Bayan Doktor Arkadaş Arıyorum

Evet arkadaşlar doktorluk mesleği gerçekten hepimizin mukaddes olarak görmüş olduğu mesleklerden birisidir demek hiç de yanlış olmaz. Yeri geldiği zaman tüm canımızı emanet ettiğimiz bir meslekten bahsediyoruz.çoğumuz hayatımızın bir noktasında asla bu meslekten birine gereksinim duyuyoruz. Belkide ihtiyacımız olmaması gibi küçük bir ihtimal yok diyebiliriz. ek olarak son zamanlarda çoğalmış olan ve haberlere çıkan hekimlere veya sıhhat görevlilerine yapılan şiddetleri de hiçbir zaman tasvip etmedik ve etmeyeceğiz. Bu meslekteki insanlar insan hayatına hepimizden daha çok ehemmiyet gösteriyorlar. Ve yapmış oldukları iş hiç basit değil. Biz insanlar olarak gerçekten kıymet bilmiyoruz.

Biz insanlar olarak çok ince bir deriden yaratılmışız. En küçük bir şeyde dahi bedenimiz ve bedenimize zarar görebiliyor. Bu insanlar senelerce okuyup bizlerin hastalıklarına tedaviler ve etmek için veya bizleri sıhhatli bir hale getirebilmek için canla başla mücadele ediyorlar. hasta olan bir insan iyileştiremedi diye bir sıhhat görevlisine hücum etmek Tamamıyla saçmalıktan ibaret. Tamamımız insanız ve bizim büyülü veya esrarengiz Bir gücümüz yok.

Hekim Bayan Bulmak

Yapabileceğimiz her şey belirli bir çerçeve içinde ve belirli bir sınırları vardır. Bu sebepten sıhhat çalışanlarına karşı devamlı için daha duyarlı ve daha anlayışlı davranmamız gerekmektedir. Ek olarak çalışmış oldukları ortamı düşününce bu insanlar gerçekten anlayışı ve kıymet görmeyi hak ediyorlar. inanırım bir çoğunuz da hastane ortamlarını sevmiyorsunuzdur. Etrafta bulunan hasta insanların ağlayan insanların yaydıkları enerji hepimizi karamsarlığa sürükleyebiliyor.

Hepimiz dahi hastanede geçirdiğimiz bikaç saatin sonunda kendimize zor bela gelebiliyor Ken hastanede çalışan hekimler ve sıhhat görevlileri kimi zaman günlerce hastanede yatıp kalkmaları gerekiyor. bu nedenle bu insanların da psikolojilerini düşünerek onlara karşı anlayışlı olmanız gerekiyor. Şayet hayatınıza tabip bir sevgili almak istiyorsanız kendisini gerçekten anlamanız gerekmektedir.

İş hayatında esasen devamlı olarak stres ve gerginlik ile boğuştuklarından ötürü evinizde veya özel yaşamlarında asla herhangi bir gerginlik veya huzursuzluk istemeyen insanlardır. Bu sebepten şayet agresif veya sinirli bir yapınız var ise özellikle de karşınızdaki insan empati kuramıyorsanız o zaman herhangi bir doktor ile arkadaşlık içinde olmanız pek de iyi olmayacaktır. şayet bu şekilde bir arkadaşlığın altından kalkabileceğin izi düşünüyorsanız ve bu karaktere ve bu olgunluğa erişmiş olan bir insansınız o zaman tabip Bir hanım ile çok iyi bir arkadaşlığa sahip olabilirsiniz.

Doktor ile Sevgili Olmanın Avantajları Nedir ?

Ek olarak tabip biriyle sevgili olmanız da pek çok yönden avantajlıdır. herhangi bir hastalığınız veya sağlıkla ilgili bir probleminiz olduğu zaman hemen size bir çözüm önerisinde bulunacaktır. hastanelerde sürünmek yerine evinizde istediğiniz gibi tabip sevgiliniz veya eşiniz yardımıyla tedavi olabilirsiniz. Ki emin olun bu her insanın hayalidir. Hastaneye gitmek istemeyen binlerce belkide yüz binlerce insan sayabiliriz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.