Edirne Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Haziran 13, 2019
0
828

Edirne şehrimizden her türlü bayan arkadaşı ve eşi bulabileceğiniz sevgiliol arkadaşlık ve evlilik sitemize hoşgeldiniz. Gün geçtikçe artan giriş sayılarımız sayesinde, sitemizde bir çok yeni arama, yeni hayatlar, yeni insan çeşitleri gelmektedir. Bu da isteyen herkesin kafa yapısına ve hayat tarzına uygun arkadaşı edinmesini sağlamaktadır.

Herkes hayatını başka bir insan ile birleştirmek ister. Ve belirli bir yaştan sonra hepimiz bu insanı aramak için çabalarız. Tek kişilik yaşanmayacak bir dünyada yaşıyoruz. Hep dosta, arkadaşa, sohbet edebileceğimiz, hayatımızı paylaşabileceğimiz birini ararız. Bütün bunları da tek bir kişi üzerinde toplarız ve evleniriz.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Edirne Ciddi Evlilik Sitesi

Edirnede ciddi ve uzun süreli ilişki arayan, isteyen yüzlerce kadın ile tanışma, sohbet etme ve kaynaşma fırsatınız bu sitede vardır. Dilediğiniz ilan sahibi ile tanışabilir, görüşebilir, sevgili olabilir ya da evlenebilirsiniz.

Edirne Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Keşan
  • Uzunköprü
  • İpsala
  • Havsa
  • Meriç
  • Enez

Edirne Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Edirne’de bulunan birbirinden güzel, genç, olgun, dul bayanlarla sitemiz aracılığı ile ilk tanışma olayını gerçekleştirebilirsiniz. Kendileriyle iyi anlaşırsanız da sohbetinizi WhatsApp ya da cep telefonu üzerinden de arkadaşınıza devam edebilirsiniz.

♥️ SEMİHA

Selam herkese. Ben Edirne’de yaşayan türbanlı bir kadınım. Daha önce hiç evlenmedim. Yaşım 32. Yalnız başına yaşayan bir kadınım. 20 yaşından sonra ailemle pek anlaşamadığımı fark ettim. Aynı evde yaşamak artık bana gerçekten çok zor geliyordu. Bu yüzden de 23 yaşına geldiğim zaman kendi hayatımı kurma kararı aldım.

Ailem de bu konuda sağ olsunlar bana destek oldular. Çünkü gerçekten belli bir yaştan sonra aileyle yaşanmıyor. Bunuda anlayışla karşıladıklarından dolayı 23 yaşından beri tek başıma yaşıyorum. Edirne’de İslami bir Evlilik gerçekleştirebileceğim erkek arkadaş arıyorum diyebilirim. Mutlu huzurlu bir Yuvam olsun istiyorum.

♥️ SİBEL

merhaba. 26 yaşındayım. Edirne’de öğrenciyim. Üniversite hayalimi biraz geç gerçekleştirdim ancak kısmet bu zamanaymış. Bir sene sonra üniversiten bitiyor. Bu yüzden de evlilik gerçekleştirebileceğinize, geleceğe yönelik bir ilişkiye başlamak istiyorum. Şimdi diyeceksiniz ki neden üniversiteden bulamadın?

Artık üniversiteler eski zamanlar gibi değil. Herkes günü geçirmeye, kısa süreli ilişkiler yaşıyor. Ben kesinlikle böyle bir kız değilim. Bu tarz ilişkilere de oldukça karşıyım. İlişki dediğin uzun süreli ve ciddi olmalı. Tabii ki sonunda ayrılık olabilir bu oldukça doğaldır. Ancak gelip geçici öylesine ilişkilere gelemiyorum. Bu yüzden de benimle ciddi düşünebilecek geleceğe yönelik planlar kurabileceğim bir erkek istiyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here