Bayan Arkadaş Nasıl Ayarlanır ?

Bizlere özel olarak bayan arkadaş nasıl ayarlanır, bayan arkadaş nasıl tavlanır gibi bir çok soru geliyor. Bu tarz şeyleri bu makalemizde sizlere destek olmak amacı ile yazıcaz. Sitemiz bayan arkadaşlık ve evlilik sitesi olduğu için bu siteye giren, erkekler ve bayanlar birbirlerini tanıyabilmek için büyük bir emek harcıyorlar. Hanımefendileri etkileme birtakım yolları vardır. Bu yolları bilmezseniz hayatınızın hiçbir köşesinde kendinize uygun bir bayan arkadaşı elde edemezsiniz. Hanımefendileri bir defa anlamaya başladıktan sonrasında gerisi fazla basit bir şekilde gelecektir.

Bu sebeple bayanlar aslen hepsi birbirine benziyor. Birini çözdünüz zaman öteki hepsiyle ilgili bir ekip fikirler aklınızda, zihninizde oluşmaya başlıyor. Kadın arkadaşlar genel anlamda kendilerine güvenen, ne istediğini bilen erkeklerden hoşlanıyorlar. Bunun bunun yanı sıra ağırbaşlı olmanız gerekiyor. Bayanlar daha fazla kendilerini toparlayacak, kendilerine sahip çıkacak, ve kıymet verecek erkeklerden hoşlanıyorlar.

Kız Arkadaş Bulma Yolları Neler?

Kızları tanımak ve anlamak istiyorsanız özgüvenli bir erkek olmanız gerekiyor diyebiliriz. Bu sebeple bayanlar daima kendilerinden daha olgun erkekleri tercih ederler. Karşılarında kuvvetli bir erkek, ne istediğini bilen bir erkek görmek isterler. Bundan dolayı ilk olarak kendi tarzınıza, karakterinizi oturtmanız gerekiyor. Bayanlar daha fazla kontrol edilmeyi severler. Hanıma da söz hakkı verilmeli fakat son söz daima adamın olmalıdır. Fakat bunun dengesini ve ayarını fazla iyi bir şekilde tutturmanız gerekiyor.

Erkekler genel anlamda bunun ayarını kaçırıyorlar diyebiliriz. Maço olacağım diye, bayanları etkileyeceğim diye öküzlük seviyesine geliyorlar. Bu durum gerçekten fazla yanlış. Bu biçim bir durumda bayanlara çekici değil tam tersine itici geliyorsunuz. Dengeyi fazla iyi ve sağlam bir şekilde kurmanız gerekiyor. Bayanları ezmeyeceksiniz fakat kendi gücünüzü de göstereceksiniz. Bu dengeyi iyi bir şekilde kurduğunu zaman tüm bayanlar etrafınızda döneceklerdir. Bunun bunun yanı sıra oturmasını kalkmasını bilen, gerçekten aklı başında konuşan, kültürlü erkeklerden hoşlanır bayanlar. Bundan dolayı kendinizi devamlı olarak geliştirmeli, karşınızdaki hanıma kıymet verdiğinizi göstermelisiniz.

Bayanları Etkileme Yolları Nedir ?

Herhangi Bir ortam içinde oturmasını kalkmasını bilmeniz gerekiyor. Yanınızdaki bayanı asla utandırmamalısınız. Gerçekten ne istediğini bilen, her konu hakkında fikri olan, bilgili erkekler bayanlara daha çekici geliyor. Bayan erkek olayları aslen pazarlama işidir diyebiliriz. Kendinizi ne kadar fazla geliştirir ve ne kadar iyi bir hale getirirseniz karşınızdaki bayanı etkileme şansınız da o denli fazla artar.

Sitemizde sizlere bayan arkadaş tavlamak için, etkilemek için yorumlar üstünden fırsat veriyoruz. Şayet muntazam bir şekilde yorum yapmış olursanız, karşınızdaki bayanları etkileyebilirseniz gerçekten bu siteden eliniz boş bir şekilde çıkmazsınız. Bundan dolayı bayanları daha iyi anlamaya çalışmalısınız. Bunun bunun yanı sıra erkekler bayanların fazla çok konuştukları ne, ne istediklerini anlamadıklarını devamlı olarak beyan ediyorlar.

Bu konuya da şöyleki bir açıklık getirebiliriz. Bayanlar aslen fazla konuşmuyorlar. Sadece sizler bayanları anlamadığınız zaman istemeden de olsa bayanlar kendilerini ifade etmek için, size daha iyi bir şekilde anlatmak için konuşma gereği duyuyorlar. Şayet karşınızdaki bayan sizin kendisini gerçekten anladığını düşünürse fazla çok konuşmamayı tercih edecektir. Bunun için ise bayanlar fazla konuşuyor demek yerine bayanların cümlelerinin içinden anlamlar çıkartmanız gerekiyor.

Böylece ne söylediklerine veya ne istediklerini anlayabilirsiniz. Bayanlar doğrudan olarak ne istediklerini söylemezler. Genel anlamda siz değerli üyelerimizin onları anlamanızı beklerler. Bundan dolayı karşınızdaki bayanın hal ve hareketlerine, 100 ifadelerini tanımanız gerekiyor. Sinirlendiğin zaman nasıl tepkiler verdiğini, naz yapmış olduğu zaman nasıl tepkiler verdiğini, kalbi kırıldığı zaman ne tepkiler verdiğini öğrenirseniz onları anlamanız fazla daha basit olur.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.