Bayan Arkadaş Bulma Uygulamaları

Doksanlı senelerde Türkiye ilk bilgisayarlar ulaştığı zaman insanlar sevgili bulmak yada bayan arkadaş bulmak için MSN gibi enteresan şeyler kullanırdı. Doğal olarak o zamanlar web mecrasında kız arkadaş edinmek ve manitacılık vakalarına girmek fazla daha heyecanlı fazla daha keyifliydi. Son zamanlarda artık gelişen teknoloji ile beraber artık cep telefonları ve mobil cihazlardan bayan arkadaş aramak ve bulmak fazla daha rahat oluyor. Şundan ötürü bunu icra eden fazla kaliteli mobil bayan arkadaşlık, kız arkadaş bulma uygulamaları var.

Akıllı telefonların artık yaşamımıza hükmetmesi ile birlikte, hayatımızdaki her noktada olduğu gibi “sevgili bulma” konusunda da varyasyonlar geldi. Artık insanlar bunun için çöpçatanlık uygulamalarını fazla rahat bir halde parasız bir halde kullanıyorlar. Ikimiz de eğer 14 Şubat’ı yalnız geçirenlerdenseniz, bir sonraki sevgililer gününde yalnız kalmamanız için size bir ekip arkadaşlık uygulamalarından bir derleme yaptık.

En iyi parasız sevgili bulma uygulamaları ve programları

Güzel ülkemiz Türkiye de bu son zamanlarda en çok kullanılan arkadaşlık ve sevgili bulma uygulamalarının başlangıcında Tinder geliyor. Gerek android cihazlardan, gerek tabletlerden, gerek bilgisayardan fazla rahat bir halde giriş elde eden bir uygulama bu Tinder uygulaması. Feysbuk hesabınızla da fazla rahat bir halde giriş yapabiliyorsunuz. Fakat uygulamanın hiçbir halde Feysbuk bilgilerinizi paylaşmadığını da gözünde bulundurmanız gerekiyor.

Bayan arkadaş bulmak yada sevgili bulmak için bir program aramıştınız Tinder uygulaması tam size gore bir uygulama olabilir. Tinder uygulamasına giriş yaptığınız zaman lokasyon bazlı bir ekip aramalar gerçekleştiriyor ve size en yakın olan kişilerin profillerini size sünüyor. Hoşunuza giden bir bayanın yada bir kızın profilini beğendiğiniz de, o kişi de sizin profilinizi beğendi ise karşılıklı olarak Tinder uygulaması sizin için bir eşleşme sağlıyor. Daha ondan sonra da birbirimize karşı hususi mesaj gönderme, armağan gönderme gibi özellikleriniz açılmış oluyor. Ek olarak arama yaparken yaş ve lokasyon bilgilerini istediğiniz gibi ayarlayıp kendi yaşınıza ve bulunduğunuz bölgeye gore bayan arkadaş gibi erkek arkadaş araması yapabiliyorsunuz.

Rahat kız arkadaş bulma uygulamaları en yeniler

Geçen sene İngiltere’de yapılmış olan bir ankete gore 17 milyon bekar insanoğlunun yüzde 14’üne sevgili bulmasını elde eden enteresan arkadaşlık uygulamaları bulunuyor. Türkiye’de elbet bu denli gelişmedi. Türkiye’de azarbet gibi yada Yalla gibi arkadaşlık uygulamaları sözkonusudur. Bizim sitemizde ise sizlere sunulmuş olan WhatsApp sohbet bölümünü kullanarak fazla rahat bir halde kızarkadaş bulabilirsiniz. Hem de bunun için herhangi bir program yada uygulama indirmenize gerek bulunmuyor.

Sitemizin içindeki WhatsApp sohbet bölümünde istediğiniz gibi karşılıklı olarak canlı ve kameralı halde sohbet edebiliyorsunuz. Tüm bunların bununla birlikte sitemizin radyo yayınında DJ’lik yapabiliyor ve radyo yayınına istediğiniz gibi talep gönderebiliyorsunuz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.