Ana Sayfa Ciddi Evlilik Sitesi Isparta Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Isparta Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Güncelleme : Haziran 19, 2019
729

İlan İçeriği >>

Ispartadan Evlenmek isteyen herkes sitemizde toplanıyor. Eğer sende yalnızlıktan bunaldıysan aramıza hoşgeldin diyebiliriz. Yalnızların, yalnızlıklarını giderebildikleri, yeni arkadaşlar buldukları, yeni sevgililer buldukları bir sitede bulunuyorsunuz. Eğer ben de ilişki adamıyım/insanıyım diyorsanız burada kendinize uygun birini kesinlikle bulabilirsiniz.

Sitemizde bir çok bayan yeniden evlenmek için ilan veriyor. Kadınlar uzun süre yalnız kaldıkları zaman duygusal olarak ciddi anlamda boşluğa düşebiliyorlar. Çünkü kadınlar erkeklere nazaran daha duygusal, duygularını daha doruklarda yaşayan varlıklardır. Bu da bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey. Bu duygusal boşluklarını gidermek isteyen birbirinden güzel, genç, olgun bayanlarla tanışma fırsatınız bulunuyor.

Isparta Ciddi Evlilik Sitesi

Sitemizin girişleri, ilanları ve yorumları herkese açıktır. Dul kadınlar, evlenmiş boşanmış bayanlar / erkekler, yeniden evlilik isteyen kadınlar, sadece sevgili arayan dul / bekar kadınlar, ihtiyaçlarını gidermek için erkek arayan bekar / dul kadınlar. Her türlü çeşit insanı ve her türlü arayış içerisinde olan kişilerle tanışma, sohbet etme ve arkadaş olma şansınız bu sitede vardır.

Isparta Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

 • Merkez
 • Yalvaç
 • Eğirdir
 • Şarkikaraağaç
 • Gelendost
 • Keçiborlu
 • Senirkent
 • Sütçüler
 • Gönen
 • Uluborlu
 • Atabey

Isparta Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Bu sitede sizlerde dilediğiniz türde hayat arkadaşını bulabilirsiniz. Eğer sizlerde artık yalnızınızı giderebileceğiniz sevgili, eş, arkadaş arıyorsanız kesinlikle Sitemize ilan veren ya da yorum yapan insanlarla tanışıp kaynaşa bilirsiniz. Sitemizde anlık olarak sohbet edemezseniz bile Sitemize ilan veren ya da yorum yapan bay ve bayanlar genellikle her gün yorumları kontrol ediyorlar. Burada tanıştıktan sonra arkadaşlıklarınızı Facebook ya da WhatsApp gibi uygulamalar üzerine de taşıyabiliyorsunuz.

♥️ EMEL

Merhaba 26 yaşındayım. evlenmek istiyorum artık. İki yıllık üniversite mezunuyum. Ispartada tek yaşıyorum. Üniversite hocam sayesinde burada iyi bir iş buldum. Normalde denizlideydim. Ailemde orada yaşıyor. Ancak iş olarak iyi bir yer bulununca buraya gelmek daha çok işime geldi. Burada mutluyum. Gayette alıştım. Bu yüzden burada yaşamaya devam etmek istiyorum. Burda evlenip yuva kurmak istiyorum.

Gerçekten beni sevecek, anlayacak, değer verecek birini arıyorum. İnsanlar artık hep çıkar ilişkileri içerisinde. Ben kesinlikle böyle bir insan değilim ve çıkar ilişkilerinide hiç sevmem. Aklı başında olgun, dürüst insanla birlikte olmak istiyorum.

♥️ BÜŞRA

Merhaba. İlk defa bir yere ilan veriyorum bu yüzden pek fazla ne yazacağımı bilmiyorum. Ben hiç evlenemdim. 32 yaşındayım ve burada ailemle yaşıyorum. Gerçekten olgun ve yaşı büyük biri ile evlenmek istiyorum. Ben oldukça olgun bir kadınım. Bu yüzden de beni kaldırabilecek ve benim olgunum erişebilecek bir erkek arkadaş istiyorum. Bundan dolayı da 45 yaşına kadar olan erkekler benim için uygundur diye düşünüyorum. Çünkü bir kadın bana göre her zaman için karşındaki erkekten daha küçük olmalıdır.

Evlilik için biraz geç kaldığımın farkındayım. Ancak bazı ailevi sıkıntılardan dolayı hayatım boyunca sürekli olarak çalışıp çabalamakla uğraştım. Bu yüzden de evlilik amacına hiç yönelmedim. Daha doğrusu kendimi ayıracak pek vaktim yoktu. Bu yüzden daha hayatım yeni toplandı diyebilirim. Bu yüzden de artık evlilik gerçekleştirebileceğim birini arıyorum diyebilirim.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here