Adanada Evlenecek Hayat Arkadaşı Arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 16, 2022
0
1366

2022 Adana ve Çevresi Eş Bulma ve Evlenme Sitesi Güncel İlanlar 

Haver ~ Adanada Ciddi Evlilik Düşünen Erkek Adaylarını Beklerim. Eş Arayanlar Varsa Yazabilirler bana…

Merhaba benim adım Haver, aslen urfalıyım ama şu anda adanada yaşıyorum, biz bozovalıyız ama burada doğdum, lise mezunuyum, sodes kapsamında kurslarda çalışıyorum, kendimi yalnız hissediyorum. Hayatıma dokunacak gerçek birini bekliyorum ama tamamen ciddi bir niyetle bana yakın birinin olmasını istiyorum. Gereksiz aşağılık mesajları görmüyorum ve siliyorum. Onun için mantıklı ve güzel mesajlarınızı yazmak için sabırsızlanıyorum.

Mutlu olabilmek ve çocuklarıma sahip olabilmek huzurlu bir evin içerisinde yaşamak istiyorum yoksa çok güzel yemek yaparım hamarat bir bayanım. Evim her zaman tertemiz olur Yoksa öyle sıradan kadınlar gibi her zaman para harcayan ve kocasının parasını da gözü olan bir insan değilim. Zengin erkek haftası kızları bu internet sitesi dahil olmak üzere Twitter’da Facebook’da Instagram’da tiktok’ta her yerde görüyorum ve gerçekten onları gördüğüm zaman bir kadın olarak ben bile utanıyorum.

Evlenmek mutlu bir yuva kurmak Herkese nasip olmaz. Allah böyle bir şeyi her kuluna nasip etmez biliyorsunuz değil mi? O yüzden dürüstlük çerçevesinde tanışmak ve yalansız dolansız bir şekilde önce sevgili olmak Biraz zaman geçtikten sonra da evlilik yapmak çok önemlidir Benim için arkadaşlar.

Adı vs Nick : Haver
Şehir : Adana
Telefon : 0532 450 ** **
Fizik : Buğday
Eğitim Durumu : Cevap Yok
Meslek : Serbest Meslek
Gelir Düzeyi : Normal
Alkol : Kullanmıyor
Sigara : Sosyal İçici
Vücut Yapısı : İnce Yapılı
Boy : 174.cm
Etnik Köken : Çerkes
Medeni Durum : Bekar

Adana’da evlenmek isteyen türbanlı tesettürlü bayanlar ve kapalı güzel kızlar ilanları 2022 güncel

Türkiye’nin en kaliteli arkadaşlık sitesi olarak evlenmek isteyen bayanlar Adana şehri bizden internet sitemize Facebook’tan Twitter’dan ve benzeri sosyal medya mecraları üzerinden ve ayrıca Google’dan yahoo’dan Yandex web üzerinden giriş sağlamaya devam etmektedir.

Evlenmek istiyorum, Koca arıyorum, Hayat arkadaşı arıyorum diyen türbanlı bayanlar ve birbirinden güzel kapalı ve tesettürlü kızlar ile tanışabilmek için internet sitemizden hiç bir Ücret ödemeden bedava bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here