Bayan Arkadaş Arayan Uzman Çavuşlar

Evet sevgili ziyaretçimiz.. sitemizde asker, polis ve devlet memuru olarak çalışan bir çok erkek kullanıcımız sitemize girerek kendilerine uygun kadın arkadaş, sevgili, eş arıyor. siz değerli üyelerimizin de tahmin edebileceği suretiyle bu biçim mesleklere sahip olan insanlar kendilerine hayat arkadaşı bulmak konusunda zorlanabiliyorlar. Özellikle askerler ve polisler işleri gereği belirli aralıklarla değişik şehirlerde ikamet etmek mecburiyetinde kalıyorlar. Bu durum hiç basit değildir. Dışarıdan her bakımdan basit gibi görünsede de bu yanılgıya düşmeyin.bu biçim mesleklere sahip olan insanlarla konuştuğunu zaman ve onların yaşantısı hakkında bilgi edinmeye ve daha yakından deneyim etmeye başladığını zaman olayların hiç de dışarıdan görünmüş olduğu kadar basit olmadığının farkına varacaksınız.

Bu insanlar devamlı olarak yer değiştirdiklerinden ötürü haddinden çok uzun süre süresince kurulu bir düzene sahip olamıyorlar. Hiçbir yere alışamazlar. Tam komşularına yeni mahallelerine ve orada bulunan insanlara alıştık derken belirleme çıkıyor ve daha farklı bir yere yerleşiyorlar. Bu durum çoluk çocuk sahibi olduğunu zaman çok daha zor bir hale geliyor.zira çocuğunuzun okulu olacak arkadaşları olacak Ve o durumu tam olarak kavrayamayan ayağından ötürü yer değişiklik yapmak onun hiç işine gelmeyecek. Bunun gibi pek çok zor bir şekilde karşılaşan devlet memurumuz bulunuyor. Bu biçim bir durumu da her kadın kabul etmiyor.

Bu sebepten ötürü ve devamlı olarak değişik yerlerde ikamet etmek mecburiyetinde kaldıklarından ötürü kendilerine uygun birini tanıma fırsatını elde etmeleri çok zor oluyor. Bu sebepten ötürü da artık bu biçim mesleğe sahip olan insanlar internet üstünde kendilerine kadın arkadaş veya kız arkadaş arayışı içine giriyorlar. Burada iyice tanışıp kaynaştıktan ve birbirlerinden güvenilir olduktan sonrasında fakat o zaman arkadaşlığa başlayabiliyorlar. ek olarak bu biçim insanların psikolojileri de çok normal olmadığından ötürü huzursuz yada stresli bir aile yaşantısına gelemezler. Bu sebepten dolayı onlara karşı sabırlı ve anlayışlı olmanız gerekmektedir. Şayet bu mevzularda kendinize güveniyorsanız bu şekilde bir erkeği yönetim edebileceğinize inanıyorsanız o zaman önünüzde herhangi bir engel yok diyebiliriz.

Kız Arkadaş Arayan Askerler

Bu bu biçim bir insanla arkadaşlığa başlamadan öncesinde veya evlenmeden öncesinde kendinizi ve karşınızdaki insanın çok iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Karşınızdaki insanın meslek yaşamı hiç basit olmadığından ötürü ona kilometre da olarak herhangi bir şekilde zarar vermeyiniz veya çöküntüye uğratmanın neticeleri tahmin edeceğim sizden çok daha büyük olabilir.bundan ötürü bu biçim insanlarla daha doğrusu bu mesleğe sahip olan insanlarla olan arkadaşlıklarınızda iki kat daha çok itina göstermeli ve dikkatli olmalısınız. bu insanların hayatları ve canları devamlı olarak risk altında olduğu için psikolojik olarak da daima baskı altındadırlar. Bu sebepten ötürü hayatlarındaki insanların desteğine çok büyük gereksinim duyarlar.

Yaşamın ve arkadaşlığınızın tüm yükünü karşınızdaki insanı yüklemeden tüm sorumluluğu beraber üstlenmenin gerekiyor.Ek olarak bu mesleğe sahip olan insanlar çok basit bir şekilde sinirlenip agresifleşme eğilimi gösterebiliyorlar. bu da mesleki açıdan yaşamlarında bulunan sinir ve stresten kaynaklanıyor diyebiliriz.

Evlenmek İsteyen Polis ve Askerler

Devlet memuru Bir erkek ile evlenmek pek çok açıdan da sizlere avantaj sağlayabilir. Eşinizin hem mesleki açıdan kariyeri yerindedir hem de gelecek bakımından size çok rahat bir hayat sunabilir. fakat getirici avantajların bunun yanı sıra da tahmin edebileceğiniz suretiyle pek çok da riski vardır. Ilk olarak mecburi olarak da o da vazife yapılacağını da ihmal etmeyin. Doğrusu elbet bigün doğuya gidip orada yaşamanız gerekecek. Bu durum hiç basit olmayabilir.sonuçta batıda olduğunuz kadar rahat bir şekilde orada gezip tozamaya bilirsiniz. Ve bir çok zaman risk altında olacaksınız. Ek olarak yalnızca siz değil çocuklarınız dahi kimi zaman risk altında olacak.Bu biçim stresli durumlarla başa çıkmanız ve bu tarz şeyleri olgunluk ve karşılamanız gerekiyor.

şayet tüm bu tarz şeyleri kaldırabileceğini Z inanıyorsanız ve bu olgunlukta ve bu kafada bir bayan iseniz o zaman asla bir polis veya asker veya devlet memuru Bir erkek ile güzel bir arkadaşlığa sahip olabilirsiniz. Doğrusu aslen her şey sizin elinizde diyebiliriz. Umarız aradığınız aşkı en kısa süre içerisinde bulabilirsiniz.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.