Bayan Arkadaş Nasıl Ayarlanır ?

Yayınlanma : Güncelleme : Kasım 2, 2019
0
537

Bize özel olarak bayan arkadaş nasıl ayarlanır, bayan arkadaş nasıl tavlanır gibi bir çok soru geliyor. Bunları bu makalemizde sizlere yardımcı olmak amacıyla yazıcaz. Sitemiz bayan arkadaşlık ve evlilik sitesi olduğundan dolayı bu siteye giren, erkekler ve kadınlar birbirlerini tavlamak için büyük bir çaba harcıyorlar. Kadınları etkileme bazı yolları vardır. Bu yolları bilmezseniz hayatınızın hiçbir köşesinde kendinize uygun bir bayan arkadaşı elde edemezsiniz. Kadınları bir kez anlamaya başladıktan sonra gerisi çok kolay bir şekilde gelecektir.

Çünkü kadınlar aslında hepsi birbirine benziyor. Birini çözdünüz zaman diğer hepsiyle alakalı bir takım fikirler aklınızda, zihninizde oluşmaya başlıyor. Bayan arkadaşlar genelde kendilerine güvenen, ne istediğini bilen erkeklerden hoşlanıyorlar. Bunun yanı sıra ağırbaşlı olmanız gerekiyor. Kadınlar daha çok kendilerini toparlayacak, kendilerine sahip çıkacak, ve değer verecek erkeklerden hoşlanıyorlar.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kız Arkadaş Tavlama Yolları Neler?

Kızları tavlamak istiyorsanız özgüvenli bir erkek olmanız gerekiyor diyebiliriz. Çünkü kadınlar her zaman kendilerinden daha olgun erkekleri tercih ederler. Karşılarında güçlü bir erkek, ne istediğini bilen bir erkek görmek isterler. Bu nedenle öncelikle kendi kişiliğinize, karakterinizi oturtmanız gerekiyor. Kadınlar daha çok kontrol edilmeyi severler. Kadına da söz hakkı verilmeli ancak son söz her zaman erkeğin olmalıdır. Ancak bunun dengesini ve ayarını çok iyi bir şekilde tutturmanız gerekiyor.

Erkekler genelde bunun ayarını kaçırıyorlar diyebiliriz. Maçı olacağım diye, kadınları etkileyeceğim diye öküzlük seviyesine geliyorlar. Bu durum gerçekten çok yanlış. Bu tarz bir durumda kadınlara çekici değil tam tersine itici geliyorsunuz. Dengeyi çok iyi ve sağlam bir şekilde kurmanız gerekiyor. Kadınları ezmeyeceksiniz ancak kendi gücünüzü de göstereceksiniz. Bu dengeyi iyi bir şekilde kurduğunu zaman bütün kadınlar etrafınızda döneceklerdir. Bunun yanı sıra oturmasını kalkmasını bilen, gerçekten aklı başında konuşan, kültürlü erkeklerden hoşlanır kadınlar. Bu nedenle kendinizi sürekli olarak geliştirmeli, karşınızdaki kadına değer verdiğinizi göstermelisiniz.

Kadınları Etkileme Yolları Nelerdir ?

Herhangi Bir ortam içerisinde oturmasını kalkmasını bilmeniz gerekiyor. Yanınızdaki bayanı kesinlikle utandırmamalısınız. Gerçekten ne istediğini bilen, her konu hakkında fikri olan, bilgili erkekler kadınlara daha çekici geliyor. Kadın erkek ilişkileri aslında pazarlama işidir diyebiliriz. Kendinizi ne kadar çok geliştirir ve ne kadar iyi bir hale getirirseniz karşınızdaki bayanı etkileme şansınız da o kadar çok artar.

Sitemizde sizlere bayan arkadaş tavlamak için, etkilemek için yorumlar üzerinden fırsat veriyoruz. Eğer düzgün bir şekilde yorum yaparsanız, karşınızdaki kadınları etkileyebilirseniz gerçekten bu siteden eliniz boş bir şekilde çıkmazsınız. Bu nedenle kadınları daha iyi anlamaya çalışmalısınız. Bunun yanı sıra erkekler kadınların çok fazla konuştukları ne, ne istediklerini anlamadıklarını sürekli olarak beyan ediyorlar.

Bu konuya da şöyle bir açıklık getirebiliriz. Kadınlar aslında çok konuşmuyorlar. Yalnızca sizler kadınları anlamadığınız zaman ister istemez kadınlar kendilerini ifade etmek için, size daha iyi bir şekilde anlatmak için konuşma gereği duyuyorlar. Eğer karşınızdaki kadın sizin kendisini gerçekten anladığını düşünürse çok fazla konuşmamayı tercih edecektir. Bunun için ise kadınlar çok konuşuyor demek yerine kadınların cümlelerinin içerisinden anlamlar çıkartmanız gerekiyor.

Böylelikle ne söylediklerine ya da ne istediklerini anlayabilirsiniz. Kadınlar direkt olarak ne istediklerini söylemezler. Genelde sizlerin onları anlamanızı beklerler. Bu nedenle karşınızdaki kadının hal ve hareketlerine, 100 ifadelerini tanımanız gerekiyor. Sinirlendiğin zaman nasıl tepkiler verdiğini, naz yaptığı zaman nasıl tepkiler verdiğini, kalbi kırıldığı zaman ne tepkiler verdiğini öğrenirseniz onları anlamanız çok daha kolay olur.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here