Denizli’den dul bayanım erkek arkadaş arıyorum

Denizli şehrimizden Ben civarlarında bulunan ilçelerinden erkek arkadaş arayan dul bayanların WhatsApp sohbet hatlarını ve cep telefonu numaralarını alabilmek için web sitemiz üzerinde bulunan Denizlili dulların ilanlarını kontrol ederek onlarla iletişime geçebilirsiniz. Denizli yada civarlarında bulunan şehirlerden ve ilçelerden tüm bayanlarla tanışma fırsatınız bulunmaktadır. Sitemiz Tamamıyla parasız ve üye olmadan olmasının hem de hem de Denizli dul bayan arkadaş bekar bayan arkadaş üniversiteli kızlarla ve birbirinden güzel bayanlarla sevgili olma şansını sizlere sunmaktadır hem de Denizli arkadaşlık sitesi olarak bayanlarla sohbet edebilme imkanınız bulunmaktadır Bol miktarda şans diliyoruz.

Bahar dedi ki ;

Ilk önce Her insana merhabalar. Merhabalar kıymetli dostlar Bu internet sitesini internette rastlantı olarak dolaşırken buldum. Denizli’de yaşıyorum dul bir bayanım aslen Antalyalıyım. baba tarafınca Birazcık araplık var. Akdeniz Üniversitesi basın ve yayınlanma mezunu olarak ayakları üzerinde dimdik durabilen ve kendi geçimini sağlayabilen bir bayanım. yerel bir dergide çalışmaktayım. isimden dolayı fazla fazla yeni kişiler tanıma şansım olmuyor. sürekli çalışıyorum bu nedenden dolayı sosyal bir aktivite olmuyor ve bir erkek arkadaş edinebilme fırsatı malesef ki bulamıyorum. uzaktan da olsa hangi şehirden olursa olsun bana yazabilirsiniz bizim mesleğimiz birazcık karışık bir meslek olduğundan fazla fazla mesai gerektiriyor.

Özetlemek gerekirse sürekli çalışıyorum Uzun lafın kısası Çalışmaktan bir erkek arkadaş edinebilme şansım pek de yok. o yüzden sanal ortamda arkadaşlık siteleri üstünden Kendime kafi bir erkek arkadaş bulabileceğimi düşündüm. daha öncesinde bir defa evlendim ve boşandım. ciddi bir evlilik değildi aslına bakarsanız saçma sapan bir evlilik diyebilirim. karşılıklı olarak anlaşarak boşanmaya karar verdik ve ilişkiyi bitirdik fazla fazla sürmedi 1 yıl kadar evli olduk.

Ondan sonrasında uzun bir süre hiçbir erkek arkadaşım olmadı. Ancak artık Bir Erkek arkadaş ile deli gibi ihtiyacım var. bir tek Denizli diye engelleme yapmayacağını uzak bir yerden de olsa beni algı edebilecek küçük bir ihtimal benzer meslekleri yaparsak birbirimize yardım edebileceğimiz Çağdaş gündemi takip eden Benim gibi meraklı temiz Muhtemel ise Titiz bayan veya erkek arkadaşlar edinmek isterim aşk derseniz tabii ki Ben aşkı arıyorum. beni sevebilecek koruyup kollayan bilecek aklı başlangıcında bir insanla arkadaş olabilirim.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.