Erkek Dost Arayan Dullar Sitesi

Ilk olarak merhaba dostlar. Twitter’da gezinirken tesadüf olarak bu siteye rastladım. Siteyi internette birazcık araştırdım ve güvenilir bir site olduğunu söyleyenlere rastladım. Normalde bu şekilde bir sitede katiyen bu şekilde bir yazı yayınlamazdım. Fakat dostlarım bu sitenin güvenilir olduğunu söylemiş oldu. Mahallede Rose Selin isminde bir kız dahi var. O kız bu site yardımıyla bir erkek dost buldu. Aslen internette erkek dost aramakla ilgili bir sorunum yok. Fakat tahmin edebileceğiniz gibi real hayatta kendi mahallenizden, şehrimizden sizi tanıyan biriyle çıkmak fazla zor. Her her neyse, hayatımdaki insanlara hiç güvenmiyorum.

24 yaşındayım fakat bu yaşıma kadar güvenebileceğim bir insan görmedim. 17 yaşımdayken ailemden ayrıldım. Babam annemi rahatsız etme etti. Annemin yanında durdum. Fakat bir sene sonrasında annemle babam boşandı. Annem daha farklı bir insanla evliliğe ilk adımını attı. Annemin evlendirilmiş olduğu adam beni evinde istemiyordu. Bu durum beni üzse de annemin mutluluğu için o evden ayrılmak mecburiyetinde kaldım. Şu anda İstanbul’da adını vermek istemediğim bir yerde yaşıyorum. Fazla şükür kendi ayaklarımın üstünde duruyorum. Kimseden maddi yada manevi bir beklentim yok. Oturduğum daire benim değil, şu anda kiracı olarak yaşıyorum. Fakat altımda iyi veya kötü beni yerden yere vuracak bir otomobil var. Fazla şükür bu yaşta kendi arabamı aldım. Aylık gelirim beni yönetim etmeye yetiyor ve bana da yetiyor.

Bu sitedeki tek gayem ciddi bir ilişki yaşayabileceğim, bana bakabilecek veya sevgili olabilecek bir erkek dost bulmak. Belkide mümkün ise benimle yaşamasını, yemeğimi, ekmeğimi evimde yemesini isterim. Çalışıp emek harcamaması benim için mesele değil. Her şey zaman içinde düzelir. İnsanları anlayabiliyorum zira fazla zor bir hayat sürecinden geçiyorum. Bu devirde Türkiye’de iş bulmak, para kazanmak ve gelir elde etmek ve bugünün standartlarına bakılırsa iyi bir yere gelmek maalesef fazla zor. Aynı şey erkekler de ilgilendiriyor. Belkide biz bayanların bu mevzuda daha talihli olduğunu söyleyebilirim. Hanımefendilerin iş bulması ve para kazanması erkeklere bakılırsa birazcık daha basit. Erkekler ne yapmalı? Yaşam onlar için fazla fakat fazla daha zor. Bu yüzden ne kadar para kazandığınızın yada hiç para kazanmadığınızın benim için bir önemi yok. El ele verdikten sonrasında geçilemeyecek tepe yoktur. Hakkaten yanımda olabilecek, sarılıp uyuyabilecek, kumsalda el ele dolaşabilecek, beraber film izleyebilecek ve bu tür aktiviteler yapabilecek bir erkek dost arıyorum.

Yaşınızın benim için fazla çok mesele olacağını zannetmiyorum. Benden 25 yada 30 yaş büyükse doğal olarak ki bir mesele olabilir. Fakat benden 15 veya 20 yaş büyük olması benim için mühim değil. Ben de olgun erkeklerden hoşlanırım, hemen hemen olgunlaşmamış erkeklerden diyebilirim. O yüzden benim için mühim olan kalbinin güzelliği ve senin insan olman. Netice olarak insanları türlerine bakılırsa yargılamak yanlıştır. Doğrusu Türk erkeğinin göbeği var. Türk erkekleri de kıllı olabiliyor. Ben bu şekilde şeylere takılmam. Her insanın kaşları düz olacak diye bir kaide yok. Fotoğrafından da görebileceğiniz gibi, bence güzel bir bayan. Çevremdekiler de fazla güzel bir bayan olduğumu söylüyorlar. Aslen çirkin bayan yoktur dostlar, bir tek dağınık bayan vardır.

