Ana Sayfa Ankara Bayan Arkadaş İsmim Aydan Ankara’da Yaşıyorum

İsmim Aydan Ankara’da Yaşıyorum

Güncelleme : Mart 16, 2022
564

Ankara’dan Yada Çevresinden Erkek Arkadaş Arıyorum 💕

Merhaba arkadaşlar Nasılsınız iyi misiniz? İsmim Aydan 27 yaşındayım Ankara’da yaşıyorum. Özel bir şirkette muhasebeci olarak çalışıyorum. Geçen sene ufak bir trafik kazası geçirdim Bu yüzden uzun zamandır dışarıya çıkamıyorum. İnterneti yeni yeni keşfediyorum diyebilirim. Aslında eskiden internette bu kadar meraklı bir insan değildim. Ama Facebook Twitter Instagram TikTok derken sonunda buralara Kadar geldim.

Ankara Çankaya’da yaşıyorum arkadaşlar. Ama neresinden olursa olsun benim için önemli değil önemli olan iki taraflı olarak anlaşabilmek. İlk olarak Yalnız yaşayan bir bayan olduğum için zaten sosyal çevremde birçok insan Halen neden sevgilim olmadığını merak edip duruyor. Hatta etrafımdaki bayan arkadaşlarım ben de bir kusur olduğunu falan düşünmeye başladılar. Aslında olay böyle değil Arkadaşlar ben kendimi tamamen kariyerime işime ve mesleğime vermeye çalışıyorum.

Biliyorsunuz 2022 yılı çok zor bir sene oluyor. Geçinmek falan çok zor bir hale geldi. doğal olarak Ben de bir an önce çalışıp çabalayıp kendimi bir araba bir ev falan almak için uğraş veriyorum. Yalnız olduğum için böyle şeyleri düşünmek gerekiyor. Gelecekte ondan sonra ortada sap gibi kalmak var bir de değil mi? Haksız mıyım yani? İleride yaşlandığım zaman geçim sıkıntısı yaşamak istemiyorum Bu yüzden de sürekli çalıştım. Allah’a şükürler olsun ki şimdi durumum çok fena sayılmaz yani birikmiş biraz paran falan var. Artık kendime bir sevgili bulmanın da zamanı geldi.

Ben insanların dış görünüşüne çok fazla aldırış etmem. Ancak Erkek dediğin de birazcık Bakımlı olması gerekiyor. Yani birazcık göbekli olması ya da kısa boylu olması gibi şeyler kesinlikle kafama takılmaz. Ama kötü giyiniyorsa mesela ben bir erkeğin kötü giyinmesinden hoşlanmam. Sonuç olarak ben oldukça bakındı sürekli makyaj yapan ve sürekli süslük yazan bir bayanım. Yanımdaki erkeğin de birazcık giyimine kuşamına dikkat etmese de isterim. Yaş takıntım da çok fazla yoktur. Çoluk çocuk yazmasın yeter.

⭐➡️ Ankara Çankaya Erkek Arkadaş ve Sevgili Arayan Bayanlar Telefon Numaraları

Türkiye’nin başkenti olan Ankara şehrimizde erkek arkadaş arayan ve sevgili arayan ya da ev arkadaşı arayan bayanlar ve erkekler bulunmaktadır. Sitemiz içerisinde Ankara Çankaya kız numaraları ,bayan numaraları, Ankara Çankaya’da erkek arkadaş arayan ya da sevgili arayan birbirinden güzel genç bekar ya da boşanmış dul bayanların profillerini inceleyerek kendinize sizlerle bir kız arkadaş ya da yakışıklı bir erkek arkadaş bulabilirsiniz.

Herhangi bir şekilde ücret ödemenize ya da üyelik gerçekleştirmenizi gerek bulunmamaktadır.! İnternet sitemiz Ankara bayan arkadaş kategorisinde tüm Ankaralı vatandaşlarımıza ücretsiz ve üyelik gerektirmeden hizmet sağlamaktadır.

➡️ Ankara Çankaya Dul Olgun ve Zengin Bayanlar Telefon Numaraları WhatsApp’tan Sohbet

Çankaya’da bulunan dul kadınların, olgun ve zengin bayanların cep telefonu ve WhatsApp sohbet numaralarını kendilerinden talep edebilmek için aşağıda bulunan yorum gönderme ve mesaj gönderme bölümünü kullanabilirsiniz. Sitemiz içerisinde yüzlerce bayan ve erkek ilanları yeralmaktadır. Sadece Ankara ile sınırlı kalmanıza da gerek yok arkadaşlar. İnternet sitemiz içerisinde erkeklerin cep telefonu numaralarını paylaşa biliyoruz fakat aynı şeyi kadınlar için ne yazık ki yapamıyoruz.

Bu nedenle bayanların cep telefonu numaralarını kendilerinden bizzat sizin talep etmeniz gerekiyor. Sitemiz içerisinde bulunan bayanlar sizlerin göndermiş olduğu yorumları dikkate okuyor ve eğer kendilerine uygun olduğunuzu düşünürlerse zaten Facebook Twitter Instagram TikTok adreslerinin yanı sıra WhatsApp üzerinden görüntülü sohbet edebilmeniz , resimler ve fotoğraflar gönderebilmeniz ve sesli mesaj gönderebilmeniz için sizlere cep telefonu numaralarını Büyük bir keyifle verebilirler.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here