Ana Sayfa Arkadaşlık Bayan Arkadaş Bulma Uygulamaları

Bayan Arkadaş Bulma Uygulamaları

Güncelleme : Temmuz 14, 2019
1069

İlan İçeriği >>

Doksanlı yıllarda Türkiye ilk bilgisayarlar geldiğinde insanlar sevgili bulmak ya da bayan arkadaş bulmak için MSN gibi enteresan şeyler kullanırdı. Tabi o zamanlar internet mecrasında kız arkadaş edinmek ve manitacılık olaylarına girmek çok daha heyecanlı çok daha keyifliydi. Son zamanlarda artık gelişen teknoloji ile beraber artık cep telefonları ve mobil cihazlardan bayan arkadaş aramak ve bulmak çok daha kolay oluyor. Çünkü bunu yapan çok kaliteli mobil bayan arkadaşlık, kız arkadaş bulma uygulamaları var.

Akıllı telefonların artık hayatımıza hükmetmesi ile birlikte, hayatımızdaki her noktada olduğu gibi “sevgili bulma” konusunda da değişiklikler geldi. Artık insanlar bunun için çöpçatanlık uygulamalarını çok rahat bir şekilde ücretsiz olarak kullanıyorlar. Biz de eğer 14 Şubat’ı yalnız geçirenlerdenseniz, bir sonraki sevgililer gününde yalnız kalmamanız için size bir takım arkadaşlık uygulamalarından bir derleme yaptık.

En iyi ücretsiz sevgili bulma uygulamaları ve programları

Güzel ülkemiz Türkiye de bu son zamanlarda en çok kullanılan çöpçatanlık ve sevgili bulma uygulamalarının başında Tinder geliyor. Gerek android cihazlardan, gerek tabletlerden, gerek bilgisayardan çok rahat bir şekilde giriş sağlayan bir uygulama bu Tinder uygulaması. Facebook hesabınızla da çok rahat bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz. Fakat uygulamanın hiçbir şekilde Facebook bilgilerinizi paylaşmadığını da gözünde bulundurmanız gerekiyor.

Bayan arkadaş bulmak ya da sevgili bulmak için bir program arıyorsunuz Tinder uygulaması tam size göre bir uygulama olabilir. Tinder uygulamasına giriş yaptığınızda lokasyon bazlı bir takım aramalar gerçekleştiriyor ve size en yakın olan kişilerin profillerini size sünüyor. Hoşunuza giden bir bayanın ya da bir kızın profilini beğendiğiniz de, o kişi de sizin profilinizi beğendi ise karşılıklı olarak Tinder uygulaması sizin için bir eşleşme sağlıyor. Daha sonrasında ise birbirimize karşı özel mesaj gönderme, hediye gönderme gibi özellikleriniz açılmış oluyor. Ayrıca arama yaparken yaş ve lokasyon bilgilerini istediğiniz gibi ayarlayıp kendi yaşınıza ve bulunduğunuz bölgeye göre bayan arkadaş gibi erkek arkadaş araması yapabiliyorsunuz.

Kolay kız arkadaş bulma uygulamaları en yeniler

Geçen sene İngiltere’de yapılmış olan bir ankete göre 17 milyon bekar insanın yüzde 14’üne sevgili bulmasını sağlayan enteresan arkadaşlık uygulamaları bulunuyor. Türkiye’de elbette bu kadar gelişmedi. Türkiye’de azarbet gibi ya da Yalla gibi arkadaşlık uygulamaları sözkonusudur. Bizim sitemizde ise sizlere sunulmuş olan WhatsApp sohbet bölümünü kullanarak çok kolay bir şekilde kızarkadaş bulabilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir program ya da uygulama indirmenize gerek bulunmuyor.

Sitemizin içerisindeki WhatsApp sohbet bölümünde dilediğiniz gibi karşılıklı olarak canlı ve kameralı şekilde sohbet edebiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra sitemizin radyo yayınında DJ’lik yapabiliyor ve radyo yayınına dilediğiniz gibi istek gönderebiliyorsunuz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here