Zengin Bayan Arkadaş Bul

Yayınlanma : Güncelleme : Kasım 8, 2020
0
1213

Olgun Dost Olacak Erkek Arıyorum

Merhaba. İsmim Harika. İstanbul-Mersin arasında git gel yapıyorum. İki şehirde de evim var. Arabamda var. Aslen mersinliyim. Ancak işim gereği İstanbul’da da bulunuyorum. Ailem Mersin’de yaşıyor. Ben ise çok güvendiğim insanlar olduğundan dolayı işimi çalışanlarıma emanet edip Mersin’e ailemin yanına gidebiliyorum. Bu nedenle zaman ya da şehir gibi herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Şuan sadece İstanbul’da dükkanım var. Ancak kısa zaman içerisinde Mersin’de de bir dükkan açmayı planlıyorum. Şu anki amacım bu yönde.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ancak tabii ki Pandemi süreci ne yönde gider bilmiyorum. Şu anda açık konuşmak gerekirse dükkanı bile açmıyorum. Kendimi tamamen karantinaya almış durumdayım. Evim müstakil ve bahçeli. Kendi ektiğim, bir içtiğim şeylerle gıdamı karşılıyorum. Bunun yanı sıra hiçbir şekilde markete ihtiyacım yok diyebilirim. Evimdeki Kilerim ağzına kadar dolu. Yanımda bir tane yardımcı bayan çalışıyor. İkimiz beraber yaşıyoruz daha doğrusu ev arkadaşıyız diyebilirim.

Ama yine de tek başına yaşıyor sayılırım. Çünkü duygusal olarak beni tamamlayacak bir erkek yok hayatımda. Uzun zamandır yalnızım. Bu yüzden gerek karantina günlerinde gerekse diğer zamanlarda bana eşlik edecek, benimle birlikte gerekirse işlerime koşturacak, toplantılarıma koşturacak, benimle beraber zaman geçirecek bir erkek arkadaş arıyorum. Karşındaki insanın güvenilir olması benim için gerçekten çok büyük önem taşıyor. Çünkü ben hem işimi hem hayatımı emanet edebileceğim bir sevgili istiyorum.

Şunuda söylemek istiyorum ki ben kesinlikle saf bir kadın değilim. Daha önce param için beni çok fazla kullanmaya çalışan insan ile karşılaştım. Bu nedenle kesinlikle beni kandırmaya çalışmassan kimse. Benim bu tarz şeylere karnım çok diyebilirim. Ben bir insanın beni gerçekten sevip sevmediğini anlayabiliyorum. Ben gerçekten beni seven bir insanla olmak istiyorum. Bu konuda eminimki sizde bana hak verirsiniz. Sonuçta ben sevilmeyi hak eden biri olduğumu düşünüyorum. Gerçekten iyi kalpli, karşımdaki insanlara sürekli destek olan bir insanım.

Ancak ne yazıkki şansıma şimdiye kadar bana bu şekilde değer veren, beni seven kimseye denk gelemedim. İnsanlar artık o kadar çıkarcı bir hale gelmiş ki kimsenin, kimseye güveni kalmamış diyebilirim. Bunun yanı sıra kimse karşısındaki insana değer vermiyor. Bu nedenle de ilişkilere baktığım zaman gerçekten çok üzülüyorum. Eski zamanlarda ilişkiler daha güzel, daha sağlanmış. Ancak zamanımızda her şey daha da kötüye gidiyor diyebilirim.

Ben eski zamanlardaki gibi saf ve temiz bir aşk arıyorum. Tabii ki belli bir yaştan sonra aşık olmak gerçekten kolay değil. Aşk demeyelimde buna hayat arkadaşlığı diyelim. Bana gerçekten dost olacak bir hayat arkadaşı lazım. Benim tek isteğim bu. Benim gibi gerçekten bu şekilde düşünen, gerçekten dost arayan biri varsa bana yazabilir. Umarım kısa zaman içerisinde kendime uygun birini bulurum. Çünkü zaman gerçekten çok hızlı bir şekilde akıp gidiyor. Bir bakmışız yaşlanmışız.

