Çorum’dan Aklı Başında Erkek Arkadaş Arıyorum Dul Bayanım

Bu bölümde Çorumlu dul bayanların Çorumlu dulların kontakt numaralarına WhatsApp ve cep telefonu sohbet numaralarını yetişme imkanınız bulunmaktadır ancak sitemizde seviyeli sohbet ve seviyeli arkadaşlık çerçevesi adı altında bayan arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

Merhaba Adım Melek , Dul Bi Bayanım Evlilik Amaçlı Erkek Arkadaş Arıyorum.

Ilk önce Her insana merhabalar arkadaşlar. benim ismim Melek Sizler bana Kanatsız Melek kabul edebilirsiniz. Allahü teâlâ rahmet eylesin Mekanı aden olsun babam bana Kanatsız Meleğim demeyi fazla severdi. Bu nedenden ötürü arkadaş olacağım erkek arkadaşımın da bana Kanatsız Melek diye seslenmesi isterim. fazla merhametli bir kızı olsun diye sürekli yaşamı süresince çabaladı ve adımı Melek koydu. bu nedenden ötürü ben de babamın bana koymuş olduğu bu ismin hakkını vermeye çalışıyorum. daha öncesinde Çorum’da bir evlilik gerçekleştirdim.

Ancak bir ekip sıkıntılardan dolayı evliliğim doğru muntazam gitmedi. kocamdan mutlu olmadığından dolayı boşanmak mecburiyetinde kaldım ve boşandım. aslen Erzurumluyum.

Ancak şu anda Çorum’da yaşıyorum. 29 yaşındayım. Halkla İlişkiler yüksek okul mezunu oldum şu anda çalışmaktayım. Maddi durumum son aşama yerinde özetlemek gerekirse Allahü teâlâ’a şükürler olsun hiç hiç hiç kimseye maddi olarak ihtiyacım yok. Bu nedenden ötürü birlikte olacağım insanın bana maddi bir destek vermesine gerek bulunmamaktadır.

bana babam gibi sahip çıkabilecek şefkatle bakan bir erkek arkadaş arıyorum. burada küçük bir ihtimal bir fotoğraftan o enerjiyi yakalarım diye düşünerek ilan verme gereği duydum ve benim hayat felsefem de şu vardır arkadaşlar hayatta rastlantı olduğunu ve kadere sürekli inanmışımdır. bu nedenden dolayı İnternet ortamında bunun gibi büyük arkadaşlık sitelerinde büyük bir rastlantı içerisinde dünyanın en güzel aşkını sevgisini ve ilişkisini yakalayabilecek mi düşünerek bu ilanı oluşturdum. şansımı bu sitede deneyim etmek istediğimden dolayı buraya fotoğraflarımla beraber hiç çekinmeden ilanverdim evlenmek GİBİ bir niyetim vardır.

Ancak bir yakın tarihlerde bu biçimde bir planım yo.k öncesinde arkadaş olmak beraber güzel zamanlar geçirmek ve birtakım şeyleri oturup konuşmak isterim. adam gibi adamlar ile görüşmek isteyen kimsenin vaktini çalmak istemeyen bir yapıya sahibim. Bu nedenden ötürü lütfen aşağıda kendinizi tanıtırken Sizler de benim kadar samimi ve benim kadar Dürüst olmaya dikkat edin. Netice olarak internet sayfasında bir İlan Verdim. insanların nasıl insanlar olduğunu bilemem. Bu nedenden ötürü kendinizi ne kadar iyi tanıtırsınız benim açımdan bu denli İyi olacaktır. yaş takıntım yoktur. İnsanların tipine şeklini şemalini bakmam. ben daha çok erkeklerde karakteri önem veren bir insanım.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.