biriciğim.
 • Sen hayatıma girdikten sonra benim için bütün günler seninle başlıyor. Her sabah uyandığımda ve gözlerimi açtığımda, yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu en derinden hissederimle yaşıyorum. Benim canım sevgilim günaydın.
 • Her günüme senin adını altın harflerle yazdım. Güneşim de sensin, yıldızım da. Günaydın sevgilim.
 • Seni sevmek tıpkı güneşe dokunmak gibi sevgilim. Sana bakınca içimdeki bütün buz kütleleri eriyor. Her günüm seninle başlar, seninle yaşanır sadece bu hayat. Günaydın aşkım.
 • Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gecemi yıldız yıldız benzeyen, karanlığı mı dolunay gibi aydınlatan bir tanecik sevgilim, hayatımın aşkı, her şeyim günaydın…
 • Sen benim yenidoğan masum en tatlı güneşimsin. Sen benim kırçiçeğimsin. Sen benim Gönlümü feteden bir tane cık Sevgilimsin. Günaydın sevgilim, günaydın kırçiçeğim, günaydın güneşim…
 • Her sabah uyandığımda gözlerimi ne zaman açsam, senin o masumane güzelliğin bir türlü aklımdan çıkmıyor sevgilim. Hadi, aç gözlerini uyan aşkım. Sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.
 • Hani gecenin karanlığında yollukunu kaybetmişlere yol gösteren Kutupyıldızı vardır ya; işte benim için sen olsun. Seher vakti yapılan ve kabul olunan dualar vardır ya , İşte benim için sen olsun. Günaydın kutup yıldızım, günaydın kabul olunan duam günaydın…
 • Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost babamın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın; güzel yüzlüm, ay yüzlüm, günaydın; canımın en içi, günaydın; canımın Cananı, günaydın…
 • Yaşadığımız bütün karanlık geçmiş artık ömrümüzden silindi ve gitti sevgilim. Artık geleceği ışıkla bakıyoruz. Günaydın benim bir tanecik sevgilim.
 • Her ne kadar şimdi yanında olamasam bile, her gün adınla başlıyorum yeni hayatıma. Yüzünü göremiyor olsam bile, hayalinle yaşıyorum. Ve senin hayalinle gülüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim…
 • Benim güneşim, sen bana günaydın mesajı gönderdiğinde doğuyor canım sevgilim.
 • Senin güzelliğin tıpkı bir rüya gibi, gözlerin ise bir rüyanın en muhteşem eseri. Bugün seninle rüyalarımı çok güzel süsledim, teşekkür ederim. Seninle güne merhaba demek kadar güzel bir şey daha olamaz günaydın sevgilim…
 • Günlerin aydınlık, zamanın huzurlu, kalbin sevgiyle dolsun. Günün aydın olsun günaydın sana bir tanem…
 • Günlerimde anlamlar gizli tıpkı senin bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın bir tanem, günaydınlar olsun sana canım aşkım..
 • Çok mutluyum. Çünkü, seninle hayat rüya gibi; seninle her şey güzel, seninle siyahın anlamı var; seninle beyazın saflığı var..! Senin de bu günün güneşi var; günaydın her şeyim..
 • Gözlerimi bugün de senin içtim bu acınası hayata, yarın da bu gözler senin için açılacak bunu sakın unutma günaydın prensesim…
 • Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma sevgilim günaydın bir tanem.
 • Sensiz bütün günlerim karanlık, sensiz aldığım nefes haram, sensiz aldığım nefes yarın, sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can Özüm günün aydın olsun.!
 • Bir günüm değil Ömrüm ol, bugünüm değil yarınlarım ol. Gülü bir gün seni her gün, gülü soluncaya seni ölünceye dek seveceyim günaydın bir tanem…
 • Günler günleri kovaladıkca, ben her defasında senin isminle uyanacağım bu hayatta, seviyorum seni sakın unutma! Günaydın…

Sizlerde bildiğiniz günaydın mesajlarını sitemizin yorum bölümünden bizlere gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz günaydın mesajları yöneticilerimiz tarafından onaylanacak ve bu sayfada yayınlanacaktır. Şimdiden destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sevmekten ve sevilmekten hiçbir zaman vazgeçmeyin. Bütün mutluluklar hayatınız boyunca sizinle olsun.

Bu sayfada sizlere sevgiliye günaydın mesajı, sevgili günaydın şiiri, sevgiliye günaydın sözleri uzun, sevgiliye günaydın mektubu, sevgiliye günaydın mesajları resimli, sevgiliye günaydın sözleri kısa, sevgiliye günaydın mesajı tumblr, sevgiliye günaydın mesajı komik, sevgiliye günaydın mesajı uzun erkek, sevgiliye günaydın mesajı WhatsApp, sevgiliye günaydın mesajı uzun romantik tumblr, sevgiliye günaydın mesajı kopyala, sevgiliye günaydın aşk mesajı konularında elimizden geldiği kadar detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerde hakkınızda bulunan günaydın sözlerini ve sevgilinize, kız arkadaşınıza, erkek arkadaşınıza göndermek istediğiniz mesajları bizlerle paylaşırsanız çok mutlu oluruz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here