Hatay Dul Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum

Aslen manisalıyım ancak Hatay’da yaşıyorum daha öncesinde bir evlilik gerçekleştirdim ancak maalesef anlaşamadığımız dan dolayı kocamdan ayrıldım şu demek oluyor ki evlendim ve tekrardan boşandım. Oğlak burcuyum ince yapılı bir vücut yapım var alkol tüketimi Arada sırada olabiliyor sigara kullanıyorum lise mezunuyum 52 kiloyum Yaşım 23.

Artık hayatımda kötü haberleri izleye izleye içim şişmiş durumda, Her şeye direnme bir sevgilim olsun el ele kol kola çıkıp dolaşayım diye bu siteye ilan vermek istedim. Özetlemek gerekirse ben evlenmek için ciddi bir evlilik için koca aramıyorum. Ilk öncesinde arkadaş olarak isterim.

Yeni çıkan kitapları birbirimizle paylaşalım birer kahve içip Sohbet edelim bir filme beraber gidip el ele kol kola film izleyelim kısacık hayatımızı daha renkli bir halde beraber geçirelim isterim. Ben insanların tipine ve dış götüntüsüne fazla Fazla aldırış eden bir insan değilim… benim için bir erkekte dış görünüşünden daha önemli olan şey onun karakteri ve kişiliği bir ortam içindeki konuşma seçimi ve Beni utandırmamasadır.!

Hatay Dul Bayan Arıyorum Sitesi İlanları Güncel

Kıymetli dostlar Eğer Sizlerde Hatay ve civarlarında bulunan ilçelerden dul bir hanıma cep telefonu numarasına yada Tiktok,WhatsApp, Feysbuk, Twitter Instagram gibi kontakt adreslerine ulaşmak istiyorsanız sitemiz üstünden Tamamıyla üye olmadan ve parasız bir halde kendilerine ulaşabilirsiniz. Ek olarak sitemizin sizlere sunmuş olduğu fırsatlar içerisinde Hataylı dul bayanlarla parasız arkadaşlık edebilme ve ciddi evlilik yapabilme olanağı da bulunmaktadır.

Hatay Dul Bayanlar Whatsapp Evlilik İlanları ve Cep Telefon Numaraları

Hatay’da Özellikle de evlilik yapmak isteyen Suriyeli dul bayanların sitemizi kümülatif bir halde sosyal medya mecrasından yada Google arama motoru üstünden ziyaret ettiğine şahit oluyoruz. Sitemiz içerisinde Hatay’da 30 yaşlarında 40 yaşlarında 50 yaşlarında kim bilir 70 yaş üstü emekli dul bayanlar WhatsApp evlilik grupları kurarak Burada kendi güncel evlilik ilanlarını paylaşabiliyor ve bu halde de cep telefonu numaralarını sizlere verebiliyorlar.

Bu durumu göz önünde bulundurarak Hatay’da Koca arıyorum, eş arıyorum, Hatay’da evlenmek isterim diyen dul hanımefendilerle tanışmak için derhal harekete geçebilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.