Zengin Bayan Arıyorum

Yayınlanma : Güncelleme : Ocak 26, 2019
0
358

Olgun ve zengin bayan arıyorum diyenlere özel olarak hizmet eden sevgiliol.com sitemiz,Türkiye’nin ve Avrupa’nın en kaliteli olgun bayan arkadaşlık ve zengin bayan arkadaşlık sitesi olarak sizlere hizmet etmektedir. En kaliteli ve Gerçek olan hiçbir şekilde sahteciliğe müsaade etmeyen, gerçek resimli fotoğraflı bayanların ilanlarından oluşan sitemizde, aynı zamanda olgun yaşlı ve zengin bayanlarla ,erkek arayan kadınlarla Canlı kameralı ve görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz.


Beni SEVECEK Bana sahip Çıkacak Erkek İstiyorum

Cümleten hayırlı günler sevgili arkadaşlar. Rize’de bayan kuaförü dükkanım var bu yüzden zengin bayan diyebilirsiniz. Ama çok fazla zengin sayılan bir kadın değilim. Sadece kimseye ihtiyacım yok Allah’a şükürler olsun ayaklarının üzerinde durabilecek kadar param var.

♥ Selam İsmim Güliz , 27 Yaşındayım Canım Sıkılıyor Sohbet Etmek İstiyorum Müsaitseniz Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Herhangi bir maddi problemim yok. Öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Hayallerimin daha da ilerisine gidebilmek için yanımda bir erkek arkadaşım olması gerektiğini düşünerek burada ilan vermeyi düşündüm. Umarım aradığım Erkek arkadaşımı Burada bulabilirim. Benim bütün hayallerimi gerçekleştirmek için destek olacak ve engellemeyecek olan, yaşamayı seven, eğlenmeyi seven, beraber tatile çıkarabileceğimiz, Sabahları günaydın mesajı ile geceleri iyi geceler mesajı ile beni mutlu edebilecek bir erkek arkadaş istiyorum. En fazla 35 40 yaşlarında olursa benim için daha iyi olur.

Benim en önemli özelliğim insanlara karşı tıpkı bir su bardağı gibi olmamdır. İçim neyse dışım da odur. Hiçbir zaman yalan söylemem, her zaman dürüstlükten ve Doğruluktan yanayım. Erkek arkadaşım ile beraber bütün duyguları, bütün haZları beraber yaşamak ve fazlasıyla birbirimize hissettirmek isterim.

Bölgenizde Size Yakın Olan Diğer Kişiler Aranıyor...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here