Ana Sayfa Dul Bayanlar Kastamonu Dul Bayanlar

Kastamonu Dul Bayanlar

Güncelleme : Haziran 5, 2019
646

Eğer sizlerde Kastamonu’da dul bayan arıyorsanız sitemizde bayanlarla alakalı bir çok ilan bulunmakta. Arayışınız evlilik ya da sevgili amaçlı olabilir. Sitemizde her çeşit arama yapılıyor. Kastamonudan türbanlı dul bayanlar, sevgili arayan bekar ve genç kızlar, evlilik arayan dul bayanlar, dost arayan dul bayanlar gibi bir çok ilan gelmektedir. Bizler de bu ilanların gerçekliği uygun olup olmadıklarını kontrol ettikten sonra sizlerle paylaşıyoruz.

Eğer dilerseniz sitemizde buna Kastamonu ile ilgili diğer bayan arkadaşlık kategorilerine de bakabilirsiniz. Sitemizde çok fazla kullanıcı, ziyaretçi bulunduğundan dolayı gelen ilanlarda çok çeşitli olmaktadırlar. Bu yüzden kafanıza uygun, sizin şartlarınız uyabilecek bir çok kadını burada bulmanız mümkündür. Sitemize tanışarak sevgili olan ya da evlenen bir çok kullanıcımız vardır.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Hatta bu insanlar İstanbul’da bulunan ofisimize gelerek bizleri de defalarca ziyaret etmektedirler. Bu durum bizleri inanılmaz derecede mutlu ediyor. Sonuçta eminimki her mutlu çift sevap point olarak bize dönüyordur.

Kastamonu Dul Bayanların Whatsapp ve Cep Telefon Numaraları

Sitemize kastamonudan dul bayan ilanı paylaşırken WhatsApp ya da telefon numarasında paylaşmaktadır. Ancak bizler bu tarz telefon numaralarını paylaşmıyoruz. Çünkü herkes gerçekten iyi niyetli olarak sitemizde bulunmayabiliyor.

Sonuçta binlerce giriş alıyoruz her gün. Bu yüzden eğer karşınızdaki kadının ya da ilan veren kadınların cep telefon veya WhatsApp numarasını elde etmek istiyorsanız bunun için kendisiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Kastamonu Evlilik Arayan Dul Bayanlar

Sitemize bazı dul kadınlar evlilik ilanı veriyor. Her ne kadar geçmişteki evliliğin hatalı olsada ya da kötü gitmiş olsa da yeniden ikinci bahar yaşamak isteyen bir çok kadın var. Sitemize bu kadınlarla tanışmamızda oldukça mümkün. Ayrıca her gün sitemize yeni yeni çeşitli ilanlar geliyor.

Dolayısıyla hem sitemize her gün kontrol ederek güncel yorumları ya da güncel ilanları görmenizde mümkündür. Sizin yapmanız gereken tek şey nasıl bir insan istediğimize karar verin ona göre sitede arayış gerçekleştirmektir.

Kastamonu Sevgili Arayan Dul Bayanlar

Sitede evlilik arayan bayanların dışında yalnızca sevgili arayanlarda var. Bazı insanlar için evlilik gerçekten tam bir kabus. Özellikle geçmişteki evliliğin kötü gitmiş olan kadınlar bazen yeniden evliliğe pek sıcak bakmaya biliyorlar ancak bunu değiştirmekte sizlerin elinde.

Karşınızdaki kadın sizden her zaman için güven ve sadakat bekler. Dolayısıyla eğer ilişkinizi güven üzerine sağlam bir şekilde oluşturursanız ilişkinizin evlilik mertebesine taşınmaması için hiçbir sebep yoktur. Bir ilişki ne kadar dürüst başlarsa o kadar avantajlıdır.

♥️ GÜLSEVİM

selam arkadaşlar. 27 yaşında dul bir kadınım. Bundan yaklaşık üç yıl önce çok kısa sürmüş evliliğini sonlandırdım. Evli iken İstanbul’da yaşıyordum. Boşandıktan sonra ailemin yanına geldim. Sonuçta ailem de yaşını başını almış insanlarız. Dolayısıyla onları yanda çok fazla kalabileceğimi düşünmüyorum.

Ancak dul kadın başıma Kastamonu’da yalnız yaşayamam. Bu yüzden doğru düzgün bir erkek bulup güzel bir ilişkiye başladıktan sonra evlilik gerçekleştirmek istiyorum. Benim için en önemli şey yalan dolanın olmaması. Karşılıklı olarak birbirimize dürüst olursak kesinlikle her şeyin çözülebileceğini düşünüyorum.

♥️ GÜLŞAH

32 yaşında türbanlı dul bir kadınım. İki yaşında küçük bir kız çocuğum var. Kastamonu’da ailemle birlikte yaşıyorum. Çünkü hem kız çocuğu ile ilgilenip hem de çalışma hayatını yürütemiyorum. Bu yüzden ben işe gittiğim zaman annem çocuğunla ilgileniyor. Ancak ben çocuğumla birlikte güzel bir yuva kurmak istiyorum.

Bu yüzden beni kabul edecek olan kişinin kızımıda kabul etmesi gerekiyor. Karşındaki erkeğin Çocuklu olması da benim için hiç problem değil. O çocuğa da analık yapabilirim. Mantık çerçevesinde ve saygı içerisinde güzel bir evlilik arayışındayım.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here