Ben de şunu söylemek isterim. Makyaj yapmayı, mütevazı giyinmeyi ve topuklu ayakkabı giymeyi seviyorum. Bakımlı bir bayanın yapması gerekmekte olan her şeyi yaparım. Mesela sabahları ruj sürmeden katiyen evden çıkmam. Bir bayanın açık giyinmesi ve kendine iyi bakması seni aldatacağı manasına gelmez. Hayatıma alacağım, bir ihtimal hayatımın en üst alanına koyacağım. Doğrusu, onun haricinde hiçbir erkek gözlerime dahi bakamaz. Baksa dahi bir tek baktığıyla kalır. Bir tek beraber olduğum insanla yaşamak mecburiyetinde olduğum şeyleri yaşıyorum. Kelimenin tam manası ile yaşıyorum. Her bağlamda, hayatıma giren adamı dibe kadar mutlu edeceğime inanırım. Elbet, daha öncesinde bikaç defa ilişkim oldu. Aslen burada her şeyi anlatmak ne kadar doğru bilmiyorum fakat her şeyi bilmenizi isterim. Daha önceki ilişkilerimden biri fazla ciddi iki sene sürmüştü. Onunla iki sene onun evinde yaşadım. Fakat malesef ki onun da yalanlarla dolu bir insan olduğunu anlayınca o an yalnız kaldım.

Şimdi yalnızlığıma son verebilecek adam gibi birini isterim. Bir buçuk sene öncesinde fazla acayip bir tecrübe yaşadım. Fakat bu vakaları burada anlatmak istemiyorum. Yanımda olacak insanın boynunu koklayarak, yanağından öperek, omzunda ağlayarak anlatmak isterim. Alkol ve sigaram var. Bunu da bilmeni isterim. Doğrusu hem alkol hem de sigara içerim. Bunun haricinde hafta sonları yanıma gelip canlı müzik dinlemeyi seviyorum. Ümit ederim bunu beraber başarabiliriz. Yukarıda da belirttiğim gibi maddi bir beklentim yok. Tüm bu tarz şeyleri cebimdeki parayla yapabiliriz. Problem yok. Ve bunu hayatımda katiyen söylemeyeceğim. Daha öncesinde de söylediğim gibi benim için mühim olan tek yürek olmak, ortak kriterlerimizi karşılamak ve beni idrak edebilecek biriyle yaşamak. Ümit ederim ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Aslen daha anlatacak fazla şeyim var fakat söylediğim gibi bu tarz şeyleri bir tek hayatıma aldığım kişiye anlatmak isterim. Lütfen kendinizden bahsederken bana uzun uzun anlatın. Ve katiyen bana ileti atmaktan çekinmeyin.

Sevgili arayan dullar için site
Sevgili arayan dul bayanlar, sitemizde olgun bayanlarla tanışma fırsatını yakalayın. Türkiye’nin her yerinden sevgili arayan dul hanımlarla hiçbir ücret ödemeden tanışabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden bu hanımlarla Avrupa ülkelerinden de yazışma kurabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, burdur, Bursa, Diyarbakır, Trabzon, Rize, Zonguldak, ülkemizin öteki bütün büyük şehirlerinden belkide ufak köy ve kasabalarından dahi sevgili arayan dullarla parasız sohbet edebilir ve ileti açabilirsiniz. .

Kalbinize taht kuracak, hayatınızı renklendirecek kişiyi bulmak için zaman kaybetmeyin. Sitemizin bütün planlarının altında bay ve kadın ilanlarına yorum yapabileceğiniz parasız bir bölüm bulunmaktadır. Bu kısmı kullanarak kendinizi tanıtabilirsiniz. Sitemiz sizler için bir hafta 24 saat güncel bay ve kadın arkadaşlık ilanları yayınlamaktadır.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.