Mersin Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 19, 2019
0
984

Mersin’de yaşayan ve yalnız olan, kendini yalnız hisseden herkesin yalnızlığını gidermek için bu platformu oluşturmuş bulunuyoruz. Burada dilediğiniz kadar bayan arkadaş veya erkek arkadaş ile tanışmanız oldukça olasıdır. Sitemizde bir çok insan arkadaşlık kurarak sevgili oluyor ve hatta evlilik gerçekleştiriyoruz. Eğer sizlerde bunlardan biri olmak istiyorsanız sitemizdeki ilanların altına yorumlar bırakabilir eğer dilerseniz de ilan gönderebilirsiniz.

Sitemiz 18 yaşından büyük olan herkesin kullanımına açıktır. Sitemizde kendinize uygun gördüğünüz birbirinden güzel genç, olgun bayanlarla tanışarak kendilerinden cep telefon veya WhatsApp numaralarını almanız da mümkündür. Bu şekilde ilişkilerinizi ilerleterek sitemiz aracılığı ile sevgili olabilir, uzun süreli ciddi bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Mersin Ciddi Evlilik Sitesi

Mersin’de aklıbaşında, olgun bir çok bay ve bayan artık evlenmek için internete başvuruyoruz. Çünkü artık internette aradığımız her şeyi bulabildiğimiz gibi arkadaş olabileceğimiz, sevgili olabileceğimiz ve ya evlenebileceğimiz birini bulmamız da çok yüksek olasılık da sahiptir. İnternet sayesinde bir çok yeni arkadaşlıklar olurken, insanlar birbirleriyle tanışıp evlenirken aynı zamanda da internet ortamı gerçekten boşanmalara da sebep oluyor. Önemli olan tek şey interneti nasıl kullanacağımızı bilmektir.

Mersin Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Tarsus
 • Toroslar
 • Akdeniz
 • Yenişehir
 • Mezitli
 • Erdemli
 • Silifke
 • Anamur
 • Mut
 • Bozyazı
 • Gülnar
 • Aydıncık

Mersin Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Ayrıca sitemizde sadece Mersin’den bay ve bayanların evlilik ilanları bulunmuyor. Diğer bütün 80 ilimizden de ve bir çok ilçemizden de sitemize her gün yüzlerce ilan geliyor. Tabi bu ilanların hepsi evlilik amacı ile olmuyor. Kendine erkek arayan, sevgili arayan dul bayanlar, erkek arkadaş arayan bekar, dul bayanlar gibi bir çok bayan arkadaşımız sitemizde arayış gerçekleştiriyor.

♥️ MELEK

Merhaba arkadaşlar. 34 yaşındayım Mersin’de tek başıma yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik gerçekleştirmemiş bir kadınım. Neden bu yaşa kadar bekar kaldım diye soracak olursanız ben hayatım boyunca eğitime ve kariyerimi odaklandım. Bu yüzden de evlilik ya da erkek arkadaşlık ilişkileri benden oldukça uzaktır. Bunları ayıracak pek vaktim olmadı diyebilirim. Ancak şu anda belirli bir yaşa geldiğinden dolayı gerçekten bunun yanlış bir seçim olduğunu düşünüyorum.

Çünkü elimde yalnızca diplomalar ve iyi bir kariyer var. Ancak en çok ihtiyacım olan hayat arkadaşım yok. Bu yüzden de biraz olsun pişmanlık yaşadığımı itiraf edebilirim. Bu yüzden de geçen zamanımı olabildiğince telafi ederek kendime uzun süreli ciddi bir ilişki arıyorum. Böylece kaybettiğim zamanı biraz olsun telafi edebilirim diye umuyorum.

♥️ SEDEF

Methaba. İsmim Sedef ben 27 yaşındayım daha önce hiç evlenmedim. Şu anda Mersin’de öğretmenlik yapıyorum. Burada kız kardeşimle birlikte yaşıyoruz. Ailemiz Denizli’de yaşıyor. Ben iş için yıllar önce Mersin’e yerleştim. Sonrasında aradan bir yıl geçtikten sonra kız kardeşimde benim yanıma yerleşti. İki kız burada gerçekten güzel bir hayat yaşıyoruz diyebilirim. Ancak artık evlenmek için daha fazla beklemeye gerek duymuyorum.

Ne kadar erken iyi bir insanla tanışırsam o kadar iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü ilişki gerçekten insan uzunca bir süresini alıyor. Bu yüzden biriyle tanışıp bir sene kadar sevgili olup birbirimizi iyice tanıdıktan sonra işi ciddiye bindir Mac istiyorum. Bu yüzden de yalnızca ciddi ve uzun süreli ilişki arayan erkeklerle görüşebilirim.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here