Bayan Arıyorum ve Koca Arıyorum İlanları

Olgun ve zengin bayan arıyorum diyenlere hususi olarak hizmet eden Seslihit.com sitemiz, Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli olgun bayan arkadaşlık ve zengin bayan arkadaşlık sitesi olarak sizlere hizmet etmektedir. En kaliteli ve Gerçek olan hiçbir şekilde sahteciliğe müsaade etmeyen, gerçek resimli fotoğraflı bayanların ilanlarından oluşmuş bulunan sitemizde, bununla birlikte olgun yaşlı ve zengin bayanlarla ,erkek arayan hanımefendilerle ciddi ve gerçek bir halde evlilik yapabilirsiniz.

Türkiye’de son zamanlarda insanlar kendilerine kafi zengin erkek arkadaşlar yada zengin bayan arkadaşlar bulabilmek için web teknolojisini kümülatif bir halde kullanmaktadır. Netice olarak ekonomik durumu iyi olan bir eş talibi bulmak aslına bakacak olursanız mantık eşi ile olan eşiyle olan evliliği gerçekleştirmek son aşama etik bir hareket olacaktır. Zira insanlar artık aşk eşi ile olan eşiyle olan evliliği yapmak yerine ekonomiyi düşündükleri için zengin koca yada zengin bayan arkadaş bulmak istiyorlar…

İnternet sitemiz içerisinde evlilik yapmak isteyen, Sevgili arıyorum ve hayırlısıyla bulmak istiyorum diyen Birgül yada hayat arkadaşı bulmak isterim diyen 30 yaş ve 40 Yaşından daha büyük bayanlar, 50 yaş 60 yaş arası zengin erkekler ve fazla daha fazlası yer almıştır. Hiçbir Ücret ödemeden ve üyelik gerçekleştirmeden web sitemizi Tamamıyla parasız bir halde kullanabilirsiniz. Ankara’dan, İzmir’den, İstanbul’dan, Antalya’dan, Bursa’dan, hatay’dan, Adana’dan gaziantep’ten ve Diyarbakır’dan zengin bayan arkadaş yada erkek arkadaş bulabilmek için derhal harekete geçerek sitemizin parasız mesaj gönderme bölümünü kullanabilir ve kendinizi tanıtabilirsiniz.


Beni SEVECEK Bana sahip Çıkacak Erkek Arkadaş Bulmak İstiyorum

Cümleten hayrı dokunacak günler kıymetli dostlar. Rize’de bayan kuaförü dükkanım var bu nedenden ötürü zengin bayan kabul edebilirsiniz. Ancak fazla fazla zengin sayılan bir bayan değilim. Bir tek hiç hiç kimseye ihtiyacım yok Allahü teâlâ’a şükürler olsun ayaklarının üzerinde durabilecek kadar param var.

Herhangi bir maddi problemim yok. Ilk önce bunu belirtmek isterim. Hayallerimin daha da ilerisine gidebilmek için yanımda bir erkek arkadaş olması gerektirme ettiğini düşünerek burada ilan vermeyi düşündüm. Umut ederim aradığım Sevgilimi yani erkek arkadaşıma Burada bulabilirim. Benim bütün hayallerimi gerçekleştirmek için destek olacak ve engellemeyecek olan, yaşamayı seven, eğlenmeyi seven, Sabahları iyi sabahlar mesajı ile geceleri iyi geceler mesajı ile beni mutlu edebilecek bir erkek arkadaş isterim. En fazla 35 40 yaşlarında olursa benim için daha iyi olur.

Benim en önemli özelliğim insanlara karşı tıpkı bir su bardağı gibi olmamdır. İçim her her neyse dışım da odur. Hiçbir zaman yalan söylemem, sürekli dürüstlükten ve Doğruluktan yanayım.

Burcu hakkında 698 makale
Merhaba Ben Burcu. Haber ve Bilgi Sitesi Severim Diyenler için Oluşturduğum bu sitenin sahibiyim.!  Sitemize Göstermiş Olduğunuz ilgi ve Alakaya Çok Teşekkür Ederim. Sitemizle ilgili görüş ve önerileriniz için, aşşağıdaki e-mail adresinden bana ulaşabilirsiniz. E-Mail : [email protected]

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.