İsmim Aydan Ankara’da Yaşıyorum

Ankara’dan Yada Çevresinden Erkek Arkadaş Arıyorum 💕

Merhaba arkadaşlar Nasılsınız iyi misiniz? İsmim Aydan 27 yaşındayım Ankara’da yaşıyorum. Hususi bir şirkette muhasebeci olarak çalışıyorum. Geçen sene ufak bir trafik kazası geçirdim Bu nedenden uzun zamandan beridir dışarıya çıkamıyorum. İnterneti yeni yeni keşfediyorum diyebilirim. Aslına bakarsak eskiden internette bu denli meraklı bir insan değildim. Ancak Feysbuk Twitter Instagram TikTok derken sonunda buralara Kadar geldim.

Ankara Çankaya’da yaşıyorum arkadaşlar. Ancak neresinden olursa olsun benim için önemli değil önemli olan iki taraflı olarak anlaşabilmek. İlk Başta tek basına olan bayan olduğum için aslına bakarsan sosyal çevremde pek fazla insan Halen neden sevgilim olmadığını merak edip duruyor. Kim bilir etrafımdaki bayan dostlarım ben de bir kusur olduğunu falan düşünmeye başladılar. Aslına bakarsak olay bu şekilde değil Arkadaşlar ben kendimi Tamamıyla kariyerime işime ve mesleğime vermeye çalışıyorum.

Bildiğiniz gibi ki 2023 ve 2024 yılı fazla zor bir seneler oluyor. Idame falan fazla zor bir hale geldi. doğal olarak Ben de bir an öncesinde çalışıp çabalayıp kendimi bir otomobil bir ev falan almak için uğraş veriyorum. Yalnız olduğum için bu şekilde şeyleri düşünmek gerekiyor. Gelecekte ondan sonrasında ortada sap gibi kalmak var bir de değil mi? Haksız mıyım şu demek oluyor ki? İleride yaşlandığım zaman geçim sıkıntısı yaşamak istemiyorum Bu nedenden de sürekli çalıştım. Allahü teâlâ’a şükürler olsun ki şimdi durumum fazla kötü sayılmaz şu demek oluyor ki birikmiş birazcık paran falan var. Artık kendime bir sevgili bulmanın da vakti geldi.

Ben insanların dış görünüşüne fazla fazla aldırış etmem. Ancak Erkek söylediğin de birazcık Bakımlı olması gerekiyor. Şu demek oluyor ki birazcık göbekli olması yada kısa boylu olması gibi şeyler kesinlikle kafama takılmaz. Ancak kötü giyiniyorsa mesela ben bir insanın kötü giyinmesinden hoşlanmam. Netice olarak ben oldukça bakındı sürekli makyaj icra eden ve sürekli süslük yazan bir bayanım. Yanımdaki insanın de birazcık giyimine kuşamına dikkat etmese de isterim. Yaş takıntım da fazla fazla yoktur. Çoluk çocuk yazmasın yeter.

⭐➡️ Ankara Çankaya Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Türkiye’nin başkenti olan Ankara şehrimizde erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan yada ev arkadaşı arayan bayanlar ve erkekler bulunmaktadır. Sitemiz içerisinde Ankara Çankaya kız numaraları ,bayan numaraları, Ankara Çankaya’da erkek arkadaş arayan yada sevgili arayan birbirinden güzel genç bekar yada boşanmış dul bayanların profillerini inceleyerek kendinize sizlerle bir kız arkadaş yada yakışıklı bir erkek arkadaş bulabilirsiniz.

Herhangi bir halde ücret ödemenize yada üyelik gerçekleştirmenizi gerek bulunmamaktadır.! İnternet sitemiz Ankara bayan arkadaş kategorisinde tüm Ankaralı yurttaşlarımıza parasız ve üyelik gerektirmeden hizmet sağlamaktadır.

➡️ Ankara Çankaya Dul Olgun ve Zengin Bayanlar Telefon Numaraları WhatsApp’tan Sohbet

Çankaya’da bulunan dul bayanların, olgun ve zengin bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını kendilerinden talep edebilmek için aşağıda bulunan yorum gönderme ve bildiri gönderme bölümünü kullanabilirsiniz. Sitemiz içerisinde yüzlerce bayan ve erkek ilanları yeralmaktadır. Sadece Ankara ile sınırı olan kalmanıza da gerek bulunmuyor arkadaşlar. İnternet sitemiz içerisinde adamların cep telefonu numaralarını paylaşa biliyoruz fakat aynı şeyi hanımefendiler için malesef ki yapamıyoruz.

Bu sebepten dolayı bayanların cep telefonu numaralarını kendilerinden bizzat sizin talep etmeniz gerekiyor. Sitemiz içerisinde bulunan bayanlar siz kıymetli üyelerimizin göndermiş olduğu yorumları dikkate okuyor ve eğer kendilerine kafi olduğunuzu düşünürlerse aslına bakarsan Feysbuk Twitter Instagram TikTok adreslerinin bununla birlikte WhatsApp üstünden görüntülü sohbet edebilmeniz , resimler ve fotoğraflar gönderebilmeniz ve sesli bildiri gönderebilmeniz için sizlere cep telefonu numaralarını Büyük bir keyifle verebilirler.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.