Kastamonu Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Kastamonu’da evlenebilecek bay ve bayanları burada bulabilirsiniz. Eğer sizde şu anda burada bir yazıyı okuyorsanız kesinlikle yalnızlıktan sıkılmış ve kendinize muntazam bir hayat arkadaşı, hayat iş aramıştınız diyebiliriz. Her gün sitemize binlerce insan giriş yapıyor. Bu insanların hepsi yanlışlıklarını giderebilecek arkadaşları arıyorlar.

Kız arkadaş, erkek arkadaş, sevgili, genç güzel kızlar olsun bayanlar, genç ve yakışıklı erkekler, olgun erkekler olmak suretiyle sitemize her gün bir fazla arama gerçekleştiriliyor. Eğer sizlerde bu şekil aramalar yapıyor iseniz kesinlikle sitemizde aradığınız kişiyi bulabilirsiniz. Biz bu şekil durumlarda vesile olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kastamonu Ciddi Evlilik Sitesi

Kastamonu’da yaşayan birbirinden güzel bayanlar ve birbirinden yakışıklı, olgun erkekler uzun soluklu ve ciddi evlilik gerçekleştirmek için sitemize ilan gönderiyor yada yorum yapıyorlar. Bu Yorumlarda yada ilanlarda beğendiğiniz kişilere, kafi gördüğünüz insanlara yazarak kendileriyle kontakt kurabiliyorsunuz.

Kastamonu Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Tosya
  • Taşköprü
  • Cide
  • İnebolu
  • Araç
  • Devrekani
  • Bozkurt
  • Daday
  • Azdavay

Kastamonu Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Kastamonudan evlenmek için ilan gönderen yada yorum yapan bütün bay ve bayanların ilanlarına sitemizin bu kısmında yayınlıyoruz eğer isterseniz Kastamonu’da evlilik yapmak isteyen dul bayanlar yada sevgili arayan dul bayanlarla tanışmak için de ana sayfamızda Kastamonulu bayan kategorisinde görebilirsiniz.

♥️ SEMİHA

selamunaleyküm. 36 yaşlarında türbanlı ve yalnız yaşayan bir kadınım. Daha öncesinde hiç evlenmedim. Ancak iki kere ciddi bir arkadaşlığım oldu. Ancak insanlar hakkaten birlikteliğin ilerleyen süreçlerinde fazla fazla değişiyorlar. Benim tahammül edemediğim tek şey ikili arkadaşlıklardaki saygı olayının bitmesi. Benim şansızlığım İki arkadaşlığımda da  arkadaşlığın ilerleyen zamanlarında saygı olayı kaybedildi. Ben bir insanın bir hanıma hakaret etmesine yada psikolojik yada fizyolojik olarak sertlik uygulamasını oldukça karşı bir kadınım.

Geçmişteki arkadaşlıklarımda da bu şekil olaylar yaşadığımdan dolayı erkekler konusunda oldukça güvensiz bir duruma geldim diyebilirim. Bu durum beni oldukça üzüyor. Bu nedenle yaşım geçiyor ancak ben hala bir erkekle evlilik gerçekleştiremedim. Ancak bu güvensizliğimi kırarak burada ilan vermek isterim. Sonuçta çoğumuz kötü şeyler yaşıyor ancak denemeden yada kötü şeylerde tecrübe etmeden güzel şeylere kavuşamıyoruz.

♥️ MERVE

MErhaba. İsmim Merve 27 yaşındayım ve Kastamonu’da ailemle yaşıyorum. Beni ev hanımı olarak büyüttüler. Babam okumama izin vermedi. Bundan dolayı liseden sonrasında okuma şansım olmadı. Bundan dolayı de artık evlenmek isterim. Bu nedenle kafi kadar haddinden fazla haddinden fazla uzun süre ailemle yaşadım. Burada yaşar iken benim çalışmama da izin vermiyorlar. Ek olarak artık sürekli olarak evlenmem gerektirme ettiğini de vurguluyorlar.

Bundan dolayı ben de kendim bulacağım bir insanla evlenmek isterim. Benim için en önemli mevzu sadakat mevzusudur. Beni aldatmayacak, bana yalan söylemeyecek bir erkek arkadaş ile güzel ve de uzun bir arkadaşlığın sonucunda evlilikle taçlandırmak isterim.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.