Kolay Bayan Arkadaş Bulma Sitesi

İstanbul veya İzmirden Sevgili, Arkadaş Arıyorum

Merhaba. İsmim tülin.34 yaşlarında daha öncesinde evlilik gerçekleştirmiş boşanmış, şu anda İstanbul’da kimsesi olmayan dul bir kadınım. Çocuğum yok. Kendimi Tamamıyla evlilikten sonrasında kariyerime verdim diyebilirim. Tek düşündüğüm kendim için daha iyi bir gelecek diyebilirim. Gerçekten artık yalnızlıktan ben de bunaldım diyebilirim. Aslına bakarsak benim gerçekten hiçbir erkeğe ihtiyacım yok. Bu sebeple tek başıma aslına bakarsanız o şekilde güzel bir şekilde yaşıyorum ve kendime o şekilde güzel bir şekilde yete biliyorum ki hiç kimseye gereksinim duymuyorum. Fakat gene de insan koca bir evinizde tek başına olunca kimi zaman sıkılıyor.

İzmir’de de kendime ilişkin bir evim var. Altı ay İstanbul’da altı ay İzmir’de yaşıyorum. İşim gereği devamlı olarak iki kent içinde mekik dokuyorum diyebilirim. Ben gerçekten gezmeyi seven bir insanım. Aslına bakarsanız durağan(durgun), stabil bir iş bana gore değil. Fakat bu biçimde pazarlamacı olduğum için devamlı olarak gezme, yeni bölgeler görme ve yeni insanlarla tanışma fırsatına sahip oluyorum. Fakat sonrasında yorulduğum için yalnızca İzmir ve İstanbul’daki pazarlama işlerini yürütmeye başladım. Gerçekten son derece iyi bir kariyere sahibim. Elbette ki de maaşım da oldukça iyi.

Yalnızca Duygusal Bağ Arıyorum

Hiçbir erkekten maddi olarak bir beklentim yok. Ben yalnızca bana gerçekten arkadaş olacak, arkadaş olacak bir insan isterim. Bayanlar da gerçekten akıl almaz derecede bir kıskançlık durumu söz konusu. Bundan dolayı hanımlarla pek iyi anlaşamıyorum. Bu sebeple tüm bayanlar istiyorlar ki her şeyin en iyisi ben de olsun. Hal bu şekilde olunca da ben bir türlü yakın kız arkadaş sahibi olamadım. Ben devamlı, küçüklüğümden beri kıskanılan biriydim aslına bakarsanız. Bundan dolayı hayatım süresince hep erkeklerle iyi anlaşmışımdır. Şu anda da bu sebepten aslen bir erkek arkadaş arıyorum.

Benim ailemle aram pek iyi değil. Boşandıktan sonrasında kendileriyle arama fazla büyük mesafeler girdi diyebilirim. Bu sebeple kendileri boşanmış olduğum eşimi fazla seviyorlardı. Fakat bu yaşamı sonuçta ben yaşıyorum. Boşanmamam için bayağı fazla emek harcadılar. Fakat benim için bir şey değişmedi tabii ki. Eş seçimimi ailemi karıştırmadığım gibi boşanma konusunda da tabii ki de söz hakkı vermedim onlara. Bu sebepten ötürü aramıza bir soğukluk girdi.

Kısaca sizin anlayacağınız tek başıma bir hayat mücadelesi içerisindeyim. Aslına bakarsanız tek başıma daha kuvvetli bir kadınım. Bundan dolayı benim hayatıma ayak uyduracak, bana gerçekten arkadaş olarak, hayat arkadaşı olarak kıymet verecek bir erkek arıyorum.

Üye olmadan ücretsiz bir şekilde Kız Arkadaş Bulma Siteleri

Artık İnsanlar devamlı olarak internet sitelerine para vermekten, ödeme yapmaktan ve üye olmaktan akıl almaz derecede bıkmış durumdalar. Bundan dolayı hepimiz üye olmadan ücretsiz bir şekilde olarak, üyelik gerçekleştirmeden kullanabilecekleri, üye olmadan bayanlarla tanışabilecekleri, kız arkadaş sevgili veya eş bulabilecekleri internet sitelerine yöneliyorlar. Ikimiz de bu üye olmadan ücretsiz bir şekilde ve Üyeliksiz arkadaşlık ve evlilik sitelerinden biriyiz arkadaşlar. Sitemizde hiçbir şey için asla para ödemenize, iyi olmanıza gerek kalmamıştır. Sizlerde istediğiniz gibi internet sitemizden yararlanabilirsiniz.

Günümüzde artık para gerçekten fazla mühim bir vaka. Artık en küçük hesapları dahi yapar olduk diyebiliriz. Bundan dolayı de insanlar 10 Türk Lirası’nin dahi hesabını yapıyorlar. Bizim üye olmadan ücretsiz bir şekilde ve üyelik gerektirmeyen bir site olduğumuzu gördükleri zaman gerçekten mutlu oluyorlar. Sizlerde şayet üyelik gerektirmeyen bir arkadaşlık sitesi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizde fazla rahat ve süratli, son derece kolay bir şekilde kendinize uygun, kriterlerinize uygun bir kadın arkadaş, sevgili bulabilirsiniz.

Üye olmadan ücretsiz bir şekilde Evlilik İlanları Sitesi

Basit Kadın arkadaş bulma, üye olmadan ücretsiz bir şekilde, Üyeliksiz sevgili arama siteleri, basit eş arama siteleri, bayanların resimli ve fotoğraflı ilanları, türbanlı kızlarla tanışma, dul bayanlarla sohbet, arkadaşlık siteleri gibi bir fazla değişik arama kategorimizde bulunuyor arkadaşlar. Sizlerde istediğiniz kategorilerde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde herhangi bir sınır veya kriter bulunmuyor. Şayet bekar, dulsanız ve hayatınıza birini almak istiyorsanız sitemizde sizin de yeriniz var. Elbette ki şunu da aklınızdan çıkarmamak gerekiyor ki 18 yaşından büyük olmanızda gerekiyor.

Sitemiz erişkin insanların sevgili olması, evlilik gerçekleştirmesi için açılmış bir sitedir. Bundan dolayı çoluk çocuk bulunmuyor. Sizlerde dilediğiniz gibi sitemizin içinde ilan gönderen bayanlara mesaj atabilir, kendileriyle istediğiniz gibi sohbet edebilir ve arkadaş olabilirsiniz. İnsanlarla sohbet ettikten sonrasında birbirinizle ne kadar iyi anlaşıp anlaşmadığınızı fazla net bir şekilde anlayabilirsiniz. Sonuçta gönül işleri konusunda anlaşmak gerçekten fazla mühim arkadaşlar. Karşınızdaki insanla iyi anlaşamazsanız o arkadaşlığın uzun soluklu olmasının mümkünatı yoktur diyebiliriz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.