Bayan Arkadaşa Hediye Tavsiyeleri ve Fikirleri

Kız Arkadaşa Sevgiliye Bayan Arkadaşa Eşime Hediye Fikirleri ve Tavsiyeleri
Kız Arkadaşa Sevgiliye Bayan Arkadaşa Eşime Hediye Fikirleri ve Tavsiyeleri

Kız arkadaşa doğum günü vardığında coşku içinde acaba ne alsam veya nasıl bir sürpriz yapsam diye düşünenler için bu şekilde bir yazı yazma gereği duydum. 90’lı senelerde kız arkadaşımızın doğum günü veya hususi bigün olduğu zaman kokulu bir zarf içinde güzel bir mektup yanında da 1 adet gül göndererek gönlünü fazla rahat bir halde alabilirdik.

Fakat hızla gelişen teknolojinin gelişmesi ve dünyanın daha global bir hale gelmesi ile artık sevgiliyi mutlu etmenin yolları daha zor bir hale geldi. bu makalemizde sizlere kız arkadaşa sevgiliye ve kadın arkadaşa armağan tavsiyeleri ve fikirleri vermek isterim.

Teknede sürpriz yapın.

İstanbul’da veya deniz olan bir bölgede yaşıyor iseniz yeterli fiyatlara bir tekne kiralayarak 2 adet şarap alıp güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. tekne denize açıldığında fazla duygusal ve duygusal anlamış olur yaşayacağınız dan hiç şüpheniz olmasın.

Hanımefendiler bu biçim şeylerden fazla hoşlanırlar ve yaşam süresince bunu katiyen unutmazlar. Tekneye açıldığını da denizin mis gibi kokusu,kaderimizin birbirine tokuşma anındaki çıkan o görkemli ses ile mükemmel bir duygusal ortam oluşturacak ve kız dostunuz bundan fazla etkilenecektir.

Çiçek Sepeti ve benzeri yerlerden çiçek alın

Çiçek Sepeti gibi alışveriş sitelerinden üstüne güzel bir yazı yazdırarak bir demet papatya veya sevgilinizin sevmiş olduğu bir çiçek alarak onu mutlu etmeyi deneyebilirsiniz. Tabii her bayan kendisine çiçek alınmasından hoşlanmaya bilir bundan dolayı artık bu klasik bir hale gelmiştir.

Bir hanıma çiçek almak veya yüzük almak ona doğum günü ve buna benzer Hususi günlerde armağan alırken artık fazla klasik olduğu için daha değişik şeyler de düşünebilirsiniz.

Odanızı uçan balonlarla süsleyin ve ışıklandırın

Kız arkadaşınızı Kendi evinize çağrı edin. Evinin bir odasını uçan balonlarla süsleyin. Mümkün ise uçan balonların üstüne ikinizin adının baş harflerini yazıldığı uçan balonlar kalp biçiminde olsun. Yaptığınız bu etkinlik ile evin içindeki uçan balonlar evin tavanına yakışacak ve mükemmel bir görüntü oluşturacaktır.

Bunun bununla beraber daha duygusal bir ortam oluşturabilmek için led ışıklandırma yapmanızı da öneri ediyorum. Elbette ki bir tek uçan balonlarla kalmasın. Bununla beraber sevgili izle fazla güzel bir elbise alın. Bunun bununla beraber ikinizin şarkısını açarak uçan balonlar ve led ışıklar eşliğinde hediyenizi vermeden öncesinde sevgilinize ufak bir öpücük kondurup onu da alsa kaldırın.

Sizlerde tavsiyelerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz.

Değerli arkadaşlar benim aklımda olan ve bu zamana kadar kız arkadaşıma yaptığım sürprizlerin en başlangıcında gelenler bunlar. Benim kız dostum fazla zor bir insan. Basit basit her şeyi beğenmez açıkçası..

Sizlerde kendi düşüncelerinizi kız arkadaşımıza yaptığınız doğum günü veya buna benzer armağan fikirleri ve önerilerini buraya yazarak öteki arkadaşlarında faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

iLayda Bilge hakkında 19 makale
Selamlar Ben İlayda : ) Seslihit.Com Sitemizi Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizdeki içeriklere yorum yaparak aklınıza takılanları bana sorabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bir iletişim numarası bırakmanız kafi olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.