Bayan Arkadaşa Hediye Tavsiyeleri ve Fikirleri

Yayınlanma : Güncelleme : Temmuz 10, 2019
0
726

Kız arkadaşa doğum günü geldiğinde heyecan içerisinde acaba ne alsam ya da nasıl bir sürpriz yapsam diye düşünenler için böyle bir yazı yazma gereği duydum. 90’lı yıllarda kız arkadaşımızın doğum günü ya da özel bir gün olduğunda kokulu bir zarf içerisinde güzel bir mektup yanında da 1 adet gül göndererek gönlünü çok rahat bir şekilde alabilirdik.

Ancak teknolojinin gelişmesi ve dünyanın daha global bir hale gelmesi ile artık sevgiliyi mutlu etmenin yolları daha zor bir hale geldi. bu makalemizde sizlere kız arkadaşa sevgiliye ve bayan arkadaşa hediye tavsiyeleri ve fikirleri vermek istiyorum.

Teknede sürpriz yapın.

İstanbul’da ya da deniz olan bir bölgede yaşıyorsanız uygun fiyatlara bir tekne kiralayarak 2 adet şarap alıp güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. tekne denize açıldığında çok duygusal ve romantik anlar yaşayacağınız dan hiç şüpheniz olmasın.

Kadınlar bu tarz şeylerden çok hoşlanırlar ve ömür boyunca bunu asla unutmazlar. Tekneye açıldığını da denizin mis gibi kokusu,kaderimizin birbirine tokuşma anındaki çıkan o muhteşem ses ile harika bir romantik ortam oluşturacak ve kız arkadaşınız bundan çok etkilenecektir.

Çiçek Sepeti ve benzeri yerlerden çiçek alın

Çiçek Sepeti gibi alışveriş sitelerinden üzerine güzel bir yazı yazdırarak bir demet papatya ya da sevgilinizin sevdiği bir çiçek alarak onu mutlu etmeyi deneyebilirsiniz. Tabii her kadın kendisine çiçek alınmasından hoşlanmaya bilir çünkü artık bu klasik bir hale gelmiştir.

Bir kadına çiçek almak ya da yüzük almak ona doğum günü ve buna benzer Özel günlerde hediye alırken artık çok klasik olduğundan dolayı daha farklı şeyler de düşünebilirsiniz.

Odanızı uçan balonlarla süsleyin ve ışıklandırın

Kız arkadaşınızı Kendi evinize davet edin. Evinin bir odasını uçan balonlarla süsleyin. Mümkünse uçan balonların üzerine ikinizin adının baş harflerini yazıldığı uçan balonlar kalp şeklinde olsun. Yaptığınız bu etkinlik ile evin içerisindeki uçan balonlar evin tavanına yakışacak ve harika bir görüntü oluşturacaktır.

Bunun yanı sıra daha romantik bir ortam oluşturabilmek için led ışıklandırma yapmanızı da tavsiye ediyorum. Tabii ki sadece uçan balonlarla kalmasın. Aynı zamanda sevgili izle çok güzel bir elbise alın. Bunun yanı sıra ikinizin şarkısını açarak uçan balonlar ve led ışıklar eşliğinde hediyenizi vermeden önce sevgilinize küçük bir öpücük kondurup onu da alsa kaldırın.

Sizlerde tavsiyelerinizi yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar benim aklımda olan ve bu zamana kadar kız arkadaşıma yaptığım sürprizlerin en başında gelenler bunlar. Benim kız arkadaşım çok zor bir insan. Kolay kolay her şeyi beğenmez açıkçası..

Sizlerde kendi fikirlerinizi kız arkadaşımıza yaptığınız doğum günü ya da buna benzer hediye fikirleri ve tavsiyelerini buraya yazarak diğer arkadaşlarında faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here