Kars Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Eğer sen de yalnızlıktan sıkıldıysan ve kendine yaşamını birleştirebileceğin güzel kalpli bir insan arıyorsan kesinlikle sitemizde birbirinden iyi birbirinden güzel, birbirinden olgun hanımefendilerle ve erkeklerle tanışma şansın bulunuyor. Bu sitede kendini arkadaş arayan, sevgili arayan, erkek arkadaş arayan, kız arkadaşı arayan, erkek arkadaş arayan herkesi bulabilirsin.

Önemli olan tek şey senin hakkaten evliliğe hazır bir adam yada bayan olup olmadığıdır. Şu sebeple eğer evliliğe hakkaten hazır değilsen kesinlikle evlilik sana bakılırsa değildir. Hazır olmadan yapılan evlilikler bitmeye mahkûmdur diyebiliriz. Bundan dolayı karşılıklı olarak iki kişi de kendini hazır hissetmediğin zaman evlenmek hiçte mantıklı bir hareket olmuyor. Sonuçta kimse boşanmak için evlenmiyor.

Kars Ciddi Evlilik Sitesi

Hakikaten hayatına uyum elde eden birini bulmak oldukça zor bir durumdur. Şu sebeple her insanın değişik seçimi, her insanın değişik yaşantısı, her insanın değişik düşünceleri, her insanın değişik kafa yapısı vardır. Hepsi da daha değişik bir insanla uyum edinmek oldukça zor bir durumdur. Belirli bir zaman sonrasında, belirli bir yaşa geldiğimizde kendi ebeveynimiz da dahi fikir ayrılıklarına düşüyoruz.

Sonuçta evlilik gerçekleştirecekimiz insan yeni yaşamımıza girmiş bir insan oluyoruz. Ek olarak bizim kanımızdan ve canımızdan olmayan bir insan oluyoruz. Bundan dolayı evlilik hiçte kolay bir durum değildir.

Kars Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Kağızman
  • Sarıkamış
  • Selim
  • Digor
  • Arpaçay
  • Akyaka
  • Susuz

Kars Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Kars’ta bulunan ve evlilik yapmak isteyen bütün bay ve bayanların evlilik ilanlarında sitemizin bu kısmında topladık. Sizler arayışlarınızı daha kolay bir halde gerçekleştirin diye Sitemizde bir fazla kategoriye böldük. Web internet sitemizden tamamiyle parasız ve Üye olmadan olarak yararlanabilirsiniz. Umarız aradığınız aşkı, hayat arkadaşınızın, hayatınızın eşini en kısa süre içinde bulabilirsiniz.

♥️ ESİN

MERHABA. Ben esin. 38 yaşındayım. Türbanlıyım ve Karsta Yalnız başıma yaşıyorum. Burada ilköğretim öğretmenliği yapıyorum. Kars’a iki Yıl öncesinde atandım. Benim hayatım hep emek vererek ve akrabalarım için çabalayarak geçti. Bundan dolayı de hiç evlilik yada erkek arkadaş vakalarına girişemedim. Benim annemle babam fazla küçük yaşlarda iken ayrıldılar. Annem ve ben sürekli olarak çabalayarak, Emek harcayarak kendimize zor koşullar altında bir hayat kurduk. Annem benim için fazla çabaladı. Benim okumam için hakkaten fazla büyük emekler sarf etti ve fazla zor zamanlar geçirdi.

Hemen sonra annemi kaybettim. Ancak fazla şükür ki kendi ayaklarımın üzerinde dura biliyorum. Bunuda anneme borçluyum diyebilirim. Bundan dolayı onun hakkını hiçbir zaman ödeyemem. Annemi kaybettikten sonrasında da toparlanmam fazla uzun zamanımı aldı. Şu sebeple bu hayatta tek varlığım olan kişiyi kaybetmiş oldum. Bana iyi gelecek ve benim bütün yaralarımı saracak, güvenebileceğim, bana güvenilir olabilecek merhametli bir eş arıyorum.

♥️ PERVİN

Merhaba her insana. ismim pervin. 28 yaşındayım. Daha öncesinde hiç evlenmedim ve artık evlenmek isterim. Şu anda Kars’ta ailemle yaşıyorum. Benim Yalnız başıma ayrı eve çıkmama yada şehir değiştirmeme izin vermiyorlar. Bundan dolayı de hakkaten bana uygun, kafa dengi, iyi anlaşabileceğimi bir erkek ile evlilik gerçekleştirmek isterim.

Hakikaten kafa dengi birini bulursam bence evlilik fazla güzel olur diye düşünüyorum. Bundan dolayı de bu siteye ilan veriyorum. İlk defa ilan verdiğim için tam olarak ne yazacağımı bilmiyorum. Bundan dolayı eğer sorularınız olursa yorumlardan yanıtlamakdan mutlu olurum teşekkürler.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.