Kars Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 21, 2019
0
939

Eğer sen de yalnızlıktan sıkıldıysan ve kendine hayatını birleştirebileceğin güzel kalpli bir insan arıyorsan kesinlikle sitemizde birbirinden iyi birbirinden güzel, birbirinden olgun kadınlarla ve erkeklerle tanışma şansın bulunuyor. Bu sitede kendini arkadaş arayan, sevgili arayan, erkek arayan, kız arkadaşı arayan, erkek arkadaş arayan herkesi bulabilirsin.

Önemli olan tek şey senin gerçekten evliliğe hazır bir adam ya da kadın olup olmadığıdır. Çünkü eğer evliliğe gerçekten hazır değilsen kesinlikle evlilik sana göre değildir. Hazır olmadan yapılan evlilikler bitmeye mahkûmdur diyebiliriz. Bu yüzden karşılıklı olarak iki kişi de kendini hazır hissetmediğin zaman evlenmek hiçte mantıklı bir hareket olmuyor. Sonuçta kimse boşanmak için evlenmiyor.

Kars Ciddi Evlilik Sitesi

Gerçekten hayatına uyum sağlayan birini bulmak oldukça zor bir durumdur. Çünkü herkesin farklı tarzı, herkesin farklı yaşantısı, herkesin farklı düşünceleri, herkesin farklı kafa yapısı vardır. Bütün bunlar da başka bir insanla uyum sağlamak oldukça zor bir durumdur. Belirli bir zaman sonra, belirli bir yaşa geldiğimizde kendi anne babamız da bile fikir ayrılıklarına düşüyoruz.

Sonuçta evlilik gerçekleştirecekimiz insan yeni hayatımıza girmiş bir insan oluyoruz. Ayrıca bizim kanımızdan ve canımızdan olmayan bir insan oluyoruz. Bu yüzden evlilik hiçte kolay bir durum değildir.

Kars Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Kağızman
  • Sarıkamış
  • Selim
  • Digor
  • Arpaçay
  • Akyaka
  • Susuz

Kars Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Kars’ta bulunan ve evlenmek isteyen bütün bay ve bayanların evlilik ilanlarında sitemizin bu kısmında topladık. Sizler arayışlarınızı daha kolay bir şekilde gerçekleştirin diye Sitemizde bir çok kategoriye böldük. Sitemizden tamamiyle bedava ve Üyeliksiz olarak yararlanabilirsiniz. Umarız aradığınız aşkı, hayat arkadaşınızın, hayatınızın eşini en kısa zamanda bulabilirsiniz.

♥️ ESİN

MERHABA. Ben esin. 38 yaşındayım. Türbanlıyım ve Karsta tek başıma yaşıyorum. Burada ilkokul öğretmenliği yapıyorum. Kars’a iki Yıl önce atandım. Benim hayatım hep çalışarak ve ailem için çabalayarak geçti. Bu yüzden de hiç evlilik ya da erkek arkadaş olaylarına girişemedim. Benim annemle babam çok küçük yaşlarda iken ayrıldılar. Annem ve ben sürekli olarak çabalayarak, Çalışarak kendimize zor şartlar altında bir hayat kurduk. Annem benim için çok çabaladı. Benim okumam için gerçekten çok büyük emekler sarf etti ve çok zor zamanlar geçirdi.

Sonrasında annemi kaybettim. Ancak çok şükür ki kendi ayaklarımın üzerinde dura biliyorum. Bunuda anneme borçluyum diyebilirim. Bu yüzden onun hakkını hiçbir zaman ödeyemem. Annemi kaybettikten sonra da toparlanmam çok uzun zamanımı aldı. Çünkü bu hayatta tek varlığım olan kişiyi kaybetmiş oldum. Bana iyi gelecek ve benim bütün yaralarımı saracak, güvenebileceğim, bana sadık olabilecek iyi kalpli bir eş arıyorum.

♥️ PERVİN

Selam herkese. ismim pervin. 28 yaşındayım. Daha önce hiç evlenmedim ve artık evlenmek istiyorum. Şu anda Kars’ta ailemle birlikte yaşıyorum. Benim tek başıma ayrı eve çıkmama ya da şehir değiştirmeme izin vermiyorlar. Bu yüzden de gerçekten bana uygun, kafa dengi, iyi anlaşabileceğimi bir erkek ile evlilik gerçekleştirmek istiyorum.

Gerçekten kafa dengi birini bulursam bence evlilik çok güzel olur diye düşünüyorum. Bu yüzden de bu siteye ilan veriyorum. İlk defa ilan verdiğim için tam olarak ne yazacağımı bilmiyorum. Bu yüzden eğer sorularınız olursa yorumlardan yanıtlamakdan memnun olurum teşekkürler.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here