Zengin Bayan Arkadaş Bul

Olgun Arkadaş Olacak Erkek Arıyorum

Merhaba. İsmim Harika. İstanbul-Mersin içinde git gel yapıyorum. İki şehirde de evim var. Arabamda var. Aslen mersinliyim. Fakat işim gereği İstanbul’da da bulunuyorum. Akrabalarım Mersin’de yaşıyor. Ben ise fazla güvendiğim insanlar olduğu için işimi çalışanlarıma emanet edip Mersin’e ailemin yanına gidebiliyorum. Bundan dolayı zaman veya kent gibi herhangi bir engelleme bulunmuyor. Şuan bir tek İstanbul’da dükkanım var. Fakat kısa zaman içinde Mersin’de de bir dükkan açmayı planlıyorum. Şu anki gayem bu yönde.

Fakat tabii ki süreci ne yönde gider bilmiyorum. Şu anda açık konuşmak gerekirse dükkanı dahi açmıyorum. Kendimi Tamamıyla karantinaya almış durumdayım. Evim müstakil ve bahçeli. Kendi ektiğim, bir içtiğim şeylerle gıdamı karşılıyorum. Bunun aynı zamanda hiçbir biçimde markete ihtiyacım yok diyebilirim. Evimdeki Kilerim ağzına kadar dolu. Yanımda bir tane destek bayan çalışıyor.

Şunuda söylemek isterim ki ben asla saf bir bayan değilim. Daha öncesinde param için beni fazla çok kandırmaya çalışan insan ile karşılaştım. Bundan dolayı asla beni kandırmaya çalışmassan kimse. Benim bu biçim şeylere karnım fazla diyebilirim. Ben bir insanın beni gerçekten sevip sevmediğini anlayabiliyorum. Ben gerçekten beni seven bir insanla arkadaş olmak isterim. Bu konuda eminimki sizde bana hak verirsiniz. Sonuçta ben sevilmeyi hak eden biri olduğumu düşünüyorum. Gerçekten merhametli, karşımdaki insanlara devamlı destek olan bir insanım.

Fakat ne yazıkki şansıma şimdiye kadar bana bu biçimde kıymet veren, beni seven hiç kimseye denk gelemedim. İnsanlar artık o denli çıkarcı bir hale gelmiş ki kimsenin, hiç kimseye itimatı kalmamış diyebilirim. Bunun aynı zamanda kimse karşısındaki insana kıymet vermiyor. Bundan dolayı de arkadaşlıklara baktığım zaman gerçekten fazla üzülüyorum. Eski zamanlarda arkadaşlıklar daha güzel, daha sağlanmış. Fakat zamanımızda her şey daha da kötüye gidiyor diyebilirim.

Ben eski zamanlardaki gibi saf ve temiz bir aşk arıyorum. Elbette ki belli bir yaştan sonrasında aşık olmak gerçekten basit değil. Aşk demeyelimde buna hayat arkadaşlığı diyelim. Bana gerçekten arkadaş olacak bir hayat arkadaşı lazım. Benim tek isteğim bu. Benim gibi gerçekten bu biçimde düşünen, gerçekten arkadaş arayan biri var ise bana yazabilir. Ümit ederim kısa zaman içinde kendime yeterli birini bulurum. Şundan dolayı zaman gerçekten fazla süratli bir şekilde akıp gidiyor. Bir bakmışız yaşlanmışız.

Ben asla evlenmeyi düşünmüyorum. Bundan dolayı evlenip yuva oluşturmak isteyen, çoluk çocuk sahibi olmak isteyenler bana yazmazlarsa iyi olur. Sonuçta her insanın değişik istekleri, değişik arkadaşlık arayışı var. Benimki de bu yönde.

Ismi: Harika

Yaş: 35

Boy: 1.72

Kilo: 66

Sigara: Var

Alkol: Var

Aramış olduğu: Uzun Süreli, Kalıcı, Kendine Sevgili

Kendine Arkadaş Arayan Zengin Bayanlar

Zengin bayanlarla tanışma siteleri, erkek arkadaş arayan, koca arayan, sevgili arayan zengin olgun dul bayanlar, zengin ve yaşlı bayanların yazışma cep telefon ve WhatsApp numaraları gibi aramalarınızda da tabii ki de bu siteyi kullanabilirsiniz arkadaşlar. Yaşınz kaç olursa olsun bu arkadaşlık ve evlilik sitesi içinde fazla çok sayıda kendinize yeterli, yaşınıza yeterli veya aradığınız yaş kriterlerine yeterli hanımlarla veya erkeklerle tanışma, arkadaş olma veya sevgili olma şansınız bulunuyor. İnternet gerçekten bizlere fazla büyük avantajlar sağlıyor.

Şayet ki teknoloji güzel ve faydalı bir şekilde kullanırsanız güvenilir olun ki neticesinde gerçekten tüm ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilir, daha mutlu insanlar haline gelirsiniz. Biliyorsunuz ki ki eskiden izdivaç programlarında insanlar sevgili veya eş arayış içinde oluyorlardı. Fakat sonrasında gelen yasaklardan ötürü insanlar internet ortamı üstünde bulunan arkadaşlık ve evlilik sitelerine yöneldiler. Bunun neticesinde da tabii ki biz gibi olan arkadaşlık ve evlilik sitelerine giriş icra eden insanların sayısında son derece büyük bir artma söz konusu oldu.

Erkek  Arkadaş Arayan Zengin Bayanlar Sitesi

Biliyorsunuz ki ki insanlar duygusal canlılardır. Bundan dolayı duygularını paylaşabilecekleri, duygusal anlamda kendilerini iyi hissettirecekleri bir sevgili arayış içinde oluyorlar daima. Sizde şu anda kimsesiz olmaktan bıkmış olduğunuz bir noktadaysanız gerçekten hiç merak etmeyin arkadaşlar. Çünkü bu internet sitesinde aynı sizin gibi olan bir fazla bayan ve erkek bulunuyor. Tüm bu insanlarla tanışma şansınız da var.

Umuyorum ki sizlerde gerçekten kısa zaman içinde kendinize yeterli, sizi gerçekten seven bir hayat arkadaşı bulabilirsiniz. Şundan dolayı güvenilir olun ki sizin için doğru olan insanı bulduğunu zaman hayat fazla daha değişik ve güzel bir şekilde ilerleyecek. Aldığınız suyun tadı dahi değişik ulaşacak. Bundan dolayı doğru insanla sevgili olmak zorundasınız.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

1 yorum

  1. Merhaba harika ismin gibi harikasın ismim emre yaş 29 yalovalıyım tam benim kafadansın benim için yaşın önemi yok benimle iletişime geçersen sevinirim birbirimizi tanıyalım derim seni mutlu etmek için herşeyi yaparım beraber mersin istanbul yalova gezeriz beraber canımız ne isterse onları yaparız yanlış anlama whatsapp tan ulaşırsın diye numaram +haddimi aştıysam özür dilerim şimdiden ama mesajını bekliyor olacağım

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.