İstanbul’da Ciddi Evlilik Arayan Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 1, 2022
0
998

Sevgisiyle Kalbimi Gerçekten Dolduracak Biri Var mı ? ❣️

Herkese selamlar arkadaşlar ismim Meltem 28 yaşındayım İstanbul’da yalnız başıma yaşıyorum yaramaz kalbimi dürüst aşk ile uslan duracak ,iyiliği ve güzel kalbi ile beni kazanacak gerçekten konuştuğu zaman ona hayran kalabileceğim ve onu bütün dikkatimi dinleyebileceğim bir sevgili arıyorum.

Aklımı başından alacak birinin bana mesaj göndermesini bekliyorum. Uzun zamandır İstanbul’da tek başıma yaşadığım için artık inanılmaz derecede sıkılmış durumdayım yoksa inanır mısınız akşamlar eve geldiğimde tek başıma film bile izleyemiyorum artık.! ☹️ Film izlerken insanın yanında birisin olmasını ister miymiş evet istermiş Ben şu anda tam olarak bu durumu yaşıyorum.

Normalde gerçek hayatımda yani sosyal çevrem de birçok arkadaşım var ama gerçekten kalpten sevebilecek birini bir türlü bulamadım. Bana çıkma teklif eden evlenmek isteyen benimle sevgili olmak isteyen bir sürü insan oluyor tabii ki ama ne yazık ki hiç biriyle uyuşma sağlayamıyorum. Hani derler ya elektrik alamadım diye benimki de tam olarak öyle oluyor galiba.

Belki de erkeklerin aşkı değil de bir kız arkadaşı sevgilisi olsun diye bu anlayışla yaklaşmasını doğru bulmadığım için olabilir arkadaşlar. Yani karşısındaki insana güven vermek çok önemli benim için. Bir erkeğin tipinden ya da cebindeki parasından çok ne kadar güvenilir olduğuna bakarım ben…

Gerçekler böyle işte arkadaşlar yani Hiçbir zaman hiç kimseye güvenemedim için bir türlü düzenli bir ilişki yaşayamadım. Birazcık da kendimden bahsetmek istiyorum arkadaşlar fazla alışveriş meraklısı bir insan değilim çok fazla para harcamam. Allah’a şükürler olsun ailemden kalan bir dairem var. Çalışarak Bir de araba aldım 2019 yılında almıştır O yüzden şu anda satamıyorum. Çünkü bir yasa çok ilerledi gitti. Şimdi arabamı satayım de sen bir daha araba alamam diye düşünüyorum.

Sürekli makyaj yarım. Her zaman süslü gezerim 💄💃 Giyinmeyi iyibilirim. Evde de oldukça hamarat bir bayanım. Çok güzel yemek yaparım. Her zaman evimi temiz tutarım. Eğer buradan kendime güvenilir bir Erkek arkadaş bulabilirsem zaten evime gelecek görecek. Ha bu arada şunu da söylemeden geçmek istemiyorum erkek arkadaşımın sık sık evime gelmesini isterim. Birlikte uyuyalım istiyorum. Birlikte yemek yapalım kahvaltı hazırlayalım film izleyelim hatta beraber tatile çıkalım gibi hayallerim var.

➡️ İstanbul Beylikdüzü’nde Sevgili Arayan ve Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Telefon Numaraları ⭐

İstanbul’un en kalabalık ilçeleri arasında Beylikdüzü bulunmaktadır Bu nedenle İstanbul şehrimizde Beylikdüzü bölgesinden internet sitemizi ziyaret eden bayanların sayısı da bir hayli fazladır. Facebook Twitter Instagram ve TikTok gibi sosyal medya mecralarında son derece popüler hale gelmiş olan sevgili ol arkadaşlık ve evlilik sitemiz içerisinde İstanbul Beylikdüzü’nde bayan arkadaş bulabilirsiniz.

Beylikdüzü kız numaraları, Beylikdüzü bayan numaraları, Beylikdüzü sevgili arayan genç güzel kızlar, Beylikdüzü ev arkadaşı arayan bayanlar ve erkekler gibi birçok konuda internet istemesi ücretsiz olarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Sitemiz içerisinde hiçbir Ücret ödemeden herhangi bir gelip gerçekleştirmeden İstanbul Beylikdüzü bölgesinden erkek arkadaş bayan arkadaş kız arkadaş sevgili dul bayan olgun bayan zengin bayan türbanlı bayan tesettürlü bayan evlenmek isteyen bayan bulabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here