Bayan Arkadaş No

Yayınlanma : Güncelleme : Ekim 26, 2019
0
1796

Bu siteye giren herkes tanışabileceği, arkadaş olabileceği, sevgili olabileceği Ya da evlenebilecek bir hayat arkadaşı, eş, koca arıyor. Eğer sizde böyle bir arayış içerisindeyseniz kesinlikle doğru adrestesiniz. Bunların yanı sıra Sitemize giren insanlar hemen bayanların cep telefon veya WhatsApp numaralarını almak istiyorlar. Ancak hiçbir kadın, hiçbir aklı başında olan kadın herhangi bir internet sitesinde özel cep numarasını yayınlamaz.

Çünkü tahmin edebileceğiniz üzere bu siteye giren on binlerce insan oluyor. Herkes iyi niyetli olacak diye bir kural da yok. Bu nedenle kadınlar sitemiz üzerinde öncelikle insanları tanıdıktan sonra cep telefon ya da WhatsApp numaralarını veriyorlar. Yani sizin anlayacağınız kadınlarla sohbet edip, muhabbet edip sonrasında kendilerinden numaralarını istemeniz gerekiyor. Zaten eğer iyi anlaşırsanız bu konuda zorluk Çekmezsiniz.

Ücretsiz Bayan, Kız Cep Telefon ve Whatsapp Numaraları

Sitemizde tamamen bedava olarak kendinize bayan arkadaş ya da kız arkadaş bulabiliyorsunuz. Sitemiz tamamen ücretsiz ve Üyeliksiz bir site olduğundan dolayı bu site de tanıştığınız kadınların ve erkeklerin tamamen ücretsiz bir şekilde cep telefon veya WhatsApp numaralarını alabiliyorsunuz. Ücretsiz kız numaraları, ücretsiz bayan numaraları, ücretsiz dul kadın numaraları gibi bir çok aramaya Sitemizden sahip olabilirsiniz.

Sitemizde kadınları etkilemek için kullanacağınız yer ise yorumlardır. Sitemize ilan gönderen ya da yorum yapan bayanlarla tanışmak için yorumlar üzerinden konuşmamız gerekiyor. Ayrıca yapacağınız Yorumlarda kendinizi ve hayatınızı anlatan kısa bir yazı yazmanız gerekiyor. Böylelikle insanlar sizin hakkınızda biraz da olsa bilgi sahibi olacaklardır. Böylelikle sizinle tanışmak isteyen kişilerde, kadınlarda çıkacaktır.

Bayanların Facebook Adresleri

Bazı Bayan arkadaşlarımız cep telefon veya WhatsApp numaralarını verme konusunda çok tereddüt ediyorlar. Bu yüzden eğer bir kadın ile özel bir şekilde konuşmak istiyorsanız kendilerinden Facebook, Instagram, Twitter adreslerini alabilirsiniz. Sonuçta bu sosyal medya hesapları üzerinden de kadın arkadaşlarınızı daha iyi ve daha yakından bir şekilde tanıma fırsatını bulabiliyorsunuz. Özellikle Facebook kendini son zamanlarda inanılmaz derecede geliştirdiği zaten.

WhatsApp üzerinde yaptığınız her şeyi Facebook üzerinden de yapabiliyorsunuz. Birbirinize ses yollayabilir, fotoğraf yollayabilir, video yollayabilirsiniz. Ancak sitemizde bu imkanlar kısıtlıdır. Sitemizde Yorumlarda sadece yazı yazabilir ve dilerseniz, isterseniz kendi resminizi ekleyebilirsiniz tabii ki. Ancak Facebook ya da WhatsApp dan konuştuğumuz gibi anlık ya da canlı olarak sohbet etme fırsatımız pek bulunmuyor. Çünkü göndermiş olduğunuz yorumlar öncelikle bizlerin onayından geçiyor. Eğer sitemize ya da ahlaklarımıza uygun olmayan Yorumlarda ya da ilanlarda bulunursanız kesinlikle kabul edilmiyor.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here