Bayan Doktor Arkadaş Arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 3, 2019
1
922

Evet arkadaşlar doktorluk mesleği gerçekten hepimizin kutsal olarak gördüğü mesleklerden biridir demek hiç de yanlış olmaz. Yeri geldiği zaman bütün canımızı emanet ettiğimiz bir meslekten bahsediyoruz.hepimiz hayatımızın bir noktasında kesinlikle bu meslekten birine ihtiyaç duyuyoruz. Hatta ihtiyacımız olmaması gibi bir ihtimal yok diyebiliriz. ayrıca son zamanlarda çoğalmış olan ve haberlere çıkan doktorlara ya da sağlık görevlilerine yapılan şiddetleri de hiçbir zaman tasvip etmedik ve etmeyeceğiz. Bu meslekteki insanlar insan hayatına hepimizden daha çok önem gösteriyorlar. Ve yaptıkları iş hiç kolay değil. Biz insanlar olarak gerçekten kıymet bilmiyoruz.

Biz insanlar olarak çok ince bir deriden yaratılmışız. En ufak bir şeyde bile bedenimiz ve vücudumuza zarar görebiliyor. Bu insanlar yıllarca okuyup bizlerin hastalıklarına tedaviler ve etmek için ya da bizleri sağlıklı bir hale getirebilmek için canla başla mücadele ediyorlar.hasta olan bir insan iyileştiremedi diye bir sağlık görevlisine saldırmak tamamen saçmalıktan ibaret. Hepimiz insanız ve bizim sihirli ya da büyülü Bir gücümüz yok.

Doktor Kadın Bulmak

Yapabileceğimiz her şey belirli bir çerçeve içerisinde ve belirli bir sınırları vardır. Bu yüzden sağlık çalışanlarına karşı her zaman için daha hassas ve daha anlayışlı davranmamız gerekir. Ayrıca çalıştıkları ortamı düşününce bu insanlar gerçekten anlayışı ve değer görmeyi hak ediyorlar.eminim bir çoğunuz da hastane ortamlarını sevmiyorsunuzdur. Etrafta bulunan hasta insanların ağlayan insanların yaydıkları enerji hepimizi karamsarlığa sürükleyebiliyor.

Bizler bile hastanede geçirdiğimiz birkaç saatin sonunda kendimize zar zor gelebiliyor Ken hastanede çalışan doktorlar ve sağlık görevlileri bazen günlerce hastanede yatıp kalkmaları gerekiyor. bu yüzden bu insanların da psikolojilerini düşünerek onlara karşı anlayışlı olmanız gerekiyor. Eğer hayatınıza doktor bir sevgili almak istiyorsanız kendisini gerçekten anlamanız gerekir.

İş hayatında zaten sürekli olarak stres ve gerginlik ile boğuştuklarından dolayı evde ya da özel hayatlarında kesinlikle herhangi bir gerginlik ya da huzursuzluk istemeyen insanlardır. Bu yüzden eğer agresif ya da sinirli bir yapınız varsa özellikle de karşınızdaki insan empati kuramıyorsanız o zaman herhangi bir doktorla ilişki içerisinde olmanız pek de iyi olmayacaktır. eğer böyle bir ilişkinin altından kalkabileceğin izi düşünüyorsanız ve bu karaktere ve bu olgunluğa erişmiş olan bir insansınız o zaman doktor Bir hanım ile çok iyi bir ilişkiye sahip olabilirsiniz.

Doktorla Sevgili Olmanın Avantajları Nelerdir ?

Ayrıca doktor biriyle sevgili olmanız da birçok yönden avantajlıdır. herhangi bir hastalığınız ya da sağlıkla alakalı bir probleminiz olduğu zaman hemen size bir çözüm önerisinde bulunacaktır.hastanelerde sürünmek yerine evde dilediğiniz gibi doktor sevgiliniz ya da eşiniz sayesinde tedavi olabilirsiniz. Ki inanın bu herkesin hayalidir. Hastaneye gitmek istemeyen binlerce hatta yüz binlerce insan sayabiliriz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here