Bayan Arkadaş Sevgili Arıyorum

Doğru muntazam bir arkadaşlığa sahip olmak, adam akıllı olgun bir sevgiliye sahip olmak neredeyse her insanın hayalidir diyebiliriz. İnsanların çoğuna baktığınız zaman arkadaşlık mevzularından yakındıklarını görürsünüz. Bundan dolayı bir insanın doğru kişiyi bulması hiç basit değil. Özellikle günümüzde insanlar, eski zamanlara nazaran fazla farklılaşmıştır. İnsanları tanımak ve insanlara güvenmek artık fazla zor.

İnsanlar birbirlerini kandırmayı, yalan söylemeyi davranış haline getirdiler. Özellikle kısa süreli arkadaşlıklarda evlilik adımı atan insanları etrafımızda fazla sayıda görüyoruz. Bu insanlar evlendikten sonrasında eşlerinin değişmiş olduğu konusunda, değişik birine dönüştüğü konusunda yakınıyorlar. Bunun nedeni ise; İlk olarak insanlar gerçek karakterlerini ve kişiliklerini gizliyorlar. Yani köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek misali..

Kız Arkadaş Bulmak İstiyorum

Aslen Mevlana ne güzel demiş; ya olduğun gibi görün veya göründüğün gibi ol diye. Kendinizi dışarıya değişik tanıtmanıza gerek bulunmuyor. Her insanın kısmetinde illa ki biri vardır. Sabırlı olmak kafi. Olduğunuzdan değişik göründüğünü zaman kazandığınız kişilerle olan ilişkileriniz bitmeye mahkumdur. Bundan dolayı elbet bigün ortaya çıkacak bir yalanı söylemek kadar mantıksız ve saçma bir durum daha yoktur.

Sizi olduğunuz gibi kabullenecek ve sevecek birileri illaki bir yerlerde var bundan güvenilir olabilirsiniz. Bu sebepten arkadaşlıklarınızda, asla küçücük bile olsa yalana başvurmayı. Bu durum hem arkadaşlık hem dostluk hem de sevgililik için geçerli. Kelimenin tam anlamı ile dürüst olduğunuz zaman yaşamın fazla daha basit olacağını görmüş olacaksınız. Yalan söylemenizi gerektirecek davranışlardan kaçındığını zaman bütün ilişkileriniz daha tertipli ve daha muntazam bir şekilde ilerleyecektir.

İnternetten Olgun, Dul, Türbanlı Kadın Arkadaş Bulma Siteleri

Tamamıyla üye olmadan ücretsiz bir şekilde ve üyeliksiz bayan arkadaş, kız arkadaş, sevgili arama ve bulma siteleri, olgun, güzel, kapalı bayanlarla, evlilik gerçekleştirmiş boşanmış zengin ve yaşlı kadınlarla tanışma siteleri gibi pek çok aramayı sitemiz üstünden gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz her anlamda arkadaşlık ve evlilik çatısı altında herkese hizmet veren bir sitedir. Bu site yardımıyla aradı hayat arkadaşına kavuşan pek çok insan olmuştur. Sizde bunlardan birisi olabilirsiniz.

Şayet gerçekten güzel, mutlu ve rahat bir arkadaşlığa sahip olursanız hayatınızın fazla daha güzel bir şekilde ilerlediğini siz de tanık olacaksınız. ğer doğru insanı bulursanız gerek sosyal hayatınızda gerek ise iş hayatınızda ciddi anlamda pozitif yönde ve pozitif yönde tesirleri olacaktır. bundan ötürü hayatınıza aldığınız veya alacağınız kişileri özenle seçmeniz gerekiyor. Aslına bakarsanız boşuna dememişler; bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye muntazam insanlarla, iyi insanlarla arkadaşlık ilişkileri içinde olmak sizlere zarardan fazla yarar sağlayacaktır.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.