Kastamonu Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 21, 2019
0
692

Kastamonu’da evlenebilecek bay ve bayanları burada bulabilirsiniz. Eğer sizde şu anda burada bir yazıyı okuyorsanız kesinlikle yalnızlıktan sıkılmış ve kendinize düzgün bir hayat arkadaşı, hayat iş arıyorsunuz diyebiliriz. Her gün sitemize binlerce insan giriş yapıyor. Bu insanların hepsi yanlışlıklarını giderebilecek arkadaşları arıyorlar.

Kız arkadaş, erkek arkadaş, manita, sevgili, genç güzel kızlar olsun kadınlar, genç ve yakışıklı erkekler, olgun erkekler olmak üzere sitemize her gün bir çok arama gerçekleştiriliyor. Eğer sizlerde bu tarz aramalar yapıyorsanız kesinlikle sitemizde aradığınız kişiyi bulabilirsiniz. Bizler bu tarz durumlarda vesile olmaktan mutluluk duyuyoruz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kastamonu Ciddi Evlilik Sitesi

Kastamonu’da yaşayan birbirinden güzel kadınlar ve birbirinden yakışıklı, olgun erkekler uzun süreli ve ciddi evlilik gerçekleştirmek için sitemize ilan gönderiyor ya da yorum yapıyorlar. Bu Yorumlarda ya da ilanlarda beğendiğiniz kişilere, uygun gördüğünüz insanlara yazarak kendileriyle iletişim kurabiliyorsunuz.

Kastamonu Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Tosya
  • Taşköprü
  • Cide
  • İnebolu
  • Araç
  • Devrekani
  • Bozkurt
  • Daday
  • Azdavay

Kastamonu Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Kastamonudan evlenmek için ilan gönderen ya da yorum yapan bütün bay ve bayanların ilanlarına sitemizin bu kısmında yayınlıyoruz eğer dilerseniz Kastamonu’da evlenmek isteyen dul bayanlar ya da sevgili arayan dul bayanlarla tanışmak için de ana sayfamızda Kastamonulu bayan kategorisinde görebilirsiniz.

♥️ SEMİHA

selamunaleyküm. 36 yaşında türbanlı ve yalnız yaşayan bir kadınım. Daha önce hiç evlenmedim. Ancak iki kez ciddi bir ilişkim oldu. Ancak insanlar gerçekten ilişkinin ilerleyen süreçlerinde çok fazla değişiyorlar. Benim tahammül edemediğim tek şey ikili ilişkilerdeki saygı olayının bitmesi. Benim şansızlığım İki ilişkim de de ilişkinin ilerleyen zamanlarında saygı olayı kaybedildi. Ben bir erkeğin bir kadına hakaret etmesine ya da psikolojik ya da fiziksel olarak şiddet uygulamasını oldukça karşı bir kadınım.

Geçmişteki ilişkilerimde bu tarz olaylar yaşadığımdan dolayı erkekler konusunda oldukça güvensiz bir duruma geldim diyebilirim. Bu durum beni oldukça üzüyor. Çünkü yaşım geçiyor ancak ben hala bir erkekle evlilik gerçekleştiremedim. Ancak bu güvensizliğimi kırarak burada ilan vermek istiyorum. Sonuçta herkes kötü şeyler yaşıyor ancak denemeden ya da kötü şeylerde tecrübe etmeden güzel şeylere kavuşamıyoruz.

♥️ MERVE

MErhaba. İsmim Merve 27 yaşındayım ve Kastamonu’da ailemle birlikte yaşıyorum. Beni ev hanımı olarak büyüttüler. Babam okumama izin vermedi. Bu yüzden liseden sonra okuma şansım olmadı. Bu yüzden de artık evlenmek istiyorum. Çünkü yeterince uzun süre ailemle yaşadım. Burada yaşarken benim çalışmama da izin vermiyorlar. Ayrıca artık sürekli olarak evlenmem gerektiğini de vurguluyorlar.

Bu yüzden ben de kendim bulacağım bir insanla evlenmek istiyorum. Benim için en önemli konu sadakat konusudur. Beni aldatmayacak, bana yalan söylemeyecek bir erkek arkadaşla uzun ve güzel bir birlikteliğin sonucunda ilişki evlilikle taçlandırmak istiyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here