Mersin Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Mersin’de yaşayan ve yalnız olan, kendini yalnız hisseden her insanın yalnızlığını gidermek için bu platformu oluşturmuş bulunuyoruz. Burada dilediğiniz kadar bayan arkadaş veya erkek arkadaş ile tanışmanız oldukça ihtimaller içindedir. Sitemizde bir fazla insan arkadaşlık kurarak sevgili oluyor ve kim bilir evlilik gerçekleştiriyor. Eğer sizlerde bunlardan biri olmak istiyorsanız web internet sitemizdeki ilanların altına yorumlar bırakabilir eğer isterseniz de ilan gönderebilirsiniz.

Sitemiz 18 yaşından büyük olan her insanın kullanımına açıktır. Sitemizde kendinize uygun gördüğünüz birbirinden güzel genç, olgun bayanlarla tanışarak kendilerinden cep telefon veya WhatsApp numaralarını almanız da mümkündür. Bu şekilde arkadaşlıklarınızı ilerleterek sitemiz aracılığı ile sevgili olabilir, uzun soluklu ciddi bir arkadaşlığa sahip olabilirsiniz.

Mersin Ciddi Evlilik Sitesi

Mersin’de aklıbaşında, olgun bir fazla bay ve bayan artık evlenmek için internete başvuruyoruz. Bu nedenle artık internette aradığımız her şeyi bulabildiğimiz gibi arkadaş olabileceğimiz, sevgili olabileceğimiz ve ya evlenebileceğimiz birini bulmamız da son derece yüksek olasılık da sahiptir. İnternet yardımı ile bir fazla yeni arkadaşlıklar olur iken, insanlar birbirleriyle tanışıp evlenirken bununla birlikte da web ortamı hakkaten boşanmalara da sebep oluyor. Önemli olan tek şey interneti nasıl kullanacağımızı bilmektir.

Mersin Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Tarsus
 • Toroslar
 • Akdeniz
 • Yenişehir
 • Mezitli
 • Erdemli
 • Silifke
 • Anamur
 • Mut
 • Bozyazı
 • Gülnar
 • Aydıncık

Mersin Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Ek olarak sitemizde sadece Mersin’den bay ve bayanların evlilik ilanları bulunmuyor. Diğeri bütün 80 ilimizden de ve bir fazla ilçemizden de sitemize her gün yüzlerce ilan geliyor. Doğal olarak bu ilanların hepsi evlilik maksadı ile olmuyor. Kendine erkek arkadaş arayan, sevgili arayan dul bayanlar, erkek arkadaş arayan bekar, dul bayanlar gibi bir fazla bayan arkadaşımız sitemizde arayış gerçekleştiriyor.

♥️ MELEK

Merhaba arkadaşlar. 34 yaşındayım Mersin’de Yalnız başıma yaşıyorum. Daha öncesinde hiç evlilik gerçekleştirmemiş bir kadınım. Neden bu yaşa kadar bekar kaldım diye soracaktır olursanız ben hayatım süresince eğitime ve kariyerimi odaklandım. Bu nedenden ötürü de evlilik yada erkek arkadaşlık şeyleri benden oldukça uzaktır. Bu biçim şeyleri ayıracak pek vaktim olmadı diyebilirim. Ancak şu anda belirli bir yaşa geldiğinden dolayı hakkaten bunun doğru olmayan bir seçim olduğunu düşünüyorum.

Bu nedenle elimde yalnızca diplomalar ve iyi bir kariyer var. Ancak en çok ihtiyacım olan hayat dostum yok. Bu nedenden ötürü de birazcık olsun pişmanlık yaşadığımı itiraf edebilirim. Bu nedenden ötürü de geçen zamanımı olabildiğince telafi ederek kendime uzun soluklu ciddi bir arkadaşlık arıyorum. Sonuç olarak kaybettiğim vakti birazcık olsun telafi edebilirim diye umuyorum.

♥️ SEDEF

Methaba. İsmim Sedef ben 27 yaşındayım daha öncesinde hiç evlenmedim. Şu anda Mersin’de öğretmenlik yapıyorum. Burada kız kardeşimle yaşıyoruz. Ailemiz Denizli’de yaşıyor. Ben iş için seneler öncesinde Mersin’e yerleştim. Ondan sonra aradan bir yıl geçtikten sonrasında kız kardeşimde benim yanıma yerleşti. İki kız burada güzel bir hayat yaşıyoruz diyebilirim. Ancak artık evlenmek için daha fazla beklemeye gerek duymuyorum.

Ne kadar erken iyi bir insanla tanışırsam o denli iyi olur diye düşünüyorum. Bu nedenle arkadaşlık hakkaten insan uzun uzun bir süresini alıyor. Bu nedenden ötürü Birisiyle tanışıp bir sene kadar sevgili olup birbirimizi iyice tanıdıktan sonrasında işi ciddiye bindir Mac isterim. Bu nedenden ötürü de yalnızca ciddi ve uzun soluklu arkadaşlık arayan erkeklerle görüşebilirim.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.