Erkek Dost Arayan Dullar Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 14, 2022
6
1963

İlan İçeriği >>

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Twitter’da gezinirken tesadüfen bu siteye rastladım. Siteyi internette biraz araştırdım ve güvenilir bir site olduğunu söyleyenlere rastladım. Normalde böyle bir sitede asla böyle bir yazı yayınlamazdım. Ama arkadaşlarım bu sitenin güvenli olduğunu söyledi. Mahallede Rose Selin adında bir kız bile var. O kız bu site sayesinde bir erkek arkadaş buldu. Aslında internette erkek arkadaş aramakla ilgili bir sorunum yok. Ama tahmin edebileceğiniz gibi gerçek hayatta kendi mahallenizden, şehrimizden sizi tanıyan biriyle çıkmak çok zor. Her neyse, hayatımdaki insanlara hiç güvenmiyorum.

24 yaşındayım ama bu yaşıma kadar güvenebileceğim bir insan görmedim. 17 yaşımdayken ailemden ayrıldım. Babam annemi taciz etti. Annemin yanında durdum. Ama bir yıl sonra annemle babam boşandı. Annem başka bir adamla evlendi. Annemin evlendiği adam beni evinde istemiyordu. Bu durum beni üzse de annemin mutluluğu için o evden ayrılmak zorunda kaldım. Şu anda İstanbul’da adını vermek istemediğim bir yerde yaşıyorum. Çok şükür kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Kimseden maddi veya manevi bir beklentim yok. Oturduğum daire benim değil, şu anda kiracı olarak yaşıyorum. Ama altımda iyi ya da kötü beni yerden yere vuracak bir araba var. Çok şükür bu yaşta kendi arabamı aldım. Aylık gelirim beni idare etmeye yetiyor ve bana da yetiyor.

Bu sitedeki tek amacım ciddi bir ilişki yaşayabileceğim, bana bakabilecek ya da sevgili olabilecek bir erkek arkadaş bulmak. Hatta mümkünse benimle yaşamasını, yemeğimi, ekmeğimi evimde yemesini istiyorum. Çalışıp çalışmaması benim için sorun değil. Her şey zamanla düzelir. İnsanları anlayabiliyorum çünkü çok zor bir yaşam sürecinden geçiyorum. Bu devirde Türkiye’de iş bulmak, para kazanmak ve bugünün standartlarına göre iyi bir yere gelmek maalesef çok zor. Aynı şey erkekler için de geçerli. Hatta biz kadınların bu konuda daha şanslı olduğunu söyleyebilirim. Kadınların iş bulması ve para kazanması erkeklere göre biraz daha kolay. Erkekler ne yapmalı? Hayat onlar için çok ama çok daha zor. Bu nedenle ne kadar para kazandığınızın veya hiç para kazanmadığınızın benim için bir önemi yok. El ele verdikten sonra geçilemeyecek tepe yoktur. Gerçekten yanımda olabilecek, sarılıp uyuyabilecek, kumsalda el ele dolaşabilecek, birlikte film izleyebilecek ve bu tür aktiviteler yapabilecek bir erkek arkadaş arıyorum.

Yaşınızın benim için çok fazla sorun olacağını sanmıyorum. Benden 25 veya 30 yaş büyükse tabi ki bir sorun olabilir. Ama benden 15 ya da 20 yaş büyük olması benim için önemli değil. Ben de olgun erkeklerden hoşlanırım, henüz olgunlaşmamış erkeklerden diyebilirim. O yüzden benim için önemli olan kalbinin güzelliği ve senin insan olman. Sonuç olarak insanları türlerine göre yargılamak yanlıştır. Yani Türk erkeğinin göbeği var. Türk erkekleri de kıllı olabiliyor. Ben böyle şeylere takılmam. Herkesin kaşları düz olacak diye bir kural yok. Fotoğrafından da görebileceğiniz gibi, bence güzel bir kadın. Çevremdekiler de çok güzel bir kadın olduğumu söylüyorlar. Aslında çirkin kadın yoktur arkadaşlar, sadece dağınık kadın vardır.

