Bayan Arkadaş Arayan Uzman Çavuşlar

Yayınlanma : Güncelleme : Ağustos 3, 2019
0
620

Evet sevgili ziyaretçimiz.. sitemizde asker, polis ve devlet memuru olarak çalışan bir çok erkek kullanıcımız sitemize girerek kendilerine uygun bayan arkadaş, sevgili, eş arıyor. sizlerin de tahmin edebileceği üzere bu tarz mesleklere sahip olan insanlar kendilerine hayat arkadaşı bulmak konusunda zorlanabiliyorlar. Özellikle askerler ve polisler işleri gereği belirli aralıklarla farklı şehirlerde ikamet etmek zorunda kalıyorlar. Bu durum hiç kolay değildir. Dışarıdan her ne kadar kolay gibi görülse de bu yanılgıya düşmeyin.bu tarz mesleklere sahip olan insanlarla konuştuğunu zaman ve onların yaşantısı hakkında bilgi edinmeye ve daha yakından tecrübe etmeye başladığını zaman olayların hiç de dışarıdan göründüğü kadar kolay olmadığının farkına varacaksınız.

Bu insanlar sürekli olarak yer değiştirdiklerinden dolayı uzun süre boyunca kurulu bir düzene sahip olamıyorlar. Hiçbir yere alışamazlar. Tam komşularına yeni mahallelerine ve orada bulunan insanlara alıştık derken tayin çıkıyor ve başka bir yere yerleşiyorlar. Bu durum çoluk çocuk sahibi olduğunu zaman çok daha zor bir hale geliyor.çünkü çocuğunuzun okulu olacak arkadaşları olacak Ve o durumu tam olarak kavrayamayan ayağından dolayı yer değiştirmek onun hiç işine gelmeyecek. Bunun gibi birçok zorlukla karşılaşan devlet memurumuz bulunuyor. Bu tarz bir durumu da her bayan kabul etmiyor.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bundan dolayı ve sürekli olarak farklı yerlerde ikamet etmek zorunda kaldıklarından dolayı kendilerine uygun birini tanıma fırsatını elde etmeleri çok zor oluyor. Bundan dolayı da artık bu tarz mesleğe sahip olan insanlar internet üzerinde kendilerine bayan arkadaş ya da kız arkadaş arayışı içerisine giriyorlar. Burada iyice tanışıp kaynaştıktan ve birbirlerinden emin olduktan sonra ancak o zaman ilişkiye başlayabiliyorlar. ayrıca bu tarz insanların psikolojileri de çok normal olmadığından dolayı huzursuz veya stresli bir aile yaşantısına gelemezler. Bu yüzden onlara karşı sabırlı ve anlayışlı olmanız gerekir. Eğer bu konularda kendinize güveniyorsanız böyle bir erkeği idare edebileceğinize inanıyorsanız o zaman önünüzde hiçbir engel yok diyebiliriz.

Kız Arkadaş Arayan Askerler

Bu bu tarz bir insanla ilişkiye başlamadan önce ya da evlenmeden önce kendinizi ve karşınızdaki insanın çok iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Karşınızdaki insanın meslek hayatı hiç kolay olmadığından dolayı ona km da olarak herhangi bir şekilde zarar vermeyiniz yada çöküntüye uğratmanın sonuçları tahmin edeceğim sizden çok daha büyük olabilir.bundan dolayı bu tarz insanlarla daha doğrusu bu mesleğe sahip olan insanlarla olan ilişkilerinizde iki kat daha çok özen göstermeli ve dikkatli olmalısınız. bu insanların hayatları ve canları sürekli olarak risk altında olduğundan dolayı psikolojik olarak da her zaman baskı altındadırlar. Bundan dolayı hayatlarındaki insanların desteğine çok büyük ihtiyaç duyarlar.

Hayatın ve ilişkinizin bütün yükünü karşınızdaki insanı yüklemeden bütün sorumluluğu birlikte üstlenmenin gerekiyor.Ayrıca bu mesleğe sahip olan insanlar çok kolay bir şekilde sinirlenip agresifleşme eğilimi gösterebiliyorlar. bu da mesleki açıdan hayatlarında bulunan sinir ve stresten kaynaklanıyor diyebiliriz.

Evlenmek İsteyen Polis ve Askerler

Devlet memuru Bir erkek ile evlenmek birçok açıdan da sizlere avantaj sağlayabilir. Eşinizin hem mesleki açıdan kariyeri yerindedir hem de gelecek açısından size çok rahat bir hayat sunabilir. ancak getirici avantajların yanı sıra da tahmin edebileceğiniz üzere birçok da riski vardır. Öncelikle zorunlu olarak da o da görev yapılacağını da unutmayın. Yani elbet bir gün doğuya gidip orada yaşamanız gerekecek. Bu durum hiç kolay olmayabilir.sonuçta batıda olduğunuz kadar rahat bir şekilde orada gezip tozamaya bilirsiniz. Ve çoğu zaman risk altında olacaksınız. Ayrıca sadece siz değil çocuklarınız bile bazen risk altında olacak.Bu tarz stresli durumlarla başa çıkmanız ve bunları olgunluk ve karşılamanız gerekiyor.

eğer bütün bunları kaldırabileceğini Z inanıyorsanız ve bu olgunlukta ve bu kafada bir kadın iseniz o zaman kesinlikle bir polis ya da asker ya da devlet memuru Bir erkek ile güzel bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Yani aslında her şey sizin elinizde diyebiliriz. Umarız aradığınız aşkı en kısa zamanda bulabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here