Bandırma Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Balıkesir Bandırma’da kendine yeni bayan arkadaş edinmek isteyen pek çok erkek arkadaşımız vardır. tabii ki yalnızca Balıkesir’de değil bütün dünya genelinde kendine arkadaş edinmek isteyen o denli çok insan var ki, kendinize uygun kişiyi bulmak gerçekten hiç zor olmaz. Kimi zaman tamamımız yalnızlıktan gerçekten bunalabiliyoruz. Kiminle konuşuyorsanız konuşun size hayatından mutlu olmadığını söyleyecektir.

Aslen bunu söyleyen her insanın hayatında baktığın zaman ciddi anlamda eksiklikleri bulunuyor. Bu eksikliklerden en büyük ve en mühim olanı ise hayat arkadaşıdır. 10 senelik veya 15 senelik evliliklere dahi baktığınız zaman, bu insanlar dahi birbirlerinden tam olarak memnun değiller. İnsanlar sırf evlenmek için evleniyorlar. İnsanların kafasına evlilik durumu o şekilde bir kazınmış ki, arkadaşlığı bir zorunluluk haline getirmiş durumdayız.

Bandırma Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Herkesin her insanın hayat arkadaşına dair değişik kriterleri bulunuyor. Bu kriterlerimize uygun olan insanları bulmak için de devamlı olarak bir emek içerisindeyiz. Şunu ihmal etmeyin ki evliliğin yaşı yoktur. Bu nedenle hiçbir olayınızda acele kararlar vererek yanlışlar yapmayın. Bir arkadaşlığa ne kadar çok zaman verirseniz sağlamlığı da o denli iyi olacaktır. 40 yaşından sonrasında evlenen ve çok mutlu olan insanlar da var. bu sebepten 20’li veya 30’lu yaşlara geldiğiniz anda evlenmem lazım diyerek Kendi kendinizi yiyip bitirmeyin.

Size uygun olan insanın karşınıza ne zaman çıkacağı hiç belli olmaz. 50’sinden sonrasında mutluluğu yakalayan insanlar dahi vardır. Bu nedenle hiçbir zaman ümitsizliğe veya umutsuzluğa kapılmayın. Bizim bu sitede, tanışarak evlenen en yaşlı çiftimiz 57 ile 54 yaşındalardı. Kendileriyle de aradan aylar geçmesine karşın hala iletişim durumundayız. Bizlere çok mutlu olduklarını onlarca defa dile getirdiler. Bu da biz için Aşkın yaşlarının olmadığının bir kanıtıdır.

Bandırma Erkek Arkadaş Arayan Türbanlı, Tesettürlü Bayanlar

Bu ülke Müslüman ülkesi olduğu için pek çok türbanlı ve başı kapalı bayan arkadaşımız var. Birtakım erkekler için sevgili olacakları veya evlenecekleri eşin kapalı, türbanlı olması kriteri vardır. Belkide bu kritere sahip olan erkeklerin sayısı çok fazladır. Bu nedenle Balıkesir Bandırma’da erkek arkadaş arayan türbanlı bayanlar için ayrı bir kategori oluşturduk. Kategorileri elimizden geldiği kadar tertipli bir şekilde devam ettirmeye çalışıyoruz.

Fakat bu durum kimi zaman istemesek de karışabiliyor. bu sebepten şayet niyetiniz gerçekten sevgili bulmak veya evlenmek ise sitemizin balıkesir’le ilgili tüm kategorilerine bakarak kendinize uygun olan insanı buralarda arayabilirsiniz. Biz inanıyoruz ki gerçekten yürekten ve kalpten bir şekilde, bir şey isterseniz asla elde edersiniz. fakat bu elde etme süreci içerisinde tabii ki de bir emek sarf etmeniz gerekiyor.

♥️ MERVE MELİS

MERHABA. 1996 doğumluyum, adım Merve Melis. Ortalama iki senedir İstanbul’da üniversite okuyordum. Bu yıl mezun oldum. bu sebepten yeniden Balıkesir bandırma’ya şu demek oluyor ki kendi memleketime döndüm. annem de babam bundan ortalama olarak bir 15 yıl öncesinde boşandılar. Daha sonra annem daha farklı bir adam ile evliliğe ilk adımını attı. Kısaca sizin anlayacağınız bir üvey babam var. Fakat ben kendisini gerçekten çok seviyorum bu sebeple kendisi çok iyi bir adam. Babamla pek iletişim kurduğum söylenemez.

Babam onlarca defa annemi aldatmış ve hiç umursamamış bir adam. Belkide adam demeye dilim varmıyor diyebilirim. Annemden sonrasında şu anda 3. Karısı ile yaşıyor. Bu denli da iğrenç bir insan. Belkide şu an yaşamış olduğu bayanla ( kadınla ) nikahı olmamasına karşın evladı dahi var. Kısaca sizin anlayacağınız gerçekten çok kötü bir aile yaşantısına sahibim diyebilirim. Bu nedenle annem bana yetiyor ve babamla iletişim kurmuyorum hiç.

Ben asla bu şekilde karmaşık ve üzücü bir aileye sahip olmak istemiyorum. Bu nedenle erkek arkadaş seçimimi çok muntazam bir şekilde yapmak isterim. Ne ben ne de ileride doğacak olan çocuğum bu şekilde saçma ve yorucu bir aile içinde büyümemeli. Bu sebeplerden ötürü kendime güvenilir ve bana güvenilir olabilecek ek olarak hiçbir zaman da yalan söylemeyecek birini isterim.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.