Ben de şunu söylemek istiyorum. Makyaj yapmayı, mütevazı giyinmeyi ve topuklu ayakkabı giymeyi seviyorum. Bakımlı bir kadının yapması gereken her şeyi yaparım. Örneğin sabahları ruj sürmeden asla evden çıkmam. Bir kadının açık giyinmesi ve kendine iyi bakması seni aldatacağı anlamına gelmez. Hayatıma alacağım, belki hayatımın en üst alanına koyacağım. Yani, onun dışında hiçbir erkek gözlerime bile bakamaz. Baksa bile sadece baktığıyla kalır. Sadece birlikte olduğum adamla yaşamak zorunda olduğum şeyleri yaşıyorum. Kelimenin tam anlamıyla yaşıyorum. Her bağlamda, hayatıma giren adamı dibe kadar mutlu edeceğime eminim. Elbette, daha önce birkaç kez ilişkim oldu. Aslında burada her şeyi anlatmak ne kadar doğru bilmiyorum ama her şeyi bilmenizi istiyorum. Daha önceki ilişkilerimden biri çok ciddi iki yıl sürmüştü. Onunla iki yıl onun evinde yaşadım. Ama ne yazık ki onun da yalanlarla dolu bir insan olduğunu anlayınca o an yalnız kaldım.

Şimdi yalnızlığıma son verebilecek adam gibi birini istiyorum. Bir buçuk yıl önce çok garip bir deneyim yaşadım. Ancak bu olayları burada anlatmak istemiyorum. Yanımda olacak kişinin boynunu koklayarak, yanağından öperek, omzunda ağlayarak anlatmak istiyorum. Alkol ve sigaram var. Bunu da bilmeni istiyorum. Yani hem alkol hem de sigara içerim. Bunun dışında hafta sonları yanıma gelip canlı müzik dinlemeyi seviyorum. Umarım bunu birlikte başarabiliriz. Yukarıda da belirttiğim gibi maddi bir beklentim yok. Bütün bunları cebimdeki parayla yapabiliriz. Sorun yok. Ve bunu hayatımda asla söylemeyeceğim. Daha önce de söylediğim gibi benim için önemli olan tek yürek olmak, ortak kriterlerimizi karşılamak ve beni anlayabilecek biriyle yaşamak. Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir. Aslında daha anlatacak çok şeyim var ama dediğim gibi bunları sadece hayatıma aldığım kişiye anlatmak istiyorum. Lütfen kendinizden bahsederken bana uzun uzun anlatın. Ve kesinlikle bana mesaj atmaktan çekinmeyin.

Sevgili arayan dullar için site
Sevgili arayan dul bayanlar, sitemizde olgun bayanlarla tanışma fırsatını yakalayın. Türkiye’nin her yerinden sevgili arayan dul kadınlarla hiçbir ücret ödemeden tanışabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden bu kadınlarla Avrupa ülkelerinden de iletişim kurabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep, burdur, Bursa, Diyarbakır, Trabzon, Rize, Zonguldak, ülkemizin diğer tüm büyük şehirlerinden hatta küçük köy ve kasabalarından bile sevgili arayan dullarla ücretsiz sohbet edebilir ve mesaj açabilirsiniz. .

Kalbinize taht kuracak, hayatınızı renklendirecek kişiyi bulmak için vakit kaybetmeyin. Sitemizin tüm planlarının altında bay ve bayan ilanlarına yorum yapabileceğiniz ücretsiz bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümü kullanarak kendinizi tanıtabilirsiniz. Sitemiz sizler için 7 gün 24 saat güncel bay ve bayan arkadaşlık ilanları yayınlamaktadır.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

6 YORUMLAR

  1. Merhaba sizi tanımak isterim sizde isterseniz sohpet arkadaşlığı yaparız orijinal bir muhapetler kurarız bir şey var ama ben senden etkilendim sohpetinize sağlam bir şekilde ortaya çıkar

  2. Merhaba sizi tanımak isterim sizde isterseniz sohpet ederiz beni tanımak istersen yazabilirsiniz tanışırız sohpet ederiz görüşürüz olmazmı sohetinize beni davet etmek istermisiniz memnun olurum 537*

  3. Merhaba sizi tanımak isterim sizde isterseniz sohpet arkadaşlığı yaparız orijinal bir muhapetler kurarız bir şey var ama ben senden etkilendim sohpetinize sağlam bir şekilde ortaya çıkar 53*

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here