Ana Sayfa Balıkesir Bayan Arkadaş Bandırma Erkek Arayan Bayanlar

Bandırma Erkek Arayan Bayanlar

Güncelleme : Ağustos 16, 2019
862

İlan İçeriği >>

Balıkesir Bandırma’da kendine yeni bayan arkadaş edinmek isteyen birçok erkek arkadaşımız vardır. tabii ki sadece Balıkesir’de değil tüm dünya çapında kendine arkadaş edinmek isteyen o kadar çok insan var ki, kendinize uygun kişiyi bulmak gerçekten hiç zor olmaz. Bazen hepimiz yalnızlıktan gerçekten bunalabiliyoruz. Kiminle konuşuyorsanız konuşun size hayatından memnun olmadığını söyleyecektir.

Aslında bunu söyleyen herkesin hayatında baktığın zaman ciddi anlamda eksiklikleri bulunuyor. Bu eksikliklerden en büyük ve en önemli olanı ise hayat arkadaşıdır. 10 yıllık ya da 15 yıllık evliliklere bile baktığınız zaman, bu insanlar bile birbirlerinden tam olarak memnun değiller. İnsanlar sırf evlenmek için evleniyorlar. İnsanların kafasına evlilik durumu öyle bir kazınmış ki, evliliği bir zorunluluk haline getirmiş durumdayız.

Bandırma Erkek Arayan Dul Bayanlar

Herkesin herkesin hayat arkadaşına dair farklı kriterleri bulunuyor. Bu kriterlerimize uygun olan insanları bulmak için de sürekli olarak bir çaba içerisindeyiz. Şunu unutmayın ki evliliğin yaşı yoktur. Bu yüzden hiçbir ilişkinizde acele kararlar vererek hatalar yapmayın. Bir ilişkiye ne kadar çok zaman verirseniz sağlamlığı da o kadar iyi olacaktır. 40 yaşından sonra evlenen ve çok mutlu olan insanlar da var. bu yüzden 20’li yada 30’lu yaşlara geldiğiniz anda evlenmem lazım diyerek Kendi kendinizi yiyip bitirmeyin.

Size uygun olan kişinin karşınıza ne zaman çıkacağı hiç belli olmaz. 50’sinden sonra mutluluğu yakalayan insanlar bile vardır. Bu yüzden hiçbir zaman ümitsizliğe yada umutsuzluğa kapılmayın. Bizim bu sitede, tanışarak evlenen en yaşlı çiftimiz 57 ile 54 yaşındalardı. Kendileriyle de aradan aylar geçmesine rağmen hala iletişim halindeyiz. Bizlere çok mutlu olduklarını defalarca dile getirdiler. Bu da bizler için Aşkın yaşının olmadığının bir kanıtıdır.

Bandırma Erkek Arayan Türbanlı, Tesettürlü Bayanlar

Bu ülke Müslüman ülkesi olduğundan dolayı birçok türbanlı ve başı kapalı bayan arkadaşımız var. Bazı erkekler için sevgili olacakları ya da evlenecekleri eşin kapalı, türbanlı olması kriteri vardır. Hatta bu kritere sahip olan erkeklerin sayısı çok fazladır. Bu yüzden Balıkesir Bandırma’da erkek arayan türbanlı bayanlar için ayrı bir kategori oluşturduk. Kategorileri elimizden geldiği kadar düzenli bir şekilde devam ettirmeye çalışıyoruz.

Ancak bu durum bazen istemesek de karışabiliyor. bu yüzden eğer niyetiniz gerçekten sevgili bulmak ya da evlenmek ise sitemizin balıkesir’le alakalı bütün kategorilerine bakarak kendinize uygun olan insanı buralarda arayabilirsiniz. Biz inanıyoruz ki gerçekten yürekten ve kalpten bir şekilde, bir şey isterseniz kesinlikle elde edersiniz. ancak bu elde etme süreci içinde tabii ki de bir çaba sarf etmeniz gerekiyor.

♥️ MERVE MELİS

MERHABA. 1996 doğumluyum, adım Merve Melis. Yaklaşık iki yıldır İstanbul’da üniversite okuyordum. Bu sene mezun oldum. bu yüzden tekrardan Balıkesir bandırma’ya yani kendi memleketime döndüm. annem de babam bundan yaklaşık olarak bir 15 sene önce boşandılar. Sonrasında annem başka bir adam ile evlendi. Yani sizin anlayacağınız bir üvey babam var. Ama ben kendisini gerçekten çok seviyorum çünkü kendisi çok iyi bir adam. Babamla pek görüştüğüm söylenemez.

Babam defalarca annemi aldatmış ve hiç umursamamış bir adam. Hatta adam demeye dilim varmıyor diyebilirim. Annemden sonra şu anda 3. Karısı ile birlikte yaşıyor. Bu kadar da iğrenç bir insan. Hatta şu an birlikte yaşadığı kadınla nikahı olmamasına rağmen çocuğu bile var. Yani sizin anlayacağınız gerçekten berbat bir aile yaşantısına sahibim diyebilirim. Bu yüzden annem bana yetiyor ve babamla görüşmüyorum.

Ben kesinlikle böyle karmaşık ve üzücü bir aileye sahip olmak istemiyorum. Bu yüzden erkek seçimimi çok düzgün bir şekilde yapmak istiyorum. Ne ben ne de ileride doğacak olan çocuğum böyle saçma ve yorucu bir aile içerisinde büyümemeli. Bu sebeplerden dolayı kendime güvenilir ve bana sadık olabilecek ayrıca hiçbir zaman da yalan söylemeyecek birini istiyorum.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here