Ben kesinlikle evlenmeyi düşünmüyorum. Bu nedenle evlenip yuva kurmak isteyen, çoluk çocuk sahibi olmak isteyenler bana yazmazlarsa iyi olur. Sonuçta herkesin farklı istekleri, farklı ilişki arayışı var. Benimki de bu yönde. Benimle beraber yaşayabilir, benimle beraber Yaslanabilir ancak evliliği kesinlikle düşünmüyorum ve istemiyorum. Zaten aynı evde yaşayabilirkten sonra evlilik gerçekten bana çok saçma geliyor.

Resmi olarak Karı-koca olmanın benim için hiçbir anlamı yok diyebilirim. Benim için önemli olan birlikte nasıl zaman geçirdiğimiz, birlikte ne kadar güzel vakit geçirebildiğimizdir. Eğer böyle bir insanı bulabilirsem gerçekten çok sevinirim.

zengin sevgili arama ve bulma siteleri, ücretsiz zengin bayanlarla mesajlaşma ve sohbet siteleri, zengin dullar Sitesi

Adı: Harika

Yaş: 35

Boy: 1.72

Kilo: 66

Sigara: Var

Alkol: Var

Aradığı: Uzun Süreli, Kalıcı, Kendine Sevgili

Kendine Dost Arayan Zengin Bayanlar

Zengin bayanlarla tanışma siteleri, erkek arayan, koca arayan, sevgili arayan zengin olgun dul bayanlar, zengin ve yaşlı kadınların iletişim cep telefon ve WhatsApp numaraları gibi aramalarınızda da tabii ki de bu siteyi kullanabilirsiniz arkadaşlar. Yaşınz kaç olursa olsun bu arkadaşlık ve evlilik sitesi içerisinde çok fazla sayıda kendinize uygun, yaşınıza uygun ya da aradığınız yaş kriterlerine uygun kadınlarla ya da erkeklerle tanışma, arkadaş olma ya da sevgili olma şansınız bulunuyor. İnternet gerçekten bizlere çok büyük avantajlar sağlıyor.

Eğer ki teknoloji güzel ve yararlı bir şekilde kullanırsanız emin olun ki sonucunda gerçekten bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, daha mutlu insanlar haline gelirsiniz. Biliyorsunuz ki eskiden izdivaç programlarında insanlar sevgili ya da eş arayış içerisinde oluyorlardı. Ancak sonrasında gelen yasaklardan dolayı insanlar internet ortamı üzerinde bulunan arkadaşlık ve evlilik sitelerine yöneldiler. Bunun sonucunda da tabii ki bizler gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerine giriş yapan insanların sayısında oldukça büyük bir artış söz konusu oldu.

Erkek Arayan Zengin Bayanlar Sitesi

İnsanlar gerçekten yalnız, tek başlarına yapamazlar diyebilirim. Özellikle belirli bir süre sonra yalnızlık gerçekten insanları depresyona kadar sürüklüyor. Çünkü Biliyorsunuz ki insanlar duygusal canlılardır. Bu nedenle duygularını paylaşabilecekleri, duygusal anlamda kendilerini iyi hissettirecekleri bir sevgili arayış içerisinde oluyorlar her zaman. Sizde şu anda yalnızlıktan bıkmış olduğunuz bir noktadaysanız gerçekten hiç merak etmeyin arkadaşlar. Çünkü bu internet sitesinde aynı sizin gibi olan bir çok kadın ve erkek bulunuyor. Bütün bu insanlarla tanışma şansınız da var.

Umuyorum ki sizlerde gerçekten kısa zaman içerisinde kendinize uygun, sizi gerçekten seven bir hayat arkadaşı bulabilirsiniz. Çünkü emin olun ki sizin için doğru olan insanı bulduğunu zaman hayat çok daha farklı ve güzel bir şekilde ilerleyecek. Aldığınız suyun tadı bile farklı ulaşacak. Bu nedenle doğru insanla sevgili olmak zorundasınız.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor... Bekleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here