Hatay dul bayanım erkek arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Şubat 7, 2019
0
231

Aslen manisalıyım ama Hatay’da yaşıyorum daha önce bir evlilik gerçekleştirdim ama maalesef anlaşamadığımız dan dolayı kocamdan ayrıldım yani evlendim ve tekrardan boşandım. Oğlak burcuyum ince yapılı bir vücut yapım var alkol kullanımı Arada sırada olabiliyor sigara kullanıyorum lise mezunuyum 52 kiloyum Yaşım 23.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Artık hayatımda kötü haberleri izleye izleye içim şişmiş durumda, Her şeye inat bir sevgilim olsun el ele kol kola çıkıp dolaşayım diye bu siteye ilan vermek istedim. Yani ben evlenmek için ciddi bir evlilik için koca aramıyorum. Ilk öncesinde arkadaş olarak Daha sonrasında ise aşkım izlerini birlikte oluşturarak yüreklerde her şey daha güzel olabilecek bir ilişki içerisine girmek istiyorum.

Yeni çıkan kitapları birbirimizle paylaşalım birer kahve içip Sohbet edelim bir filme beraber gidip el ele kol kola film izleyelim kısacık hayatımızı daha renkli bir şekilde beraber geçirelim istiyorum. Ben insanların tipine ve dış görünümüne çok Fazla aldırış eden bir insan değilim… benim için bir erkekte dış görünüşünden daha önemli olan şey onun karakteri ve kişiliği bir ortam içerisindeki konuşma tarzı ve Beni utandırmamasadır

Sevgili arkadaşlar Eğer Sizlerde Hatay ve yakınlarında bulunan ilçelerden dul bir bayana cep telefonu numarasına ya da WhatsApp Facebook Twitter Instagram gibi iletişim adreslerine ulaşmak istiyorsanız sitemiz üzerinden tamamen üyeliksiz ve ücretsiz olarak kendilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizin sizlere sunmuş olduğu fırsatlar arasında Hataylı dul bayanlarla canlı sesli kameralı ve görüntülü olarak sohbet edebilme imkanı da bulunmaktadır.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here