Edirne Evlilik İlanları | Evlilik Sitesi

Edirne şehrimizden her türlü bayan arkadaşı ve eşi bulabileceğiniz seslihit arkadaşlık ve evlilik sitemize sefalar getirdiniz. Gün geçtikçe artan giriş sayılarımız yardımı ile, sitemizde bir fazla yeni arama, yeni hayatlar, yeni insan çeşitleri gelmektedir. Bu da isteyen her insanın kafa yapısına ve hayat tarzına uygun arkadaşı edinmesini sağlamaktadır.

Tamamımız yaşamını daha değişik bir insan ile birleştirmek ister. Ve belirli bir yaştan sonrasında çoğumuz bu insanı aramak için çabalarız. Tek kişilik yaşanmayacak bir dünyada yaşıyoruz. Hep dosta, arkadaşa, sohbet edebileceğimiz, hayatımızı paylaşabileceğimiz birini ararız. Bütün bu gibi şeyleri da tek bir kişi üzerinde toplarız ve evleniriz.

Edirne Ciddi Evlilik Sitesi

Edirnede ciddi ve uzun soluklu arkadaşlık arayan, isteyen yüzlerce bayan ile tanışma, sohbet etme ve kaynaşma fırsatınız bu sitede vardır. Istediğiniz ilan sahibi ile tanışabilir, sevgili olabilir yada evlenebilirsiniz.

Edirne Evlilik İlanları Gelen Bölgeler

  • Merkez
  • Keşan
  • Uzunköprü
  • İpsala
  • Havsa
  • Meriç
  • Enez

Edirne Bay ve Bayan Evlilik İlanları

Edirne’de bulunan birbirinden güzel, genç, olgun, dul bayanlarla sitemiz aracılığı ile ilk tanışma şansını gerçekleştirebilirsiniz. Kendileriyle iyi anlaşırsanız da sohbetinizi WhatsApp yada cep telefonu üstünden de arkadaşınıza devam edebilirsiniz.

♥️ SEMİHA

Merhaba her insana. Ben Edirne’de yaşayan türbanlı bir kadınım. Daha öncesinde hiç evlenmedim. Yaşım 32. Yalnız başına yaşayan bir kadınım. 20 yaşından sonrasında ailemle pek anlaşamadığımı fark ettim. Aynı evde yaşamak artık bana hakikaten fazla zor geliyordu. Bu nedenden ötürü de 23 yaşına geldiğim zaman kendi hayatımı kurma sonucunda aldım.

Akrabalarım de bu mevzuda sağ olsunlar bana destek oldular. Şundan ötürü hakikaten belli bir yaştan sonrasında aileyle yaşanmıyor. Bunuda anlayışla karşıladıklarından dolayı 23 yaşından beri Yalnız başıma yaşıyorum. Edirne’de İslami bir Evlilik gerçekleştirebileceğim erkek arkadaş arıyorum diyebilirim. Mutlu rahat bir Yuvam olsun isterim.

♥️ SİBEL

merhaba. 26 yaşındayım. Edirne’de öğrenciyim. Üniversite hayalimi birazcık geç gerçekleştirdim ancak kısmet bu zamanaymış. Bir sene sonrasında üniversiten bitiyor. Bu nedenden ötürü de evlilik gerçekleştirebileceğinize, geleceğe yönelik bir arkadaşlığa adım atmak isterim.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.