Ana Sayfa Tekirdağ Bayan Arkadaş Çorlu Erkek Arayan Bayanlar

Çorlu Erkek Arayan Bayanlar

Güncelleme : Ağustos 18, 2019
1364
En güncel, en yeni tekirdağ, çorlu bayan arkadaş, erkek arayan bayan, evlenmek isteyen bayan ilanları
En güncel, en yeni tekirdağ, çorlu bayan arkadaş, erkek arayan bayan, evlenmek isteyen bayan ilanları

İlan İçeriği >>

Hayatımıza yeni bir insan olarak onunla sevgili olmak ya da evlenmek gerçekten çok farklı duygular yaşatabiliyor. Hepimizin farklı hayalleri ve farklı kriterleri var. Bütün bu farklılıklara rağmen aslında tüm insanoğlu aynı şeyi istiyor ve aynı şeyin peşinden koşuyor. Huzurlu ve mutlu bir hayat. Aslında hepimizin istediği şey bu. Buna sahip olmak ise hiç kolay değil. Zaten yaşam şartları gittikçe zorlaşıyor. Hem yaşam mücadelesi hem de hayatımıza bir hayat arkadaşı ama meselesi gerçekten yorucu olabiliyor.

Huzurlu ve mutlu bir hayatın sırrı ise herkesin sandığının aksine para değildir. İnsanların birçoğu paranın mutluluk ve huzur getireceğini düşünüyor. Ama bu konuda yanılıyorlar. Sizi mutlu ve huzurlu edecek olan hayatınıza aldığınız insandır. Hayatınızdaki insan size mutsuz ve huzursuz ediyorsa cebinizde ne kadar paranızın olduğu ya da ne kadar lüks bir hayat yaşadığınızın hiçbir önemi yoktur. Bu yüzden önceliğinizi hiçbir zaman paraya vermeyin.

Çorlu Erkek Arayan Dul Bayanlar

Hayatınıza alacağınız kişiyi kendi hür, özgür iradeniz ila seçmelisini. Bir çok insanın ailesi, akrabaları ya da arkadaş çevresi bu konuda baskı yapmayı, konuşmayı çok severler. Bu yüzden kimseye kulak asmadan kendi mutluluğunuzu düşünerek hareket edin. Kimse sizin ne ile nasıl mutlu olacağınızı asla tam olarak bilemez. Buna aileniz de dahildir. Ayrıca sizi, sizden başka da kimse en iyi şekilde tanıyamaz.

Bu yüzden kendi seçtiğiniz kişiyle kendi bildiğiniz yoldan ilerleyin. Eğer Çorlu’dan dul bayan arkadaş arıyorum diyorsanız ve hayatınıza dul bir kadın ile devam etmek istiyorsanız, hiç düşünmeden ya da insanların ne söyledigini umursamadan bu şekilde, bu yolda devam edin. Bu sitede istemediğiniz kadar dul bayan ile tanışabilirsiniz.

Çorlu Erkek Arayan Türbanlı, Tesettürlü Bayanlar

Kadınlarımız bir kısmı başı kapalı şekilde hayatlarına devam ediyorlar. Herkesin yaşadığı hayat, yaşam tarzı ve dini tamamen kendine aittir. Bazı erkekler özellikle hayatlarına alacaklari kadının başı kapalı, türbanlı, tesettürlü olmasını istiyor. Sonuçta herkesin farklı kriterleri olabiliyor. Bu yüzden sitemizde kendine erkek arkadaşı arayan, evlenmek isteyen, sevgili arayan, islami evlilik isteyen dul, bekar, türbanlı, tesettürlü bayanlar için ayrı kategoriler oluşturduk.

♥️ EMEL

Merhaba. 29 yaşındayım. Daha önce hiç evlenmedim. Kendime uygun bir insan bulamadım. Çorluda tek başıma yaşıyorum. Ailem İstanbul’da yaşıyor. Burada hem çalışıyorum hem de kız kardeşimle birlikte yaşıyorum. Kız kardeşimde 25 yaşında. Ancak artık evlenme yaşımın geldiğini düşünüyorum. Bu yüzden bana uygun birini arıyorum.

Evlilik konusunda acele etmemem gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta sırf evlenmek için evlenilmez. Bu tarz evliliklerin ya da ilişkilerin sonu hep hüsrandır. Bu yüzden karşımdaki insanı tanımak için yeteri kadar zaman vermek istiyorum. Eğer iyi anlaşabileceğimi biri karşıma çıkarsa gerçekten çok güzel olur. Bana yakın olan şehirlerden olursa sevinirim. Çünkü eğer yakın olursak birbirimizi çok daha iyi tanıyabiliriz.

♥️ SEVDA

Selam. Ben çorluda yaşıyorum. 34 yaşındayım. Dul bir bayanım. İki sene önce boşandım. İki senedir de yalnız başıma yaşıyorum. Çocuğum yok. Kendimi gerçekten yalnız ve tek başıma hissediyorum. Ailemi yıllar önce kaybettim. Bu yüzden bir başıma kaldım. Bana arkadaş olabilecek biriyle evlenmek istiyorum.

Burada yalnız yaşadığım için birbirimizi tanımamız için yeterince fırsatımız bulunuyor. Gerçekten iyi anlaştığım bir güzel zaman geçirebileceğin birine ihtiyacım var. Bana bir ömür arkadaşlık yapabilecek ve hem duygusal açıdan hem de manevi açıdan beni tamamlayacak birine ihtiyacım var.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here